Kibice Razem

2022-05-31 08:33:27
 

Zapraszamy do wspólnej zabawy!


W 2022 roku Fundacja WKS Śląsk Wrocław została Partnerem projektu Kibice Razem, który we Wrocławiu i całej Polsce działa aktywnie już od ponad 10 lat. Działania projektu skupiają się na podkreślaniu roli kibicowania i tworzeniu pozytywnych więzi.  
 
Nasza Fundacja skupia się na rodzinnym aspekcie kibicowania, zapraszając do wspólnej zabawy na wybranych meczach Śląska Wrocław oraz na osiedlowych piknikach rodzinnych.  


Co robimy?  

SEKTOR RODZINNY NA STADIONIE 

Na meczach na Sektorze Rodzinnym na trybunie D na Stadionie Tarczyński Arena przygotowujemy stacje sportowe, konkursy z nagrodami, malowanie buziek w barwy klubowe. Czekamy na Was już godzinę przed pierwszym gwizdkiem, zapraszając do zabawy, którą koordynują nasi animatrzy, dbając o fair play i bezpieczeństwo. Dla każdego mamy coś sportowego i kibicowskiego! Wolicie akywność - zapraszamy do toru przeszkód! Historia klubu nie stanowi dla Was wyzwania - zmierzcie się z naszym quizem! A wszystko w atmosferze dobrej zabawy. Wspólnie z klubem WKS Śląsk Wrocław zapraszamy Was także do stanowiska e-sport czy na spotkanie z maskotką - wesołym Orłem Ślęzakiem. WIDZIMY SIĘ NA D! W 2022 aż 4 razy!

 

PIKNIKI RODZINNE 

W 2022 roku Fundacja zawita aż na 4 różne wrocławskie osiedla i... wyzwoli w Was ducha sportowej rywalizacji oraz kibicowskiej współpracy. Na plenerowych piknikach zapraszamy do wspólnej zabawy z przedstawicielami Stowarzyszenia "Wielki Śląsk", którzy przygotują wspaniały transparent. Aby nabrał on klubowych barw, pomalujemy go razem z Wami - mieszkańcami!

Ponadto na pikniku czekają warsztaty kreatywnego malowania plecaków (które zabierzecie do domu), stacje sportowe, konkursy z nagrodami, w tym wejściówkami na mecze oraz kącik Najmłodszych Kibiców z kolorowankami i zabawami.  
 
Gwarantujemy dobrą zabawę dla wszystkich, którzy tego dnia spotkają się z nami! Myślisz, że nie jesteś kibicem piłki nożnej? Przyjdź i przekonaj się, co znaczy wspólna zabawa pod hasłem TRÓJKOLOROWYCH!

O bieżących wydarzeniach KIBICE RAZEM piszemy w aktualnościach.
 
Projekt KIBICE RAZEM jest finansowany ze środków Miasta Wrocławia i Polskiego Związku Piłki Nożnej.  

Zapraszamy również wolontariuszy do współpracy z nami! Więcej informacji TUTAJ.