Karnety 2020/2021

2015-04-30 09:55:23


Poprzednie rozgrywki stanowią świetny dowód na to, że zdecydowanie warto wybrać karnet. To karnetowicze mieli najlepsze miejsca, by oglądać Śląsk w roli lidera Ekstraklasy, to oni nie musieli martwić się o bilety przed hitowymi spotkaniami, nawet jeśli na trybunach pojawiało się ponad 30 tys. kibiców, wreszcie to właśnie posiadacze karnetów mogli wcześniej kupować (bezpłatne dla nich) wejściówki na mecze z ograniczeniami wynikającymi z epidemii. A mecze na Stadionie Wrocław były jednymi z najatrakcyjniejszych w całej lidze - tutaj padło najwięcej goli i tutaj gospodarze ponieśli najmniej porażek.Instrukcja kupna karnetu drogą internetową:
 
- zaloguj się na stronie bilety.slaskwroclaw.pl do swojego konta lub zarejestruj się w nowym systemie, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś (to konieczne nawet jeśli miałeś konto w poprzednim systemie)
- przejdź do zakupu karnetu i wybierz miejsce, które chcesz wykupić
- jeśli przedłużasz karnet wybierz opcję "karnet kontynuacja"

Posiadacze karnetów zyskują nie tylko podczas meczów. Czeka na nich m.in. stały rabat -15% na oficjalne klubowe produkty w FanShopie #Oporowska oraz różnego typu niespodzianki - jak na przykład wcześniejsze informacje o transferach lub wiadomości od piłkarzy.

 
Cennik karnetów na mecze Śląska na sezon 2020/2021:Karnety sezonowe obejmują wszystkie mecze WKS-u na Stadionie Wrocław w ramach rozgrywek PKO Ekstraklasy.

Karnety "Jesień" obejmują siedem pierwszych ligowych spotkań na Stadionie Wrocław oraz pierwsze rundy Pucharu Polski i jest ważny do końca 2020 roku.

KARTA KIBICA

Wszystkie osoby, które mają zakupione karnety w starym systemie biletowym i nie posiadają kart (a jedynie karnet w postaci papierowego biletu) lub ich karta nie działa poprawnie -  otrzymają darmową kartę z karnetem.
 
Można to zrobić na kilka sposobów: 
 
1. Wyrobić kartę w kasach klubu przy ul. Oporowskiej 62, czynnych pon-pt w godz. 9-17.
 
2. Zamówić kartę mailowo (kasy@slaskwroclaw.pl) i odebrać w dogodnym dla siebie terminie w recepcji klubu przy ul. Oporowskiej 62, czynnej 24 godziny na dobę lub w dniu meczu z Lechem Poznań - 12.09.2020 - w FanShopie #NaStadionie.
 
3. Osoby mieszkające daleko od Wrocławia mogą także otrzymać wysyłkę karty pocztą.
 
4. Do wyrobienia karty nie jest potrzebne zdjęcie, a jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL.

5. Wszystkich zanteresowanych prosimy o kontakt mailowy z adresem kasy@slaskwroclaw.pl i wybór najdogodniejszej formy przygotowania karty.


UWAGA!
Dzieciom do lat 12 przysługuje karnet bezpłatny (o tym więcej poniżej, w punkcie 7.)  Uczniom w wieku 13-17 lat oraz seniorom od 60. roku życia przysługuje karnet uczniowski i seniorski. Karnety ulgowe przysługują kobietom oraz studentom do 26. roku życia po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej.

Dlaczego jeszcze warto wybrać karnet?

 
Po pierwsze - oszczędność!
 
 
Kibice, kupujący karnety, zaoszczędzą pieniądze w porównaniu do zakupu pojedynczych biletów, a dodatkowo pierwsze rundy Pucharu Polski rozgrywane na Stadionie Wrocław obejrzą za darmo! Karnetowiczów nie obejmie także wyższa cena biletów na mecze z Legią Warszawa i Lechem Poznań - oba spotkania mają już bowiem na swoim karnecie. Dla kibiców przedłużających karnety ceny są jeszcze niższe, a ich miejsca z zeszłego sezonu są zarezerwowane do 14 sierpnia 2020 roku.
 
Po drugie - wygoda!
 
Jeśli masz ulubione miejsce na Stadionie Wrocław, to karnet jest właśnie dla Ciebie! Kupując go, masz gwarancję zajęcia tego miejsca na cały sezon lub rundę. Nie musisz pamiętać o kupnie biletu przed każdym meczem, nie musisz stać w kolejce lub wchodzić na stronę internetową - kupujesz raz, wygodnie i jesteś przygotowany na cały sezon.
 
Po trzecie - akcje promocyjne klubu!
 
Jako że karnetowicze to wyjątkowa grupa najbardziej zaangażowanych w życie klubu kibiców, w tym sezonie szykujemy dla nich wiele fantastycznych atrakcji. 
 
- Posiadacze karnetów są jako pierwsi informowani o najważniejszych wydarzeniach z życia klubu. Otrzymują maile lub nawet telefony z nagraną wiadomością od klubu oraz piłkarzy informujące chociażby o transferach. A to jeszcze nie koniec! 
 
- Na meczach Śląska tylko dla karnetowiczów udostępnimy "Kanapę Kibica", czyli specjalne miejsca tuż obok ławki rezerwowych. Z takiej perspektywy mecz przeżywa się jeszcze mocniej!  
 
- Przewidziane są również zniżki (chociażby wspomniane -15% w FanShopie #Oporowska) oraz możliwość pierwszeństwa przy zakupach lub zapisach na wydarzenia, organizowane przez klub.  
 
- Szykujemy też inne niespodzianki, o których poinformujemy w późniejszym terminie. 
 

#KarnetToWięcej meczów, emocji, oszczędności, ale i unikatowych atrakcji oraz bonusów przygotowanych przez klub. Zdecydowanie warto być karnetowiczem Śląska Wrocław!


Nie możesz przyjść na któryś z meczów ukochanej drużyny, a nie chcesz by Twój karnet się zmarnował? Nawet 4 razy w ciągu rundy możesz przepisać bilet na pojedynczy mecz na inną osobę!

Mapka Stadionu Wrocław:

 

 


Gdzie kupować karnety:

 
Obecnie karnety można kupować wyłącznie na stronie bilety.slaskwroclaw.pl

Instrukcja kupna karnetu drogą internetową:
 
- zaloguj się na stronie bilety.slaskwroclaw.pl do swojego konta lub zarejestruj się w nowym systemie, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś (to konieczne nawet jeśli miałeś konto w poprzednim systemie)
- przejdź do zakupu karnetu i wybierz miejsce, które chcesz wykupić
- jeśli przedłużasz karnet wybierz opcję "karnet kontynuacja"

Osoby, które mają jakikolwiek problem z zakupem karnetu lub działaniem strony internetowej, prosimy o kontakt z działem kas (godziny pracy pon-pt 9-17):
Tel.: (71) 750-00-83
Kom.: 881-094-686
Mail: kasy@slaskwroclaw.pl
 

Ważne informacje!

 
1. Start sprzedaży we wtorek, 4 sierpnia, o godz. 10.
 
2. Karnet Sezonowy obejmuje rundę zasadniczą oraz pierwsze rundy Pucharu Polski.  
 
3. Osoby posiadające karnety sezonowe i wiosenne z rozgrywek 2019/2020 mają zapewnioną rezerwację miejsca do 14 sierpnia do godz 9.  Po tym terminie wszystkie miejsca trafiają do otwartej sprzedaży.
 
4. Zarezerwowane miejsca dotyczą miejsc na karnetach w momencie ich kupna (czyli sprzed pandemii, nie liczą się miejsca zajmowane podczas meczów z ograniczoną liczbą kibiców)
 
5. Obecnie obowiązujące przepisy Rady Ministrów pozwalają na zapełnienie trybun stadionu w maksymalnie 50%, dlatego prosimy karnetowiczów do szybkiego odbierania swoich miejsc.
 
6. Karnet można przepisać do 4 razy w trakcie rundy na osobę w tej samej grupie cenowej.  
 
7. Karnety można kupować także w systemie ratalnym, dostępnym na stronie bilety.slaskwroclaw.pl i w serwisie przelewy24.pl.  
 
8. Dzieciom do lat 12 przysługuje karnet zerowy (bezpłatny), który trzeba również wyrobić!  
 
9. Sprzedaż biletów na pierwszy mecz nowego sezonu na Stadionie Wrocław (Piast) ruszy w tygodniu poprzedzającym start sezonu.

10. Sprzedaż karnetów trwa do dnia meczu z Lechem Poznań (włącznie). Dokładna data spotkania nie jest jeszcze znana, ale zostanie ono rozegrane między 11 a 14 września.
 
Zapraszamy do zakupu i... widzimy się na meczach Śląsk Wrocław!