Cennik biletów

2014-08-07 21:46:50

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat cennika biletów na sezon 2020/2021. 

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem sprzedaży biletów na mecze Śląska Wrocław. Można go przeczytać klikając w: Regulamin sprzedaży

 

Oto aktualny cennik biletów na mecze Śląska Wrocław:

 
 


Dzieci w wieku 0-8 są uprawione do otrzymania darmowego biletu bądź karnetu. Warunkiem otrzymania dla dziecka darmowego prawa wstępu na mecz jest posiadanie przez opiekuna biletu lub karnetu do tej samej strefy VIP.DZIECI I UCZNIOWIE

 
 
Po kilku edycjach akcji „Mamo, tato – chcę na mecz!”, w której kibice Śląska, przed ukończeniem 13. roku życia, wchodzili na mecze naszej drużyny za darmo, postanowiliśmy wprowadzić ją na stałe!
 
Każdy kibic, który nie skończył 13 lat, może wejść na spotkanie WKS-u na Stadionie Wrocław za darmo. Przypominamy, że dzieci w tym wieku muszą wybrać się na mecz z dorosłym opiekunem.
 
Z kolei młodzież w wieku 13-18 lat na spotkania Śląska wchodzi od teraz za jedyne 10 złotych! 

 

SENIORZY

  
Chcemy zachęcić do przychodzenia na nasze mecze również młodzież starszą, pamiętającą i przeżywającą razem z klubem wiele wspaniałaych kart z jego historii. Właśnie dlatego przygotowaliśmy specjalne udogodnienia dla naszych fanów-seniorów. Promocyjne bilety przysługują teraz nie od 65. roku życia, ale już dla każdego, kto skończył 60 lat. Cena to tylko 10 zł. 
 
Serdecznie zapraszamy na nasze spotkania kibiców, którzy od dawna nie byli na meczach WKS-u oraz tych, którzy wciąż czekają na swoje pierwsze wyjście na trybuny. Stadion Wrocław i Śląsk Wrocław stoją dla Was otworem. Przyjdźcie i poczujcie z nami wyjątkowe piłkarskie emocje!
 

GDZIE KUPIĆ BILETY?

 
 
Wszystkie bilety, już w odświeżonym cenniku, można kupować on-line na stronie bilety.slaskwroclaw.pl
 
Ze względu na wytyczne Rady Ministrów, w trosce o bezpieczeństwo i ochronę przed COVID-19, obecnie na meczach kibice mogą wypełnić maksymalnie 50% pojemności trybun, a wejściówki są sprzedawane wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej. W przypadku jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z działem kas Śląska Wrocław (godz. pracy 9-17):
Tel.: (71) 750-00-83
Kom.: 881-094-686
Mail: kasy@slaskwroclaw.pl

Strona internetowa bilety.slaskwroclaw.pl
 
Zachęcamy do kupowania wejściówek jak najszybciej i nie zostawiania tego na ostatnią chwilę. 
 
Zapraszamy na mecze Śląska Wrocław i do zobaczenia #NaStadionie!
 
 

#ToJestTwójKlub!Plan stadionu: