Wydarzenia

Zareklamuj swoją firmę w magazynie „Wokół Śląska”!

2019-10-19 08:30:00
Miesięcznik „Wokół Śląska” to jedyny taki magazyn na rynku. Pozyskaj nowych klientów, reklamując się na jego łamach!
„Wokół Śląska” to oficjalne klubowe wydawnictwo w całości poświęcone WKS-owi. Istnieje od ponad dziesięciu lat. Obecnie magazyn wydawany jest w wersji papierowej. Jego cechy charakterystyczne to nowoczesna szata graficzna, ekskluzywne treści i znakomita jakość papieru. 

Prowadzisz firmę we Wrocławiu? Chcesz skutecznie dotrzeć ze swoim przekazem do potencjalnych klientów, jednocześnie nie ponosząc dodatkowych kosztów związanych z kampanią? Wybierz naszą ofertę i zyskaj przewagę nad konkurencją!
 
Twoja reklama trafi do szerokiego grona odbiorców, których zdecydowana większość jest emocjonalnie zaangażowana w tematykę magazynu. Miesięcznik „Wokół Śląska” jest stale promowany na stronie internetowej klubu, w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram), aplikacji mobilnej oraz podczas meczów na Stadionie Wrocław (telebim, ekrany w strefie VIP).
 
„Wokół Śląska” można nabyć w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej, w FanShopie #NaStadionie, sklepie on-line, wielu punktach Stadionu Wrocław (podczas meczów) oraz w wybranych salonach Kolportera:
- CH Magnolia Park,
- Pasaż Grunwaldzki, 
- CH Borek,
- GH Sky Tower, 
- Auchan (ul. Hubska).
 
Wszystkie lokalizacje przedstawia poniższa mapa:
 

 
Nakład:
1000 egzemplarzy

Cykl wydawniczy:
miesięcznik

Objętość:
32 strony

Papier:
kredowy 130 g/m2
 
Więcej informacji:

wokolslaska@slaskwroclaw.pl

 

Pobierz ofertę

Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław