1. kolejka

UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 15.08.2020, godz 10:00:00 0:0
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin Wisła Kraków Wisła Kraków 15.08.2020, godz 11:00:00 3:6 (:)
Escola Varsovia Escola Varsovia Hutnik Kraków Hutnik Kraków 15.08.2020, godz 11:00:00 3:1 (:)
Legia Warszawa Legia Warszawa Górnik Zabrze Górnik Zabrze 15.08.2020, godz 12:00:00 4:1 (:)
Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze Śląsk Wrocław U18 Śląsk Wrocław U18 16.08.2020, godz 12:00:00 0:6 (:)
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok Arka Gdynia Arka Gdynia 15.08.2020, godz 12:00:00 5:0 (:)
Cracovia Cracovia Lech Poznań Lech Poznań 15.08.2020, godz 12:30:00 1:1 (:)
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk Korona Kielce Korona Kielce 16.08.2020, godz 12:00:00 2:1 (:)

2. kolejka

Legia Warszawa Legia Warszawa Escola Varsovia Escola Varsovia 22.08.2020, godz 12:00:00 3:0 (:)
Górnik Zabrze Górnik Zabrze Śląsk Wrocław U18 Śląsk Wrocław U18 23.08.2020, godz 12:15:00 0:1 (:)
Arka Gdynia Arka Gdynia Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze 23.08.2020, godz 11:00:00 1:2 (:)
Lech Poznań Lech Poznań Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 23.08.2020, godz 11:00:00 2:2 (:)
Korona Kielce Korona Kielce Cracovia Cracovia 22.08.2020, godz 12:00:00 4:3 (:)
Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 02.09.2020, godz 11:00:00 1:0 (:)
Wisła Kraków Wisła Kraków UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 22.08.2020, godz 15:00:00 3:1 (:)
Hutnik Kraków Hutnik Kraków Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 23.08.2020, godz 13:00:00 2:1 (:)

3. kolejka

Śląsk Wrocław U18 Śląsk Wrocław U18 Arka Gdynia Arka Gdynia 29.08.2020, godz 12:00:00 3:0 (:)
Escola Varsovia Escola Varsovia Górnik Zabrze Górnik Zabrze 29.08.2020, godz 12:00:00 1:3 (:)
UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź Hutnik Kraków Hutnik Kraków 29.08.2020, godz 16:00:00 7:0 (:)
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk Wisła Kraków Wisła Kraków 30.08.2020, godz 12:00:00 0:3 (:)
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok Korona Kielce Korona Kielce 29.08.2020, godz 12:15:00 2:4 (:)
Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze Lech Poznań Lech Poznań 30.08.2020, godz 12:00:00 1:2 (:)
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin Legia Warszawa Legia Warszawa 09.09.2020, godz 12:00:00 2:1 (:)
Cracovia Cracovia Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 09.09.2020, godz 10:00:00 3:0 (:)

4. kolejka

Korona Kielce Korona Kielce Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze 05.09.2020, godz 12:00:00 2:2 (:)
Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 23.09.2020, godz 10:00:00 3:2 (:)
Wisła Kraków Wisła Kraków Cracovia Cracovia 05.09.2020, godz 11:15:00 0:1 (:)
Hutnik Kraków Hutnik Kraków Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 05.09.2020, godz 12:00:00 1:0 (:)
Legia Warszawa Legia Warszawa UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 05.09.2020, godz 12:00:00 1:2 (:)
Escola Varsovia Escola Varsovia Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 06.09.2020, godz 12:00:00 2:2 (:)
Górnik Zabrze Górnik Zabrze Arka Gdynia Arka Gdynia 05.09.2020, godz 12:00:00 1:0 (:)
Lech Poznań Lech Poznań Śląsk Wrocław U18 Śląsk Wrocław U18 06.09.2020, godz 12:00:00 0:1 (:)

5. kolejka

Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok Wisła Kraków Wisła Kraków 30.09.2020, godz 11:00:00 4:2 (:)
Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 13.09.2020, godz 12:00:00 1:2 (:)
Śląsk Wrocław U18 Śląsk Wrocław U18 Korona Kielce Korona Kielce 12.09.2020, godz 12:00:00 2:1 (:)
Arka Gdynia Arka Gdynia Lech Poznań Lech Poznań 23.09.2020, godz 10:30:00 5:0 (:)
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin Górnik Zabrze Górnik Zabrze 12.09.2020, godz 11:00:00 3:2 (:)
UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź Escola Varsovia Escola Varsovia 12.09.2020, godz 12:00:00 1:0 (:)
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk Legia Warszawa Legia Warszawa 13.09.2020, godz 16:15:00 1:3 (:)
Cracovia Cracovia Hutnik Kraków Hutnik Kraków 12.09.2020, godz 15:00:00 2:1 (:)

6. kolejka

Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 19.09.2020, godz 11:00:00 4:2 (:)
Górnik Zabrze Górnik Zabrze Lech Poznań Lech Poznań 20.09.2020, godz 12:00:00 2:0 (:)
Korona Kielce Korona Kielce Arka Gdynia Arka Gdynia 19.09.2020, godz 12:00:00 1:2 (:)
Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław U18 Śląsk Wrocław U18 20.09.2020, godz 12:15:00 3:0 (:)
Wisła Kraków Wisła Kraków Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze 19.09.2020, godz 15:00:00 2:1 (:)
Hutnik Kraków Hutnik Kraków Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 20.09.2020, godz 12:00:00 0:4 (:)
Legia Warszawa Legia Warszawa Cracovia Cracovia 19.09.2020, godz 11:00:00 4:1 (:)
Escola Varsovia Escola Varsovia Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 20.09.2020, godz 12:15:00 2:1 (:)

7. kolejka

UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź Górnik Zabrze Górnik Zabrze 26.09.2020, godz 11:15:00 0:3 (:)
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 14.10.2020, godz 12:00:00 3:1 (:)
Cracovia Cracovia Escola Varsovia Escola Varsovia 27.09.2020, godz 12:00:00 3:0 (:)
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok Legia Warszawa Legia Warszawa 27.09.2020, godz 13:00:00 1:4 (:)
Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze Hutnik Kraków Hutnik Kraków 27.09.2020, godz 12:00:00 2:1 (:)
Arka Gdynia Arka Gdynia Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 26.09.2020, godz 12:00:00 1:5 (:)
Lech Poznań Lech Poznań Korona Kielce Korona Kielce 27.09.2020, godz 12:00:00 3:2 (:)
Śląsk Wrocław U18 Śląsk Wrocław U18 Wisła Kraków Wisła Kraków 26.09.2020, godz 12:00:00 2:3 (:)

8. kolejka

Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin Lech Poznań Lech Poznań 04.10.2020, godz 12:00:00 2:2 (:)
Wisła Kraków Wisła Kraków Arka Gdynia Arka Gdynia 03.10.2020, godz 11:15:00 5:2 (:)
Legia Warszawa Legia Warszawa Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze 03.10.2020, godz 11:00:00 0:0
Escola Varsovia Escola Varsovia Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 04.10.2020, godz 12:15:00 1:1 (:)
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin Cracovia Cracovia 21.10.2020, godz 12:00:00 2:0 (:)
UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 03.10.2020, godz 12:00:00 2:1 (:)
Hutnik Kraków Hutnik Kraków Śląsk Wrocław U18 Śląsk Wrocław U18 03.10.2020, godz 12:00:00 1:3 (:)
Górnik Zabrze Górnik Zabrze Korona Kielce Korona Kielce 27.10.2020, godz 14:00:00 1:0 (:)

9. kolejka

Śląsk Wrocław U18 Śląsk Wrocław U18 Legia Warszawa Legia Warszawa 21.10.2020, godz 12:00:00 5:1 (:)
Arka Gdynia Arka Gdynia Hutnik Kraków Hutnik Kraków 10.10.2020, godz 11:00:00 7:1 (:)
Lech Poznań Lech Poznań Wisła Kraków Wisła Kraków 11.10.2020, godz 12:15:00 1:0 (:)
Korona Kielce Korona Kielce Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 21.10.2020, godz 11:15:00 2:0 (:)
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk Górnik Zabrze Górnik Zabrze 21.10.2020, godz 11:00:00 1:2 (:)
Cracovia Cracovia UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 11.10.2020, godz 11:00:00 3:1 (:)
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 11.10.2020, godz 10:30:00 0:1 (:)
Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze Escola Varsovia Escola Varsovia 11.10.2020, godz 12:00:00 0:0

10. kolejka

Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk Cracovia Cracovia 18.10.2020, godz 12:00:00 3:3 (:)
Górnik Zabrze Górnik Zabrze Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 18.10.2020, godz 15:00:00 1:2 (:)
Wisła Kraków Wisła Kraków Korona Kielce Korona Kielce 17.10.2020, godz 12:00:00 2:1 (:)
Hutnik Kraków Hutnik Kraków Lech Poznań Lech Poznań 04.11.2020, godz 12:00:00 0:1 (:)
Legia Warszawa Legia Warszawa Arka Gdynia Arka Gdynia 04.11.2020, godz 14:00:00 2:2 (:)
Escola Varsovia Escola Varsovia Śląsk Wrocław U18 Śląsk Wrocław U18 17.10.2020, godz 18:00:00 1:2 (:)
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze 17.10.2020, godz 11:00:00 1:0 (:)
UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 04.11.2020, godz 12:00:00 1:1 (:)

11. kolejka

Cracovia Cracovia Górnik Zabrze Górnik Zabrze 24.10.2020, godz 12:30:00 1:1 (:)
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 24.10.2020, godz 12:00:00 4:5 (:)
Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 25.10.2020, godz 12:00:00 2:1 (:)
Śląsk Wrocław U18 Śląsk Wrocław U18 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 24.10.2020, godz 12:00:00 0:5 (:)
Arka Gdynia Arka Gdynia Escola Varsovia Escola Varsovia 18.11.2020, godz 14:00:00 3:1 (:)
Lech Poznań Lech Poznań Legia Warszawa Legia Warszawa 18.11.2020, godz 11:15:00 1:0 (:)
Korona Kielce Korona Kielce Hutnik Kraków Hutnik Kraków 25.10.2020, godz 12:00:00 1:1 (:)
Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin Wisła Kraków Wisła Kraków 04.11.2020, godz 12:15:00 2:0 (:)

12. kolejka

Hutnik Kraków Hutnik Kraków Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 31.10.2020, godz 11:00:00 0:3 (:)
Legia Warszawa Legia Warszawa Korona Kielce Korona Kielce 31.10.2020, godz 12:00:00 4:0 (:)
Escola Varsovia Escola Varsovia Lech Poznań Lech Poznań 11.11.2020, godz 12:00:00 2:1 (:)
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin Arka Gdynia Arka Gdynia 31.10.2020, godz 11:00:00 3:4 (:)
UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź Śląsk Wrocław U18 Śląsk Wrocław U18 28.10.2020, godz 13:15:00 2:4 (:)
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze 29.10.2020, godz 11:00:00 8:2 (:)
Cracovia Cracovia Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 31.10.2020, godz 12:30:00 1:0 (:)
Górnik Zabrze Górnik Zabrze Wisła Kraków Wisła Kraków 31.10.2020, godz 11:00:00 2:3 (:)

13. kolejka

Lech Poznań Lech Poznań Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 08.11.2020, godz 12:15:00 7:0 (:)
Korona Kielce Korona Kielce Escola Varsovia Escola Varsovia 08.11.2020, godz 12:00:00 1:2 (:)
Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin Legia Warszawa Legia Warszawa 08.11.2020, godz 11:00:00 1:1 (:)
Wisła Kraków Wisła Kraków Hutnik Kraków Hutnik Kraków 07.11.2020, godz 11:00:00 1:0 (:)
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok Górnik Zabrze Górnik Zabrze 08.11.2020, godz 15:00:00 2:3 (:)
Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze Cracovia Cracovia 18.11.2020, godz 12:00:00 3:2 (:)
Śląsk Wrocław U18 Śląsk Wrocław U18 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 07.11.2020, godz 12:00:00 2:1 (:)
Arka Gdynia Arka Gdynia UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 07.11.2020, godz 13:00:00 1:3 (:)

14. kolejka

Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze 15.11.2020, godz 11:00:00 3:0 (:)
Śląsk Wrocław U18 Śląsk Wrocław U18 Cracovia Cracovia 15.11.2020, godz 11:15:00 0:0
Górnik Zabrze Górnik Zabrze Hutnik Kraków Hutnik Kraków 15.11.2020, godz 12:00:00 4:0 (:)
Legia Warszawa Legia Warszawa Wisła Kraków Wisła Kraków 14.11.2020, godz 11:00:00 2:2 (:)
Escola Varsovia Escola Varsovia Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 14.11.2020, godz 18:00:00 5:0 (:)
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin Korona Kielce Korona Kielce 14.11.2020, godz 11:00:00 10:1 (:)
UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź Lech Poznań Lech Poznań 14.11.2020, godz 11:30:00 2:1 (:)
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk Arka Gdynia Arka Gdynia 15.11.2020, godz 11:00:00 0:2 (:)

15. kolejka

Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze Górnik Zabrze Górnik Zabrze 21.11.2020, godz 12:00:00 2:2 (:)
Śląsk Wrocław U18 Śląsk Wrocław U18 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 12.12.2020, godz 12:30:00 3:4 (:)
Arka Gdynia Arka Gdynia Cracovia Cracovia 22.11.2020, godz 11:00:00 1:3 (:)
Lech Poznań Lech Poznań Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 22.11.2020, godz 12:00:00 1:1 (:)
Korona Kielce Korona Kielce UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 22.11.2020, godz 12:00:00 2:1 (:)
Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 22.11.2020, godz 12:15:00 0:0
Wisła Kraków Wisła Kraków Escola Varsovia Escola Varsovia 21.11.2020, godz 12:15:00 2:0 (:)
Hutnik Kraków Hutnik Kraków Legia Warszawa Legia Warszawa 21.11.2020, godz 12:00:00 1:3 (:)

16. kolejka

Hutnik Kraków Hutnik Kraków Escola Varsovia Escola Varsovia 28.11.2020, godz 12:00:00 2:8 (:)
Wisła Kraków Wisła Kraków Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 29.11.2020, godz 12:00:00 0:2 (:)
Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 28.11.2020, godz 13:00:00 3:2 (:)
Korona Kielce Korona Kielce Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 29.11.2020, godz 12:00:00 2:2 (:)
Lech Poznań Lech Poznań Cracovia Cracovia 29.11.2020, godz 12:00:00 3:1 (:)
Arka Gdynia Arka Gdynia Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 10.03.2021, godz 12:00:00
Śląsk Wrocław U18 Śląsk Wrocław U18 Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze 29.11.2020, godz 12:15:00 1:1 (:)
Górnik Zabrze Górnik Zabrze Legia Warszawa Legia Warszawa 29.11.2020, godz 12:00:00 4:2 (:)

17. kolejka

Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 05.12.2020, godz 12:00:00 1:1 (:)
UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź Wisła Kraków Wisła Kraków 06.12.2020, godz 12:00:00 0:3 (:)
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin Hutnik Kraków Hutnik Kraków 05.12.2020, godz 15:00:00 5:1 (:)
Escola Varsovia Escola Varsovia Legia Warszawa Legia Warszawa 05.12.2020, godz 12:15:00 0:2 (:)
Śląsk Wrocław U18 Śląsk Wrocław U18 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 05.12.2020, godz 12:00:00 0:3 (:)
Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze Arka Gdynia Arka Gdynia 05.12.2020, godz 11:00:00 2:5 (:)
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok Lech Poznań Lech Poznań 06.12.2020, godz 11:00:00 1:0 (:)
Cracovia Cracovia Korona Kielce Korona Kielce 05.12.2020, godz 12:00:00 2:0 (:)