Wydarzenia

Mecz z Rolnikiem przeniesiony | Ekstraliga kobiet

2020-10-14 08:00:00
Od półmetku pierwszej rundy Ekstraligi, drużyna Piotra Jagieły nie jest w stanie zachować meczowej regularności. Nie jest to bynajmniej wina zespołu - złe warunki pogodowe raz po raz krzyżują plany “Trójkolorowych”. Nie inaczej było w tym tygodniu - spotkanie z Rolnikiem Biedrzychowice ponownie zostało przeniesione.
W tym sezonie intensywne opady deszczu już dwukrotnie uniemożliwiły “Wojskowym”  rozegranie zaplanowanych spotkań. Zły stan boisk spowodował przesunięcie meczów z Olimpią Szczecin oraz Rolnikiem Biedrzychowice, czego efektem dla Śląska była ponad miesięczna przerwa od ligowej rzeczywistości. Na dwóch odwołanych starciach - niestety-  ta pechowa statystyka się nie skończy.
 
“Trójkolorowe” na rozegranie zaległego meczu z Rolnikiem będą musiały poczekać do listopada. Kolejna, trzecia data spotkania obu zespołów została wyznaczona na dzień Narodowego Święta Niepodległości (11.11). W wyniku problemów związanych z infrastrukturą, zmienił się również gospodarz zawodów. Mecz odbędzie się we Wrocławiu, ale godzina jego rozpoczęcia nie została jeszcze ustalona.
 
Drużyna Śląska Wrocław musi zmierzyć się z trudnymi, lecz pozostającymi poza czyimkolwiek wpływem okolicznościami. Kolejne spotkanie zespołu Piotra Jagieły odbędzie się w najbliższą sobotę (17.10) o godz. 12:00 na stadionie przy ul. Oporowskiej. Rywalem WKS-u będzie Olimpia Szczecin.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również