1. kolejka

UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź AP Orlen Gdańsk AP Orlen Gdańsk 13.08.2022, godz 12:00:00 2:0 (1:0)
Medyk Konin Medyk Konin Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 13.08.2022, godz 12:00:00 0:2 (0:0)
AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków GKS Katowice GKS Katowice 14.08.2022, godz 10:30:00 4:3 (2:2)
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław Górnik Łęczna Górnik Łęczna 13.08.2022, godz 12:00:00 1:2 (0:0)
HydroTruck Radom HydroTruck Radom Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec 13.08.2022, godz 12:00:00 0:4 (0:3)
Pogoń Tczew Pogoń Tczew Sportis Bydgoszcz Sportis Bydgoszcz 13.08.2022, godz 16:00:00 1:3 (1:1)

2. kolejka

Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec GKS Katowice GKS Katowice 23.08.2022, godz 16:00:00 0:1 (0:0)
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków 21.08.2022, godz 12:00:00 1:2 (0:1)
Górnik Łęczna Górnik Łęczna Medyk Konin Medyk Konin 20.08.2022, godz 11:30:00 4:0 (2:0)
AP Orlen Gdańsk AP Orlen Gdańsk Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 20.08.2022, godz 13:00:00 1:2 (0:2)
Sportis Bydgoszcz Sportis Bydgoszcz UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 24.08.2022, godz 16:00:00 0:1 (0:1)
HydroTruck Radom HydroTruck Radom Pogoń Tczew Pogoń Tczew 20.08.2022, godz 12:00:00 0:6 (0:3)

3. kolejka

Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław Sportis Bydgoszcz Sportis Bydgoszcz 27.08.2022, godz 12:00:00 3:2 (2:0)
Medyk Konin Medyk Konin AP Orlen Gdańsk AP Orlen Gdańsk 27.08.2022, godz 12:00:00 2:1 (1:0)
AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków Górnik Łęczna Górnik Łęczna 27.08.2022, godz 10:45:00 3:4 (0:2)
GKS Katowice GKS Katowice Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 27.08.2022, godz 12:00:00 3:0 (3:0)
Pogoń Tczew Pogoń Tczew Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec 27.08.2022, godz 16:00:00 0:4 (0:4)
UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź HydroTruck Radom HydroTruck Radom 27.08.2022, godz 17:00:00 6:0 (5:0)

4. kolejka

Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 10.09.2022, godz 12:30:00 3:0 (1:0)
Górnik Łęczna Górnik Łęczna GKS Katowice GKS Katowice 11.09.2022, godz 16:00:00 0:3 (0:1)
AP Orlen Gdańsk AP Orlen Gdańsk AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków 11.09.2022, godz 16:00:00 0:1 (0:0)
Sportis Bydgoszcz Sportis Bydgoszcz Medyk Konin Medyk Konin 11.09.2022, godz 12:00:00 2:3 (1:1)
HydroTruck Radom HydroTruck Radom Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 10.09.2022, godz 12:00:00 0:3 (0:2)
Pogoń Tczew Pogoń Tczew UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 10.09.2022, godz 12:00:00 0:7 (0:3)

5. kolejka

UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec 17.09.2022, godz 10:00:00 2:0 (1:0)
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław Pogoń Tczew Pogoń Tczew 17.09.2022, godz 12:00:00 5:0 (5:0)
Medyk Konin Medyk Konin HydroTruck Radom HydroTruck Radom 17.09.2022, godz 12:00:00 3:0 (1:0)
AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków Sportis Bydgoszcz Sportis Bydgoszcz 17.09.2022, godz 13:00:00 2:0 (1:0)
GKS Katowice GKS Katowice AP Orlen Gdańsk AP Orlen Gdańsk 18.09.2022, godz 13:00:00 1:0 (1:0)
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin Górnik Łęczna Górnik Łęczna 15.09.2022, godz 17:00:00 1:4 (0:2)

6. kolejka

UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 24.09.2022, godz 11:00:00 3:2 (3:0)
Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec Górnik Łęczna Górnik Łęczna 19.10.2022, godz 15:00:00 2:4 (1:1)
AP Orlen Gdańsk AP Orlen Gdańsk Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 12.11.2022, godz 12:00:00 3:2 (1:1)
Sportis Bydgoszcz Sportis Bydgoszcz GKS Katowice GKS Katowice 25.09.2022, godz 12:00:00 0:2 (0:1)
HydroTruck Radom HydroTruck Radom AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków 24.09.2022, godz 12:00:00 0:2 (0:1)
Pogoń Tczew Pogoń Tczew Medyk Konin Medyk Konin 24.09.2022, godz 12:00:00 4:2 (2:0)

7. kolejka

Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec 16.10.2022, godz 11:00:00 3:1 (0:1)
Medyk Konin Medyk Konin UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 16.10.2022, godz 15:00:00 2:4 (1:2)
AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków Pogoń Tczew Pogoń Tczew 15.10.2022, godz 13:00:00 2:0 (1:0)
GKS Katowice GKS Katowice HydroTruck Radom HydroTruck Radom 15.10.2022, godz 13:00:00 4:1 (3:0)
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin Sportis Bydgoszcz Sportis Bydgoszcz 15.10.2022, godz 14:30:00 5:0 (3:0)
Górnik Łęczna Górnik Łęczna AP Orlen Gdańsk AP Orlen Gdańsk 14.10.2022, godz 13:30:00 1:1 (1:0)

8. kolejka

UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków 22.10.2022, godz 10:00:00 3:2 (2:1)
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław Medyk Konin Medyk Konin 22.10.2022, godz 12:00:00 3:0 (1:0)
Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec AP Orlen Gdańsk AP Orlen Gdańsk 23.10.2022, godz 15:00:00 3:0 (2:0)
Sportis Bydgoszcz Sportis Bydgoszcz Górnik Łęczna Górnik Łęczna 23.10.2022, godz 11:00:00 0:4 (0:1)
HydroTruck Radom HydroTruck Radom Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 22.10.2022, godz 12:00:00 3:0 (2:0)
Pogoń Tczew Pogoń Tczew GKS Katowice GKS Katowice 22.10.2022, godz 12:00:00 0:1 (0:0)

9. kolejka

Medyk Konin Medyk Konin Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec 30.10.2022, godz 14:00:00 1:1 (1:0)
AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 29.10.2022, godz 13:00:00 1:0 (0:0)
GKS Katowice GKS Katowice UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 29.10.2022, godz 12:30:00 3:0 (1:0)
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin Pogoń Tczew Pogoń Tczew 29.10.2022, godz 12:00:00 4:0 (1:0)
Górnik Łęczna Górnik Łęczna HydroTruck Radom HydroTruck Radom 29.10.2022, godz 13:30:00 8:1 (5:0)
AP Orlen Gdańsk AP Orlen Gdańsk Sportis Bydgoszcz Sportis Bydgoszcz 30.10.2022, godz 12:00:00 1:1 (1:1)

10. kolejka

HydroTruck Radom HydroTruck Radom AP Orlen Gdańsk AP Orlen Gdańsk 05.11.2022, godz 12:00:00 2:5 (0:1)
Pogoń Tczew Pogoń Tczew Górnik Łęczna Górnik Łęczna 05.11.2022, godz 12:00:00 3:4 (2:3)
UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 05.11.2022, godz 10:00:00 1:0 (0:0)
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław GKS Katowice GKS Katowice 04.11.2022, godz 13:45:00 1:3 (0:0)
Medyk Konin Medyk Konin AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków 05.11.2022, godz 11:00:00 3:3 (1:1)
Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec Sportis Bydgoszcz Sportis Bydgoszcz 05.11.2022, godz 14:00:00 0:1 (0:1)

11. kolejka

Sportis Bydgoszcz Sportis Bydgoszcz HydroTruck Radom HydroTruck Radom 20.11.2022, godz 12:00:00 2:1 (0:1)
AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec 19.11.2022 1:1 (0:0)
GKS Katowice GKS Katowice Medyk Konin Medyk Konin 19.11.2022, godz 13:00:00 2:1 (2:1)
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 01.04.2023, godz 12:00:00 1:0 (1:0)
Górnik Łęczna Górnik Łęczna UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 19.11.2022 5:2 (2:1)
AP Orlen Gdańsk AP Orlen Gdańsk Pogoń Tczew Pogoń Tczew 26.04.2023, godz 13:00:00 3:1 (3:1)

12. kolejka

Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec HydroTruck Radom HydroTruck Radom 25.02.2023, godz 14:00:00 6:1 (1:1)
Sportis Bydgoszcz Sportis Bydgoszcz Pogoń Tczew Pogoń Tczew 26.02.2023, godz 12:00:00 2:3 (1:1)
AP Orlen Gdańsk AP Orlen Gdańsk UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 26.02.2023, godz 13:00:00 0:3 (0:0)
Górnik Łęczna Górnik Łęczna Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 26.02.2023, godz 12:00:00 8:1 (5:0)
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin Medyk Konin Medyk Konin 25.02.2023, godz 12:00:00 2:1 (2:0)
GKS Katowice GKS Katowice AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków 25.02.2023, godz 10:45:00 3:0 (3:0)

13. kolejka

GKS Katowice GKS Katowice Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec 05.03.2023, godz 15:00:00 1:1 (1:0)
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław AP Orlen Gdańsk AP Orlen Gdańsk 29.03.2023, godz 14:00:00 1:1 (0:0)
Medyk Konin Medyk Konin Górnik Łęczna Górnik Łęczna 04.03.2023, godz 11:15:00 0:0
UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź Sportis Bydgoszcz Sportis Bydgoszcz 04.03.2023, godz 12:00:00 5:1 (5:0)
AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 04.03.2023, godz 12:00:00 0:2 (0:0)
Pogoń Tczew Pogoń Tczew HydroTruck Radom HydroTruck Radom 04.03.2023, godz 12:00:00 1:0 (1:0)

14. kolejka

Górnik Łęczna Górnik Łęczna AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków 11.03.2023, godz 11:30:00 4:2 (0:1)
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin GKS Katowice GKS Katowice 11.03.2023, godz 12:00:00 3:0 (0:0)
HydroTruck Radom HydroTruck Radom UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 11.03.2023, godz 12:00:00 1:1 (1:1)
Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec Pogoń Tczew Pogoń Tczew 11.03.2023, godz 14:00:00 2:1 (1:0)
AP Orlen Gdańsk AP Orlen Gdańsk Medyk Konin Medyk Konin 12.03.2023, godz 13:00:00 1:0 (0:0)
Sportis Bydgoszcz Sportis Bydgoszcz Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 12.03.2023, godz 12:00:00 0:2 (0:1)

15. kolejka

AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków AP Orlen Gdańsk AP Orlen Gdańsk 18.03.2023, godz 13:00:00 2:2 (2:1)
GKS Katowice GKS Katowice Górnik Łęczna Górnik Łęczna 19.03.2023, godz 10:30:00 4:0 (3:0)
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław HydroTruck Radom HydroTruck Radom 18.03.2023, godz 12:00:00 6:0 (1:0)
Medyk Konin Medyk Konin Sportis Bydgoszcz Sportis Bydgoszcz 18.03.2023, godz 12:00:00 2:0 (0:0)
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec 18.03.2023, godz 12:00:00 3:1 (1:0)
UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź Pogoń Tczew Pogoń Tczew 18.03.2023, godz 12:00:00 5:0 (5:0)

16. kolejka

Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 25.03.2023, godz 11:00:00 0:3 (0:2)
AP Orlen Gdańsk AP Orlen Gdańsk GKS Katowice GKS Katowice 25.03.2023, godz 15:00:00 0:2 (0:1)
Górnik Łęczna Górnik Łęczna Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 26.03.2023, godz 13:00:00 2:1 (2:1)
HydroTruck Radom HydroTruck Radom Medyk Konin Medyk Konin 25.03.2023, godz 12:00:00 2:1 (2:0)
Sportis Bydgoszcz Sportis Bydgoszcz AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków 26.03.2023, godz 12:00:00 0:0
Pogoń Tczew Pogoń Tczew Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 25.03.2023, godz 12:00:00 3:3 (2:2)

17. kolejka

Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin AP Orlen Gdańsk AP Orlen Gdańsk 15.04.2023, godz 12:00:00 3:0 (2:0)
GKS Katowice GKS Katowice Sportis Bydgoszcz Sportis Bydgoszcz 16.04.2023, godz 13:00:00 2:0 (1:0)
AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków HydroTruck Radom HydroTruck Radom 15.04.2023, godz 12:00:00 4:0 (0:0)
Medyk Konin Medyk Konin Pogoń Tczew Pogoń Tczew 15.04.2023, godz 12:00:00 1:2 (0:1)
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 15.04.2023, godz 11:45:00 0:3 (0:1)
Górnik Łęczna Górnik Łęczna Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec 16.04.2023, godz 13:00:00 0:0

18. kolejka

Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 22.04.2023, godz 12:00:00 3:1 (2:0)
UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź Medyk Konin Medyk Konin 23.04.2023, godz 12:00:00 4:1 (0:1)
Pogoń Tczew Pogoń Tczew AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków 22.04.2023, godz 12:00:00 1:2 (0:1)
Sportis Bydgoszcz Sportis Bydgoszcz Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 23.04.2023, godz 12:00:00 2:4 (0:1)
AP Orlen Gdańsk AP Orlen Gdańsk Górnik Łęczna Górnik Łęczna 22.04.2023, godz 11:00:00 0:2 (0:1)
HydroTruck Radom HydroTruck Radom GKS Katowice GKS Katowice 22.04.2023, godz 12:00:00 2:3 (1:1)

19. kolejka

AP Orlen Gdańsk AP Orlen Gdańsk Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec 29.04.2023, godz 18:00:00 0:0
Górnik Łęczna Górnik Łęczna Sportis Bydgoszcz Sportis Bydgoszcz 29.04.2023, godz 13:00:00 9:0 (2:0)
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin HydroTruck Radom HydroTruck Radom 29.04.2023, godz 12:00:00 4:2 (1:0)
GKS Katowice GKS Katowice Pogoń Tczew Pogoń Tczew 29.04.2023, godz 13:00:00 1:0 (0:0)
AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 29.04.2023, godz 11:00:00 1:4 (1:3)
Medyk Konin Medyk Konin Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 29.04.2023, godz 12:00:00 1:6 (1:2)

20. kolejka

Pogoń Tczew Pogoń Tczew Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 07.05.2023, godz 12:00:00 0:0
HydroTruck Radom HydroTruck Radom Górnik Łęczna Górnik Łęczna 06.05.2023, godz 11:15:00 2:9 (0:7)
Sportis Bydgoszcz Sportis Bydgoszcz AP Orlen Gdańsk AP Orlen Gdańsk 07.05.2023, godz 12:00:00 1:1 (0:0)
Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec Medyk Konin Medyk Konin 07.05.2023, godz 14:00:00 2:0 (2:0)
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków 07.05.2023, godz 12:00:00 0:2 (0:2)
UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź GKS Katowice GKS Katowice 07.05.2023, godz 19:45:00 1:3 (1:2)

21. kolejka

Sportis Bydgoszcz Sportis Bydgoszcz Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec 24.05.2023, godz 17:00:00 2:2 (0:0)
AP Orlen Gdańsk AP Orlen Gdańsk HydroTruck Radom HydroTruck Radom 14.05.2023, godz 13:00:00 3:0 (3:0)
Górnik Łęczna Górnik Łęczna Pogoń Tczew Pogoń Tczew 13.05.2023, godz 13:00:00 3:3 (2:1)
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 14.05.2023, godz 13:00:00 1:2 (1:0)
GKS Katowice GKS Katowice Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 15.05.2023, godz 17:45:00 0:2 (0:0)
AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków Medyk Konin Medyk Konin 14.05.2023, godz 13:00:00 1:0 (1:0)

22. kolejka

Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 28.05.2023, godz 17:00:00 1:3 (0:3)
HydroTruck Radom HydroTruck Radom Sportis Bydgoszcz Sportis Bydgoszcz 28.05.2023, godz 17:00:00 1:0 (0:0)
Pogoń Tczew Pogoń Tczew AP Orlen Gdańsk AP Orlen Gdańsk 28.05.2023, godz 17:00:00 0:2 (0:1)
UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź Górnik Łęczna Górnik Łęczna 28.05.2023, godz 17:00:00 0:2 (0:1)
Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec AZS UJ Kraków AZS UJ Kraków 28.05.2023, godz 17:00:00 0:4 (0:3)
Medyk Konin Medyk Konin GKS Katowice GKS Katowice 28.05.2023, godz 17:00:00 1:3 (0:1)