1. kolejka

Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec Olimpia Szczecin Olimpia Szczecin 08.08.2020, godz 13:00:00 8:0 (:)
UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków 08.08.2020, godz 13:30:00 2:0 (:)
Rolnik Biedrzychowice Głogówek Rolnik Biedrzychowice Głogówek Górnik Łęczna Górnik Łęczna 09.08.2020, godz 16:00:00 0:6 (:)
Medyk Konin Medyk Konin GKS Katowice GKS Katowice 08.08.2020, godz 12:00:00 1:1 (:)
Akademia Piłkarska LG Akademia Piłkarska LG KKP Bydgoszcz KKP Bydgoszcz 09.08.2020, godz 18:00:00 0:1 (:)
ROW Rybnik ROW Rybnik Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 09.08.2020, godz 12:15:00 1:2 (1:0)

2. kolejka

Górnik Łęczna Górnik Łęczna AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków 15.08.2020, godz 11:00:00 0:1 (:)
Olimpia Szczecin Olimpia Szczecin Akademia Piłkarska LG Akademia Piłkarska LG 15.08.2020, godz 17:00:00 0:1 (:)
GKS Katowice GKS Katowice ROW Rybnik ROW Rybnik 16.08.2020, godz 13:00:00 3:0 (:)
Rolnik Biedrzychowice Głogówek Rolnik Biedrzychowice Głogówek Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec 16.08.2020, godz 16:00:00 0:1 (:)
KKP Bydgoszcz KKP Bydgoszcz Medyk Konin Medyk Konin 16.08.2020, godz 16:00:00 0:2 (:)
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 15.08.2020, godz 12:00:00 1:2 (:)

3. kolejka

AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 23.08.2020, godz 15:00:00 1:2 (:)
Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec Górnik Łęczna Górnik Łęczna 22.08.2020, godz 11:45:00 1:0 (:)
UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź GKS Katowice GKS Katowice 22.08.2020, godz 16:00:00 5:0 (:)
Akademia Piłkarska LG Akademia Piłkarska LG Rolnik Biedrzychowice Głogówek Rolnik Biedrzychowice Głogówek 22.08.2020, godz 17:00:00 0:0
ROW Rybnik ROW Rybnik KKP Bydgoszcz KKP Bydgoszcz 22.08.2020 1:4 (:)
Medyk Konin Medyk Konin Olimpia Szczecin Olimpia Szczecin 22.08.2020 3:0 (:)

4. kolejka

KKP Bydgoszcz KKP Bydgoszcz UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 29.08.2020, godz 11:45:00 0:1 (:)
Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec Akademia Piłkarska LG Akademia Piłkarska LG 29.08.2020, godz 13:00:00 5:0 (:)
GKS Katowice GKS Katowice AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków 29.08.2020 2:0 (:)
Olimpia Szczecin Olimpia Szczecin ROW Rybnik ROW Rybnik 30.08.2020, godz 15:00:00 2:1 (:)
Rolnik Biedrzychowice Głogówek Rolnik Biedrzychowice Głogówek Medyk Konin Medyk Konin 30.08.2020, godz 16:00:00 0:6 (:)
Górnik Łęczna Górnik Łęczna Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 29.08.2020 1:1 (1:0)

5. kolejka

ROW Rybnik ROW Rybnik Rolnik Biedrzychowice Głogówek Rolnik Biedrzychowice Głogówek 05.09.2020 1:1 (1:0)
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław GKS Katowice GKS Katowice 05.09.2020 2:0 (2:0)
Medyk Konin Medyk Konin Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec 05.09.2020, godz 11:45:00 1:2 (0:1)
UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź Olimpia Szczecin Olimpia Szczecin 05.09.2020, godz 12:00:00 4:0 (3:0)
Akademia Piłkarska LG Akademia Piłkarska LG Górnik Łęczna Górnik Łęczna 05.09.2020 0:3 (0:1)
AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków KKP Bydgoszcz KKP Bydgoszcz 05.09.2020 1:1 (0:0)

6. kolejka

KKP Bydgoszcz KKP Bydgoszcz Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 12.09.2020, godz 12:00:00 0:1 (0:1)
Olimpia Szczecin Olimpia Szczecin AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków 12.09.2020, godz 14:00:00 1:2 (1:1)
Rolnik Biedrzychowice Głogówek Rolnik Biedrzychowice Głogówek UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 12.09.2020 0:2 (0:2)
Górnik Łęczna Górnik Łęczna GKS Katowice GKS Katowice 12.09.2020 4:1 (2:1)
Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec ROW Rybnik ROW Rybnik 12.09.2020 5:1 (2:0)
Akademia Piłkarska LG Akademia Piłkarska LG Medyk Konin Medyk Konin 12.09.2020 0:3 (0:1)

7. kolejka

Medyk Konin Medyk Konin Górnik Łęczna Górnik Łęczna 26.09.2020 2:2 (2:0)
GKS Katowice GKS Katowice KKP Bydgoszcz KKP Bydgoszcz 26.09.2020 1:1 (1:0)
AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków Rolnik Biedrzychowice Głogówek Rolnik Biedrzychowice Głogówek 26.09.2020 6:0 (2:0)
ROW Rybnik ROW Rybnik Akademia Piłkarska LG Akademia Piłkarska LG 26.09.2020 0:4 (0:2)
UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec 26.09.2020, godz 15:00:00 0:2 (0:1)
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław Olimpia Szczecin Olimpia Szczecin 26.09.2020 4:3 (1:1)

8. kolejka

Olimpia Szczecin Olimpia Szczecin GKS Katowice GKS Katowice 03.10.2020, godz 12:00:00 2:2 (0:1)
Medyk Konin Medyk Konin ROW Rybnik ROW Rybnik 03.10.2020 5:2 (2:1)
Rolnik Biedrzychowice Głogówek Rolnik Biedrzychowice Głogówek Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 05.12.2020, godz 13:00:00 1:3 (0:1)
Górnik Łęczna Górnik Łęczna KKP Bydgoszcz KKP Bydgoszcz 03.10.2020 4:2 (2:0)
Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków 03.10.2020 6:1 (4:0)
Akademia Piłkarska LG Akademia Piłkarska LG UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 03.10.2020 0:4 (0:1)

9. kolejka

Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec 10.10.2020 0:3 (0:2)
GKS Katowice GKS Katowice Rolnik Biedrzychowice Głogówek Rolnik Biedrzychowice Głogówek 10.10.2020 5:0 (2:0)
AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków Akademia Piłkarska LG Akademia Piłkarska LG 10.10.2020 3:1 (2:1)
ROW Rybnik ROW Rybnik Górnik Łęczna Górnik Łęczna 10.10.2020 1:5 (1:3)
KKP Bydgoszcz KKP Bydgoszcz Olimpia Szczecin Olimpia Szczecin 10.10.2020 0:0
UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź Medyk Konin Medyk Konin 10.10.2020, godz 12:00:00 3:2 (2:0)

10. kolejka

ROW Rybnik ROW Rybnik UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 31.10.2020 1:5 (1:3)
Medyk Konin Medyk Konin AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków 31.10.2020 2:0 (1:0)
Rolnik Biedrzychowice Głogówek Rolnik Biedrzychowice Głogówek KKP Bydgoszcz KKP Bydgoszcz 31.10.2020 1:2 (1:0)
Górnik Łęczna Górnik Łęczna Olimpia Szczecin Olimpia Szczecin 31.10.2020 4:3 (1:1)
Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec GKS Katowice GKS Katowice 31.10.2020 1:1 (1:0)
Akademia Piłkarska LG Akademia Piłkarska LG Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 18.11.2020, godz 12:00:00 0:1 (0:1)

11. kolejka

Olimpia Szczecin Olimpia Szczecin Rolnik Biedrzychowice Głogówek Rolnik Biedrzychowice Głogówek 07.11.2020, godz 12:00:00 4:1 (0:0)
UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź Górnik Łęczna Górnik Łęczna 07.11.2020, godz 12:00:00 1:1 (0:0)
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław Medyk Konin Medyk Konin 15.11.2020, godz 12:00:00 0:3 (0:2)
GKS Katowice GKS Katowice Akademia Piłkarska LG Akademia Piłkarska LG 07.11.2020 6:3 (2:2)
AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków ROW Rybnik ROW Rybnik 07.11.2020 4:0 (3:0)
KKP Bydgoszcz KKP Bydgoszcz Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec 08.11.2020 0:9 (0:4)

12. kolejka

GKS Katowice GKS Katowice Medyk Konin Medyk Konin 06.03.2021, godz 13:45:00 0:1 (0:0)
AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 06.03.2021, godz 14:00:00 1:0 (1:0)
Olimpia Szczecin Olimpia Szczecin Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec 06.03.2021, godz 12:00:00 0:5 (0:3)
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław ROW Rybnik ROW Rybnik 07.03.2021, godz 12:00:00 3:0 (1:0)
KKP Bydgoszcz KKP Bydgoszcz Akademia Piłkarska LG Akademia Piłkarska LG 07.03.2021, godz 12:15:00 1:2 (1:1)
Górnik Łęczna Górnik Łęczna Rolnik Biedrzychowice Głogówek Rolnik Biedrzychowice Głogówek 07.03.2021, godz 13:00:00 8:0 (4:0)

13. kolejka

AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków Górnik Łęczna Górnik Łęczna 13.03.2021, godz 12:30:00 1:8 (0:3)
UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 13.03.2021, godz 11:30:00 4:0 (1:0)
ROW Rybnik ROW Rybnik GKS Katowice GKS Katowice 13.03.2021, godz 15:00:00 0:7 (0:3)
Medyk Konin Medyk Konin KKP Bydgoszcz KKP Bydgoszcz 13.03.2021, godz 11:00:00 2:0 (1:0)
Akademia Piłkarska LG Akademia Piłkarska LG Olimpia Szczecin Olimpia Szczecin 13.03.2021, godz 13:00:00 0:0
Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec Rolnik Biedrzychowice Głogówek Rolnik Biedrzychowice Głogówek 13.03.2021, godz 12:00:00 9:0 (2:0)

14. kolejka

KKP Bydgoszcz KKP Bydgoszcz ROW Rybnik ROW Rybnik 21.03.2021, godz 12:00:00 1:0 (1:0)
GKS Katowice GKS Katowice UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 20.03.2021, godz 13:00:00 1:1 (1:1)
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków 21.03.2021, godz 12:00:00 2:2 (1:1)
Górnik Łęczna Górnik Łęczna Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec 21.03.2021, godz 11:00:00 0:2 (0:1)
Rolnik Biedrzychowice Głogówek Rolnik Biedrzychowice Głogówek Akademia Piłkarska LG Akademia Piłkarska LG 20.03.2021, godz 11:00:00 0:5 (0:2)
Olimpia Szczecin Olimpia Szczecin Medyk Konin Medyk Konin 20.03.2021, godz 16:00:00 4:1 (3:1)

15. kolejka

Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław Górnik Łęczna Górnik Łęczna 01.04.2021, godz 17:00:00 0:7 (0:2)
AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków GKS Katowice GKS Katowice 03.04.2021 1:1 (1:0)
UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź KKP Bydgoszcz KKP Bydgoszcz 03.04.2021 2:0 (1:0)
ROW Rybnik ROW Rybnik Olimpia Szczecin Olimpia Szczecin 03.04.2021 1:2 (1:1)
Medyk Konin Medyk Konin Rolnik Biedrzychowice Głogówek Rolnik Biedrzychowice Głogówek 03.04.2021 3:0 (1:0)
Akademia Piłkarska LG Akademia Piłkarska LG Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec 03.04.2021 0:4 (0:1)

16. kolejka

Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec Medyk Konin Medyk Konin 17.04.2021 1:3 (0:0)
Rolnik Biedrzychowice Głogówek Rolnik Biedrzychowice Głogówek ROW Rybnik ROW Rybnik 17.04.2021 2:3 (0:2)
Olimpia Szczecin Olimpia Szczecin UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 17.04.2021 1:2 (1:0)
KKP Bydgoszcz KKP Bydgoszcz AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków 17.04.2021 1:5 (0:1)
GKS Katowice GKS Katowice Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 17.04.2021 2:1 (1:1)
Górnik Łęczna Górnik Łęczna Akademia Piłkarska LG Akademia Piłkarska LG 17.04.2021 7:0 (2:0)

17. kolejka

GKS Katowice GKS Katowice Górnik Łęczna Górnik Łęczna 24.04.2021 1:6 (0:2)
AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków Olimpia Szczecin Olimpia Szczecin 24.04.2021 3:3 (0:2)
UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź Rolnik Biedrzychowice Głogówek Rolnik Biedrzychowice Głogówek 24.04.2021 9:0 (5:0)
ROW Rybnik ROW Rybnik Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec 24.04.2021 0:3 (0:1)
Medyk Konin Medyk Konin Akademia Piłkarska LG Akademia Piłkarska LG 24.04.2021 3:0 (2:0)
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław KKP Bydgoszcz KKP Bydgoszcz 24.04.2021 1:0 (1:0)

18. kolejka

Górnik Łęczna Górnik Łęczna Medyk Konin Medyk Konin 01.05.2021 4:2 (1:1)
Akademia Piłkarska LG Akademia Piłkarska LG ROW Rybnik ROW Rybnik 01.05.2021 1:0 (0:0)
Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 01.05.2021 0:0
Rolnik Biedrzychowice Głogówek Rolnik Biedrzychowice Głogówek AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków 01.05.2021 0:4 (0:3)
Olimpia Szczecin Olimpia Szczecin Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 01.05.2021 1:0 (1:0)
KKP Bydgoszcz KKP Bydgoszcz GKS Katowice GKS Katowice 01.05.2021 0:5 (0:4)

19. kolejka

UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź Akademia Piłkarska LG Akademia Piłkarska LG 08.05.2021 1:0 (0:0)
ROW Rybnik ROW Rybnik Medyk Konin Medyk Konin 08.05.2021 0:4 (0:2)
KKP Bydgoszcz KKP Bydgoszcz Górnik Łęczna Górnik Łęczna 08.05.2021 0:3 (0:0)
GKS Katowice GKS Katowice Olimpia Szczecin Olimpia Szczecin 08.05.2021 3:2 (1:2)
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław Rolnik Biedrzychowice Głogówek Rolnik Biedrzychowice Głogówek 08.05.2021 3:0 (2:0)
AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec 08.05.2021 0:1 (0:1)

20. kolejka

Górnik Łęczna Górnik Łęczna ROW Rybnik ROW Rybnik 15.05.2021 4:1 (2:0)
Medyk Konin Medyk Konin UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 15.05.2021 2:3 (1:1)
Akademia Piłkarska LG Akademia Piłkarska LG AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków 15.05.2021 0:0
Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 15.05.2021 4:1 (3:0)
Rolnik Biedrzychowice Głogówek Rolnik Biedrzychowice Głogówek GKS Katowice GKS Katowice 15.05.2021 2:6 (0:5)
Olimpia Szczecin Olimpia Szczecin KKP Bydgoszcz KKP Bydgoszcz 15.05.2021 2:0 (1:0)

21. kolejka

Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław Akademia Piłkarska LG Akademia Piłkarska LG 21.05.2021 4:2 (1:0)
AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków Medyk Konin Medyk Konin 21.05.2021 1:1 (1:0)
UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź ROW Rybnik ROW Rybnik 21.05.2021 10:0 (3:0)
Olimpia Szczecin Olimpia Szczecin Górnik Łęczna Górnik Łęczna 21.05.2021 0:2 (0:0)
KKP Bydgoszcz KKP Bydgoszcz Rolnik Biedrzychowice Głogówek Rolnik Biedrzychowice Głogówek 21.05.2021 1:2 (0:2)
GKS Katowice GKS Katowice Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec 21.05.2021 0:1 (0:1)

22. kolejka

Górnik Łęczna Górnik Łęczna UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 29.05.2021 1:2 (0:1)
ROW Rybnik ROW Rybnik AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków 21.05.2021 0:4 (0:1)
Medyk Konin Medyk Konin Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 29.05.2021 3:1 (1:0)
Akademia Piłkarska LG Akademia Piłkarska LG GKS Katowice GKS Katowice 29.05.2021 0:0
Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec KKP Bydgoszcz KKP Bydgoszcz 29.05.2021 3:0 (0:0)
Rolnik Biedrzychowice Głogówek Rolnik Biedrzychowice Głogówek Olimpia Szczecin Olimpia Szczecin 29.05.2021 2:1 (0:0)