Dojazd

2014-08-07 23:54:34

 

Komunikacja miejska

Na Tarczyński Arena dojechać można komunikacją miejską. Do stadionu od ul. Królewieckiej (sektory B i C) dotrzemy tramwajami 31 oraz autobusami 101, 102, 103, 104, 123, 127, 127 i 145. Natomiast do sektorów A i D (od ulicy Lotniczej) dojedziemy tramwajami 3, 10 i 20. ROZKŁAD JAZDY MOŻNA SPRAWDZIĆ TUTAJ.

 

Pociąg

Na Tarczyński Arena można również dojechać z Dworca Głównego regularnymi pociągami Przewozów Regionalnych, które zatrzymują się na stacji Wrocław Stadion przy południowej stronie stadionu (trybuna A i D).


Samochód 

Dla zmotoryzowanych Kibiców mamy również kilka przydatnych informacji. Obok Tarczyński Arena przebiega Autostradowa Obwodnica Wrocławia A8. Należy zjechać zjazdem Stadion Miejski i następnie kierować się na Aleję Śląską. Wjazd na Parking Stadion (1000 miejsc parkingowych) znajduje się na bramie ”C”. Bilet parkingowy mogą zakupić tylko i wyłącznie osoby, które posiadają ważny bilet na mecz.

PARKING

Przypominamy zasadach parkowania samochodów podczas meczów. Firma Vector Software wydzierżawia od Tarczyński Arena część parkingu i nim zarządza. Zasady dot. parkingu w czasie spotkań Śląska:
 
- otwarty został nowy, ogólnodostępny dla kibiców parking w Stefie B – Broadcast
- zmianie uległa forma opłat za bilet - są one uiszczane po zaparkowaniu pojazdu w parkomacie PAYSTATION lub u mobilnych osób wyznaczonych przez operatora parkingów. Przy opłacie obowiązkowo należy podać numer tablic rejestracyjnych. Płatność może zostać zrealizowana wyłącznie kartą płatniczą!

Cennik opłat i strefy parkowania na mapce poniżej:Więcej informacji o parkingu na Tarczyński Arena można znaleźć na jego stronie internetowej.  


Spółka Wrocław 2012 uruchomiła także dwa nowe parkingi w okolicach Stadionu. Parking Lotnicza (1000 miejsc parkingowych) i Parking Królewiecka  (250 miejsc parkingowych) są otwierane, podobnie jak Parking Stadion, na 2 godziny przed rozpoczęciem spotkania.

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław