1. kolejka

Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław Skra Częstochowa Skra Częstochowa 30.08.2020, godz 12:00:00 0:1 (0:1)
KKS Kalisz KKS Kalisz Błękitni Stargard Błękitni Stargard 29.08.2020, godz 17:00:00 2:0 (:)
Wigry Suwałki Wigry Suwałki Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg 28.08.2020, godz 18:00:00 2:1 (:)
Motor Lublin Motor Lublin Znicz Pruszków Znicz Pruszków 29.08.2020, godz 19:50:00 1:2 (:)
MKS Bytovia Bytów MKS Bytovia Bytów Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz 29.08.2020, godz 19:46:00 2:0 (:)
Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce 28.08.2020, godz 19:30:00 4:2 (:)
Stal Rzeszów Stal Rzeszów Górnik Polkowice Górnik Polkowice 29.08.2020, godz 15:00:00 2:1 (:)
Sokół Ostróda Sokół Ostróda Lech II Poznań Lech II Poznań 28.08.2020, godz 16:00:00 2:0 (:)
Hutnik Kraków Hutnik Kraków GKS Katowice GKS Katowice 30.08.2020, godz 13:30:00 3:2 (:)

2. kolejka

Górnik Polkowice Górnik Polkowice Sokół Ostróda Sokół Ostróda 05.09.2020, godz 18:00:00 3:0 (:)
Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce Stal Rzeszów Stal Rzeszów 05.09.2020, godz 15:00:00 0:2 (:)
Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice 05.09.2020, godz 16:30:00 1:3 (:)
Znicz Pruszków Znicz Pruszków MKS Bytovia Bytów MKS Bytovia Bytów 04.09.2020, godz 18:00:00 1:1 (:)
Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg Motor Lublin Motor Lublin 05.09.2020, godz 17:00:00 1:3 (:)
Błękitni Stargard Błękitni Stargard Wigry Suwałki Wigry Suwałki 05.09.2020, godz 13:00:00 1:0 (:)
Skra Częstochowa Skra Częstochowa KKS Kalisz KKS Kalisz 05.09.2020, godz 17:00:00 1:0 (:)
Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław 05.09.2020, godz 17:00:00 1:3 (1:2)
Lech II Poznań Lech II Poznań Hutnik Kraków Hutnik Kraków 05.09.2020, godz 12:00:00 6:3 (:)

3. kolejka

Motor Lublin Motor Lublin Błękitni Stargard Błękitni Stargard 12.09.2020, godz 18:00:00 2:2 (:)
MKS Bytovia Bytów MKS Bytovia Bytów Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg 12.09.2020, godz 18:00:00 1:0 (:)
Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice Znicz Pruszków Znicz Pruszków 12.09.2020, godz 17:00:00 2:0 (:)
Stal Rzeszów Stal Rzeszów Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz 12.09.2020, godz 15:00:00 0:1 (:)
Sokół Ostróda Sokół Ostróda Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce 12.09.2020, godz 18:00:00 0:1 (:)
GKS Katowice GKS Katowice Lech II Poznań Lech II Poznań 13.09.2020, godz 19:00:00 3:1 (:)
Górnik Polkowice Górnik Polkowice Hutnik Kraków Hutnik Kraków 13.09.2020, godz 13:00:00 3:0 (:)
KKS Kalisz KKS Kalisz Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków 12.09.2020, godz 18:00:00 1:2 (:)
Wigry Suwałki Wigry Suwałki Skra Częstochowa Skra Częstochowa 11.09.2020, godz 17:00:00 2:1 (:)

4. kolejka

Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice 19.09.2020, godz 17:00:00 0:0
Błękitni Stargard Błękitni Stargard MKS Bytovia Bytów MKS Bytovia Bytów 19.09.2020, godz 15:00:00 1:4 (:)
Skra Częstochowa Skra Częstochowa Motor Lublin Motor Lublin 19.09.2020, godz 16:00:00 1:1 (:)
Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków Wigry Suwałki Wigry Suwałki 19.09.2020, godz 16:00:00 1:3 (:)
Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław KKS Kalisz KKS Kalisz 20.09.2020, godz 12:00:00 0:3 (0:1)
Górnik Polkowice Górnik Polkowice GKS Katowice GKS Katowice 19.09.2020, godz 18:15:00 0:2 (:)
Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce Hutnik Kraków Hutnik Kraków 19.09.2020, godz 19:00:00 2:1 (:)
Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz Sokół Ostróda Sokół Ostróda 19.09.2020, godz 18:00:00 0:4 (:)
Znicz Pruszków Znicz Pruszków Stal Rzeszów Stal Rzeszów 19.09.2020, godz 15:30:00 0:2 (:)

5. kolejka

Hutnik Kraków Hutnik Kraków Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz 25.09.2020, godz 15:30:00 2:2 (:)
GKS Katowice GKS Katowice Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce 26.09.2020, godz 18:00:00 2:2 (:)
Lech II Poznań Lech II Poznań Górnik Polkowice Górnik Polkowice 26.09.2020, godz 13:00:00 1:3 (:)
Wigry Suwałki Wigry Suwałki Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław 25.09.2020, godz 17:15:00 2:0 (:)
Motor Lublin Motor Lublin Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków 25.09.2020, godz 19:30:00 1:1 (:)
MKS Bytovia Bytów MKS Bytovia Bytów Skra Częstochowa Skra Częstochowa 26.09.2020, godz 18:00:00 0:1 (:)
Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice Błękitni Stargard Błękitni Stargard 26.09.2020, godz 17:00:00 2:0 (:)
Stal Rzeszów Stal Rzeszów Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg 25.09.2020, godz 16:00:00 0:0
Sokół Ostróda Sokół Ostróda Znicz Pruszków Znicz Pruszków 26.09.2020, godz 18:00:00 2:0 (:)

6. kolejka

Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław Motor Lublin Motor Lublin 30.09.2020, godz 12:00:00 1:1 (:)
KKS Kalisz KKS Kalisz Wigry Suwałki Wigry Suwałki 30.09.2020, godz 18:00:00 0:3 (:)
Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg Sokół Ostróda Sokół Ostróda 29.09.2020, godz 20:30:00 3:3 (:)
Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz GKS Katowice GKS Katowice 30.09.2020, godz 18:00:00 1:3 (:)
Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce Lech II Poznań Lech II Poznań 30.09.2020, godz 18:00:00 4:2 (:)
Znicz Pruszków Znicz Pruszków Hutnik Kraków Hutnik Kraków 29.09.2020, godz 19:00:00 1:0 (:)
Błękitni Stargard Błękitni Stargard Stal Rzeszów Stal Rzeszów 30.09.2020, godz 16:00:00 0:5 (:)
Skra Częstochowa Skra Częstochowa Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice 30.09.2020, godz 15:30:00 1:0 (:)
Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków MKS Bytovia Bytów MKS Bytovia Bytów 30.09.2020, godz 15:00:00 2:2 (:)

7. kolejka

Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków 03.10.2020, godz 17:00:00 3:1 (:)
Stal Rzeszów Stal Rzeszów Skra Częstochowa Skra Częstochowa 04.10.2020, godz 15:00:00 3:2 (:)
Motor Lublin Motor Lublin KKS Kalisz KKS Kalisz 04.10.2020, godz 17:00:00 0:3 (:)
Sokół Ostróda Sokół Ostróda Błękitni Stargard Błękitni Stargard 03.10.2020, godz 18:00:00 0:2 (:)
GKS Katowice GKS Katowice Znicz Pruszków Znicz Pruszków 03.10.2020, godz 19:00:00 1:1 (:)
Lech II Poznań Lech II Poznań Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz 04.10.2020, godz 12:00:00 1:2 (:)
Górnik Polkowice Górnik Polkowice Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce 03.10.2020, godz 16:00:00 4:2 (:)
Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg Hutnik Kraków Hutnik Kraków 03.10.2020, godz 18:00:00 0:1 (:)
MKS Bytovia Bytów MKS Bytovia Bytów Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław 03.10.2020, godz 18:00:00 2:2 (:)

8. kolejka

Skra Częstochowa Skra Częstochowa Sokół Ostróda Sokół Ostróda 10.10.2020, godz 15:00:00 3:0 (:)
Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków Stal Rzeszów Stal Rzeszów 10.10.2020, godz 14:00:00 0:0
Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice 10.10.2020, godz 12:00:00 2:0 (:)
KKS Kalisz KKS Kalisz MKS Bytovia Bytów MKS Bytovia Bytów 10.10.2020, godz 18:15:00 2:1 (:)
Wigry Suwałki Wigry Suwałki Motor Lublin Motor Lublin 10.10.2020, godz 18:00:00 1:0 (:)
Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz Górnik Polkowice Górnik Polkowice 10.10.2020, godz 18:00:00 0:1 (:)
Znicz Pruszków Znicz Pruszków Lech II Poznań Lech II Poznań 09.10.2020, godz 19:00:00 2:1 (:)
Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg GKS Katowice GKS Katowice 10.10.2020, godz 17:00:00 1:2 (:)
Błękitni Stargard Błękitni Stargard Hutnik Kraków Hutnik Kraków 10.10.2020, godz 15:00:00 1:0 (:)

9. kolejka

GKS Katowice GKS Katowice Błękitni Stargard Błękitni Stargard 30.10.2020, godz 17:00:00 5:0 (:)
Lech II Poznań Lech II Poznań Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg 29.10.2020, godz 13:00:00 2:3 (:)
Górnik Polkowice Górnik Polkowice Znicz Pruszków Znicz Pruszków 17.10.2020, godz 16:00:00 4:0 (:)
Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz 17.10.2020, godz 17:00:00 0:1 (:)
MKS Bytovia Bytów MKS Bytovia Bytów Wigry Suwałki Wigry Suwałki 18.10.2020, godz 15:30:00 1:2 (:)
Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice KKS Kalisz KKS Kalisz 16.10.2020, godz 19:30:00 3:0 (:)
Stal Rzeszów Stal Rzeszów Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław 17.10.2020, godz 15:00:00 0:3 (:)
Sokół Ostróda Sokół Ostróda Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków 18.10.2020, godz 16:00:00 1:1 (:)
Hutnik Kraków Hutnik Kraków Skra Częstochowa Skra Częstochowa 17.10.2020, godz 15:00:00 3:1 (:)

10. kolejka

Wigry Suwałki Wigry Suwałki Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice 25.10.2020, godz 19:30:00 0:0
Motor Lublin Motor Lublin MKS Bytovia Bytów MKS Bytovia Bytów 18.11.2020, godz 18:00:00 2:1 (:)
Znicz Pruszków Znicz Pruszków Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce 24.10.2020, godz 18:00:00 1:2 (:)
Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg Górnik Polkowice Górnik Polkowice 24.10.2020, godz 13:00:00 0:3 (:)
Błękitni Stargard Błękitni Stargard Lech II Poznań Lech II Poznań 18.11.2020, godz 13:00:00 1:0 (:)
Skra Częstochowa Skra Częstochowa GKS Katowice GKS Katowice 24.10.2020, godz 13:00:00 1:0 (:)
Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków Hutnik Kraków Hutnik Kraków 24.10.2020, godz 13:00:00 2:1 (:)
Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław Sokół Ostróda Sokół Ostróda 25.10.2020, godz 12:00:00 0:2 (:)
KKS Kalisz KKS Kalisz Stal Rzeszów Stal Rzeszów 24.10.2020, godz 18:00:00 0:2 (:)

11. kolejka

Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice Motor Lublin Motor Lublin 04.11.2020, godz 19:30:00 0:0
Stal Rzeszów Stal Rzeszów Wigry Suwałki Wigry Suwałki 04.11.2020, godz 13:00:00 1:2 (:)
Sokół Ostróda Sokół Ostróda KKS Kalisz KKS Kalisz 04.11.2020, godz 13:00:00 1:4 (:)
Hutnik Kraków Hutnik Kraków Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław 11.11.2020, godz 13:00:00 2:5 (:)
GKS Katowice GKS Katowice Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków 04.11.2020, godz 18:00:00 2:1 (:)
Lech II Poznań Lech II Poznań Skra Częstochowa Skra Częstochowa 04.11.2020, godz 13:00:00 1:0 (:)
Górnik Polkowice Górnik Polkowice Błękitni Stargard Błękitni Stargard 04.11.2020, godz 16:00:00 2:1 (:)
Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg 04.11.2020, godz 13:00:00 4:3 (:)
Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz Znicz Pruszków Znicz Pruszków 10.11.2020, godz 18:00:00 1:1 (:)

12. kolejka

Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz 07.11.2020, godz 13:00:00 3:1 (:)
Błękitni Stargard Błękitni Stargard Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce 08.11.2020, godz 13:00:00 1:2 (:)
Skra Częstochowa Skra Częstochowa Górnik Polkowice Górnik Polkowice 07.11.2020, godz 14:00:00 1:3 (:)
Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków Lech II Poznań Lech II Poznań 07.11.2020, godz 13:00:00 2:4 (:)
Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław GKS Katowice GKS Katowice 18.11.2020, godz 12:00:00 0:3 (:)
KKS Kalisz KKS Kalisz Hutnik Kraków Hutnik Kraków 07.11.2020, godz 18:15:00 4:0 (:)
Wigry Suwałki Wigry Suwałki Sokół Ostróda Sokół Ostróda 08.11.2020, godz 15:00:00 1:2 (:)
Motor Lublin Motor Lublin Stal Rzeszów Stal Rzeszów 07.11.2020, godz 16:45:00 1:0 (:)
MKS Bytovia Bytów MKS Bytovia Bytów Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice 08.11.2020, godz 15:00:00 3:2 (:)
MKS Bytovia Bytów MKS Bytovia Bytów Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice 08.11.2020, godz 15:00:00

13. kolejka

Stal Rzeszów Stal Rzeszów MKS Bytovia Bytów MKS Bytovia Bytów 14.11.2020, godz 13:00:00 3:3 (:)
Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz Błękitni Stargard Błękitni Stargard 14.11.2020, godz 18:00:00 2:2 (:)
Znicz Pruszków Znicz Pruszków Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg 15.11.2020, godz 12:00:00 1:1 (:)
Sokół Ostróda Sokół Ostróda Motor Lublin Motor Lublin 14.11.2020, godz 18:00:00 1:0 (:)
Hutnik Kraków Hutnik Kraków Wigry Suwałki Wigry Suwałki 15.11.2020, godz 13:00:00 1:2 (:)
GKS Katowice GKS Katowice KKS Kalisz KKS Kalisz 14.11.2020, godz 13:00:00 4:1 (:)
Lech II Poznań Lech II Poznań Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław 14.11.2020, godz 13:15:00 2:1 (:)
Górnik Polkowice Górnik Polkowice Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków 14.11.2020, godz 16:00:00 2:1 (:)
Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce Skra Częstochowa Skra Częstochowa 14.11.2020, godz 13:00:00 1:2 (:)

14. kolejka

Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice Stal Rzeszów Stal Rzeszów 21.11.2020, godz 16:00:00 2:1 (:)
Błękitni Stargard Błękitni Stargard Znicz Pruszków Znicz Pruszków 22.11.2020, godz 13:00:00 2:3 (:)
Skra Częstochowa Skra Częstochowa Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz 22.11.2020, godz 13:00:00 4:0 (:)
Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce 22.11.2020, godz 12:00:00 0:0
Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław Górnik Polkowice Górnik Polkowice 22.11.2020, godz 12:00:00 0:0
KKS Kalisz KKS Kalisz Lech II Poznań Lech II Poznań 21.11.2020, godz 18:00:00 2:0 (:)
Wigry Suwałki Wigry Suwałki GKS Katowice GKS Katowice 22.11.2020, godz 15:00:00 1:2 (:)
Motor Lublin Motor Lublin Hutnik Kraków Hutnik Kraków 22.11.2020, godz 19:00:00 3:0 (:)
MKS Bytovia Bytów MKS Bytovia Bytów Sokół Ostróda Sokół Ostróda 22.11.2020, godz 14:00:00 1:0 (:)

15. kolejka

Sokół Ostróda Sokół Ostróda Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice 28.11.2020, godz 18:00:00 3:0 (:)
Hutnik Kraków Hutnik Kraków MKS Bytovia Bytów MKS Bytovia Bytów 28.11.2020, godz 13:00:00 3:1 (:)
GKS Katowice GKS Katowice Motor Lublin Motor Lublin 29.11.2020, godz 12:45:00 2:1 (:)
Lech II Poznań Lech II Poznań Wigry Suwałki Wigry Suwałki 28.11.2020, godz 13:00:00 1:1 (:)
Górnik Polkowice Górnik Polkowice KKS Kalisz KKS Kalisz 28.11.2020, godz 14:15:00 2:1 (:)
Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław 28.11.2020, godz 13:00:00 1:2 (:)
Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków 28.11.2020, godz 16:00:00 1:2 (:)
Znicz Pruszków Znicz Pruszków Skra Częstochowa Skra Częstochowa 27.11.2020, godz 17:00:00 0:5 (:)
Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg Błękitni Stargard Błękitni Stargard 28.11.2020, godz 12:00:00 4:2 (:)

16. kolejka

Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz 02.12.2020, godz 12:00:00 2:1 (:)
KKS Kalisz KKS Kalisz Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce 02.12.2020, godz 18:00:00 0:1 (:)
Motor Lublin Motor Lublin Lech II Poznań Lech II Poznań 02.12.2020, godz 17:30:00 1:0 (:)
Wigry Suwałki Wigry Suwałki Górnik Polkowice Górnik Polkowice 02.12.2020, godz 18:00:00
MKS Bytovia Bytów MKS Bytovia Bytów GKS Katowice GKS Katowice 12.02.2020, godz 17:00:00 1:2 (:)
Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice Hutnik Kraków Hutnik Kraków 02.12.2020, godz 17:00:00 4:1 (:)
Sokół Ostróda Sokół Ostróda Stal Rzeszów Stal Rzeszów 16.12.2020, godz 16:15:00 2:3 (:)
Skra Częstochowa Skra Częstochowa Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg 02.12.2020, godz 12:00:00 0:1 (:)
Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków Znicz Pruszków Znicz Pruszków 09.12.2020, godz 12:00:00 2:1 (:)

17. kolejka

Górnik Polkowice Górnik Polkowice Motor Lublin Motor Lublin 05.12.2020, godz 14:00:00 1:1 (:)
Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce Wigry Suwałki Wigry Suwałki 05.12.2020, godz 13:00:00 1:2 (:)
Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz KKS Kalisz KKS Kalisz 06.12.2020, godz 18:00:00 0:1 (:)
Znicz Pruszków Znicz Pruszków Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław 05.12.2020, godz 12:00:00 1:3 (:)
Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków 05.12.2020, godz 12:00:00 1:2 (:)
Błękitni Stargard Błękitni Stargard Skra Częstochowa Skra Częstochowa 06.12.2020, godz 13:00:00 1:0 (:)
Hutnik Kraków Hutnik Kraków Stal Rzeszów Stal Rzeszów 06.12.2020, godz 13:00:00
GKS Katowice GKS Katowice Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice 06.12.2020, godz 18:45:00 1:2 (:)
Lech II Poznań Lech II Poznań MKS Bytovia Bytów MKS Bytovia Bytów 06.12.2020, godz 13:00:00 1:1 (:)

18. kolejka

Motor Lublin Motor Lublin Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce 12.12.2020, godz 13:00:00 3:3 (:)
MKS Bytovia Bytów MKS Bytovia Bytów Górnik Polkowice Górnik Polkowice 12.12.2020, godz 16:00:00 0:2 (:)
Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice Lech II Poznań Lech II Poznań 12.12.2020, godz 16:00:00 3:0 (:)
Stal Rzeszów Stal Rzeszów GKS Katowice GKS Katowice 13.12.2020, godz 12:15:00 0:1 (:)
Sokół Ostróda Sokół Ostróda Hutnik Kraków Hutnik Kraków 12.12.2020, godz 18:00:00 3:0 (:)
Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków Błękitni Stargard Błękitni Stargard 12.12.2020, godz 12:00:00 3:0 (:)
Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg 12.12.2020, godz 17:00:00 3:1 (:)
KKS Kalisz KKS Kalisz Znicz Pruszków Znicz Pruszków 13.12.2020, godz 14:00:00 1:0 (:)
Wigry Suwałki Wigry Suwałki Olimpia Grudziądz Olimpia Grudziądz 12.12.2020, godz 15:00:00 1:1 (:)