Karnety 2021/22

2015-04-30 09:55:23

Uwaga! Wszystkie karnety zakupione w rundzie jesiennej wygasły i nie zostaną automatycznie przedłużone. W rundzie wiosennej obowiązuje nowy karnet. Dotychczasowi karnetowicze mają możliwość rezerwacji swoich miejsc do 14 lutego. Kupując za pomocą strony www, system automatycznie zaproponuje miejsce. W przypadku chęci zmiany swojego dotychczasowego miejsca, poprzednie wróci do otwartej sprzedaży. Osoby, które posiadały karnet w rundzie jesiennej zostają podzielone na dwie grupy:

- Karnet kontynuacja przysługuje osobom, które posiadały swój karnet również w rundzie jesiennej.

- Karnet kontynuacja+ dotyczy osób, które posiadały karnet w rundzie jesiennej, a także w sezonie 2020/21, w którym częśc spotkań odbyła się bez udziału publiczności.

Osoby, które kupują karnet po raz pierwszy wybierają opcję "Karnet Nowy"

Zmianie uległy progi wiekowe dla młodszych kibiców. Od tej pory darmowy karnet przysługuje dzieciom do ósmego roku życia. 

Cennik karnetów na mecze Śląska Wrocław

Mapka Stadionu Wrocław: 

Karnety można nabyć również w stacjonarnych punktach sprzedaży: 

1. Kasy stadionu przy ul. Oporowskiej, czynne w dni powszednie w godz. 10-17.
2. FanShop #NaStadionie, ul. Królewiecka, Wrocław, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 12-17, w soboty w godz. 10-14 z wyłączeniem dnia meczowego.
3. Canal+ Salon Premium, Centrum Handlowe Astra, ul. Horbaczewskiego 4/6, Wrocław, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-20.
4. Centrum Handlowe Marino, Salon Canal+, ul. Paprotna 7, Wrocław, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21.

Ważne zmiany

Wprowadzona zostaje wirtualna karta kibica kibica, która będzie dostępna dla:

- Osób nieposiadających karty plastikowej
- Osób chcących zrezygnować z karty plastikowej (w momencie wyrobienia karty wirtualnej, plastikowa traci ważność)
- Osób kupujących karnet w formie biletów, które trzeba było generować przed meczem. Wirtualna karta pozwala skorzystać z wygodnego kodu kreskowego, wyświetlanego na telefonie.

Wirtualną kartę można wyrobić przy zakupie karnetu, jeśli wybierzemy opcję dostarczenia "nowa karta", a następnie zaznaczymy opcję "wirtualna karta".

Wirtualnej karty nie powinno się drukować, ani robić zrzutu ekranu, ponieważ może to spowodować problem ze skanowaniem kodu na kołowrotkach.

Dlaczego jeszcze warto wybrać karnet?

 
Po pierwsze - oszczędność!
 
Kibice, kupujący karnety, zaoszczędzą pieniądze w porównaniu do zakupu pojedynczych biletów, a dodatkowo będą mieli pierwszeństwo i zniżkę przy wejściówkach na mecze Ligi Konferencji UEFA oraz pierwsze rundy Pucharu Polski rozgrywane na Stadionie Wrocław obejrzą za darmo! Karnetowiczów nie obejmie także wyższa cena biletów na mecze z Legią Warszawa i Lechem Poznań - oba spotkania mają już bowiem na swoim karnecie. Dla kibiców przedłużających karnety ceny są jeszcze niższe.
 
Po drugie - wygoda!
 
Jeśli masz ulubione miejsce na Stadionie Wrocław, to karnet jest właśnie dla Ciebie! Kupując go, masz gwarancję rezerwacji wybranego miejsca na całą rundę. Nie musisz pamiętać o kupnie biletu przed każdym meczem, nie musisz stać w kolejce lub wchodzić na stronę internetową - kupujesz tylko raz i jesteś przygotowany na całą rundę.
 
Po trzecie - akcje promocyjne klubu!
 
Jako że karnetowicze to wyjątkowa grupa najbardziej zaangażowanych w życie klubu kibiców, w tym sezonie szykujemy dla nich wiele fantastycznych atrakcji. Posiadacze karnetów są jako pierwsi informowani o najważniejszych wydarzeniach z życia klubu. Otrzymują maile lub nawet telefony z nagraną wiadomością od klubu oraz piłkarzy informujące chociażby o transferach. A to jeszcze nie koniec! Przewidziane są również zniżki (chociażby wspomniane -15% w FanShopach #Oporowska i #NaStadionie) oraz możliwość pierwszeństwa przy zakupach lub zapisach na wydarzenia organizowane przez klub oraz inne niespodzianki. 
 

#KarnetToWięcej meczów, emocji, oszczędności, ale i unikatowych atrakcji oraz bonusów przygotowanych przez klub. Zdecydowanie warto być karnetowiczem Śląska Wrocław!

Nie możesz przyjść na któreś ze spotkań ukochanej drużyny, a nie chcesz, by Twój karnet się zmarnował? Nawet 4 razy w ciągu rundy możesz przepisać bilet na pojedynczy mecz na inną osobę!


 

Zapraszamy do zakupu i... widzimy się na meczach Śląsk Wrocław!

W razie wątpliwości czy problemów prosimy o kontakt:
Tel.: (71) 750-00-83
Kom.: 881-094-686
E-mail: kasy@slaskwroclaw.pl
Punkt Obsługi Klienta w kasach przy ul. Oporowskiej 62 oraz FanShop #NaStadionie.