Karnety 2021/22

2015-04-30 09:55:23

Sprzedaż karnetów rusza w poniedziałek, 14 czerwca, o godz. 12. W związku z potencjalnym ryzykiem ponownego zamknięcia stadionów dla publiczności, w nadchodzących rozgrywkach nie będzie prowadzona sprzedaż karnetów całosezonowych. Dostępne będą karnety na rundę jesienną oraz wiosenną.W sezonie 2020/21, zakończonym przez Śląsk awansem do europejskich pucharów, sytuacja epidemiczna pozwoliła na rozegranie jedynie części spotkań PKO Ekstraklasy z udziałem publiczności. Karnetowicze z sezonu 2020/2021 otrzymują darmowe przedłużenie swoich karnetów do końca roku kalendarzowego, a wiosenne kupią z rabatem, uwzględniającym pozostałe niewykorzystane mecze z sezonu 2020/21 oraz 2021/22 (w przypadku ewentualnego zamknięcia trybun). Przedłużenie karnetów nie wymaga podejmowania przez kibiców jakichkolwiek czynności.

Cennik karnetów na mecze Śląska Wrocław JESIEŃ 2021/2022Karnet NOWY dotyczy kibiców, którzy nie mieli karnetu w poprzednim sezonie, zaś karnet KONTYNUACJA jest obowiązujący dla osób, które skorzystały ze zwrotu gotówki lub voucherów jako rekompensaty za niewykorzystane karnety z sezonu 2020/21 oraz posiadacze karnetów na rundę jesienną rozgrywek 20/21.

Karnet zawiera 8/9 (w zależności od terminarza) domowych meczów Śląska w rundzie jesiennej PKO Ekstraklasy oraz mecze początkowych rund Pucharu Polski.

Karnet nie zawiera spotkań w ramach UEFA Conference League. Bilety na mecze w ramach tych rozgrywek będą sprzedawane osobno, jednak na karnetowiczów czeka pierwszeństwo zakupu wejściówek dla siebie i osób towarzyszących (maksymalnie 6 biletów). Wejściówka dla karnetowicza sprzedawana będzie ponadto z naliczoną zniżką.

Mapka Stadionu Wrocław:Jak kupić karnet?


Karnety można kupować wyłącznie na stronie bilety.slaskwroclaw.pl, nie są one dostępne w Salonach Kolportera oraz zewnętrznych punktach sprzedaży.

Instrukcja kupna karnetu drogą internetową:
 
- zaloguj się na stronie bilety.slaskwroclaw.pl do swojego konta lub zarejestruj się w systemie
- przejdź do zakupu karnetu i wybierz miejsce, które chcesz wykupić
- jeśli przedłużasz karnet, wybierz opcję "karnet kontynuacja"
- posiadacze karnetów z sezonu 2020/21 nie muszą podejmować żadnych czynności - ich karnet został automatycznie przedłużony na rundę jesienną za 0 zł

Posiadacze karnetów zyskują nie tylko podczas meczów. Czeka na nich m.in. stały rabat -15% na oficjalne klubowe produkty w FanShopach #Oporowska i #NaStadionie oraz różnego typu niespodzianki - jak na przykład wcześniejsze informacje o transferach lub wiadomości od piłkarzy.

Karta Kibica

 
Zachęcamy do wyrobienia Karty Kibica, jako najwygodniejszego nośnika karnetu. Wówczas karnet nabijany jest na kartę, za pomocą której kibic wchodzi na trybuny. Jeśli chcesz ją wyrobić lub Twoja karta w poprzednim sezonie nie działała prawidłowo - zgłoś się do Punktu Obsługi Klienta w kasach przy ul. Oporowskiej 62 lub FanShopie #NaStadionie. Wyrobienie karty dla karnetowicza jest darmowe, jej duplikat lub wymiana w przypadku zniszczenia albo zgubienia kosztuje 10 zł.

Osoby, które nie skorzystają z możliwości karty kibica, mogą kupić karnet w postaci pojedynczych biletów, które należy pobrać przed każdym meczem ze swojego konta na stronie bilety.slaskwroclaw.plDlaczego jeszcze warto wybrać karnet?

 
Po pierwsze - oszczędność!
 
Kibice, kupujący karnety, zaoszczędzą pieniądze w porównaniu do zakupu pojedynczych biletów, a dodatkowo będą mieli pierwszeństwo i zniżkę przy wejściówkach na mecze Ligi Konferencji UEFA oraz pierwsze rundy Pucharu Polski rozgrywane na Stadionie Wrocław obejrzą za darmo! Karnetowiczów nie obejmie także wyższa cena biletów na mecze z Legią Warszawa i Lechem Poznań - oba spotkania mają już bowiem na swoim karnecie. Dla kibiców przedłużających karnety ceny są jeszcze niższe.
 
Po drugie - wygoda!
 
Jeśli masz ulubione miejsce na Stadionie Wrocław, to karnet jest właśnie dla Ciebie! Kupując go, masz gwarancję rezerwacji wybranego miejsca na całą rundę. Nie musisz pamiętać o kupnie biletu przed każdym meczem, nie musisz stać w kolejce lub wchodzić na stronę internetową - kupujesz tylko raz i jesteś przygotowany na całą rundę.
 
Po trzecie - akcje promocyjne klubu!
 
Jako że karnetowicze to wyjątkowa grupa najbardziej zaangażowanych w życie klubu kibiców, w tym sezonie szykujemy dla nich wiele fantastycznych atrakcji. Posiadacze karnetów są jako pierwsi informowani o najważniejszych wydarzeniach z życia klubu. Otrzymują maile lub nawet telefony z nagraną wiadomością od klubu oraz piłkarzy informujące chociażby o transferach. A to jeszcze nie koniec! Przewidziane są również zniżki (chociażby wspomniane -15% w FanShopach #Oporowska i #NaStadionie) oraz możliwość pierwszeństwa przy zakupach lub zapisach na wydarzenia organizowane przez klub oraz inne niespodzianki. 
 

#KarnetToWięcej meczów, emocji, oszczędności, ale i unikatowych atrakcji oraz bonusów przygotowanych przez klub. Zdecydowanie warto być karnetowiczem Śląska Wrocław!

Nie możesz przyjść na któreś ze spotkań ukochanej drużyny, a nie chcesz, by Twój karnet się zmarnował? Nawet 4 razy w ciągu rundy możesz przepisać bilet na pojedynczy mecz na inną osobę!Ważne informacje!

 
1. Start sprzedaży w poniedziałek, 14 czerwca, o godz. 12.
 
2. Karnet obejmuje rundę jesienną oraz pierwsze rundy Pucharu Polski.  
 
3. Karnet można przepisać maks. 4 razy w trakcie rundy na osobę w tej samej grupie cenowej.  
 
4. Dzieciom do 12. roku życia (włącznie) przysługuje karnet zerowy (bezpłatny), który trzeba również wyrobić.  

5. Sprzedaż karnetów trwa do dnia drugiego domowego spotkania ligowego.

Zapraszamy do zakupu i... widzimy się na meczach Śląsk Wrocław!W razie wątpliwości czy problemów prosimy o kontakt:
Tel.: (71) 750-00-83
Kom.: 881-094-686
E-mail: kasy@slaskwroclaw.pl
Punkt Obsługi Klienta w kasach przy ul. Oporowskiej 62 oraz FanShop #NaStadionie.