1. kolejka |
|
Stal Rzeszów |
|
Garbarnia Kraków |
31.07.2021, godz 19:00:00 |
5:1
(1:0)
|
|
Radunia Stężyca |
|
Lech II Poznań |
31.07.2021, godz 17:00:00 |
1:0
(0:0)
|
|
Wisła Puławy |
|
GKS Bełchatów |
31.07.2021, godz 18:00:00 |
2:1
(2:1)
|
|
Znicz Pruszków |
|
Motor Lublin |
31.07.2021, godz 17:00:00 |
1:4
(0:2)
|
|
Ruch Chorzów |
|
Pogoń Siedlce |
30.07.2021, godz 19:20:00 |
1:1
(1:0)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Hutnik Kraków |
01.08.2021, godz 12:00:00 |
1:1
(0:1)
|
|
KKS Kalisz |
|
Olimpia Elbląg |
31.07.2021, godz 18:00:00 |
2:2
(0:1)
|
|
Wigry Suwałki |
|
Chojniczanka Chojnice |
02.08.2021, godz 18:00:00 |
0:4
(0:1)
|
|
Sokół Ostróda |
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
31.07.2021, godz 18:00:00 |
0:2
(0:1)
|
2. kolejka |
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
Stal Rzeszów |
07.08.2021, godz 17:00:00 |
1:3
(1:0)
|
|
Chojniczanka Chojnice |
|
Sokół Ostróda |
08.08.2021, godz 19:30:00 |
4:0
(2:0)
|
|
KKS Kalisz |
|
Wigry Suwałki |
07.08.2021, godz 18:00:00 |
1:0
(1:0)
|
|
Olimpia Elbląg |
|
Hutnik Kraków |
07.08.2021, godz 19:45:00 |
1:0
(0:0)
|
|
Pogoń Siedlce |
|
Śląsk II Wrocław |
08.08.2021, godz 17:00:00 |
0:3
(0:1)
|
|
Motor Lublin |
|
Ruch Chorzów |
08.08.2021, godz 20:00:00 |
1:2
(0:1)
|
|
GKS Bełchatów |
|
Znicz Pruszków |
07.08.2021, godz 17:00:00 |
3:2
(1:1)
|
|
Lech II Poznań |
|
Wisła Puławy |
07.08.2021, godz 17:00:00 |
4:1
(2:0)
|
|
Garbarnia Kraków |
|
Radunia Stężyca |
07.08.2021, godz 15:00:00 |
1:0
(0:0)
|
3. kolejka |
|
Śląsk II Wrocław |
|
Motor Lublin |
15.08.2021, godz 12:00:00 |
2:2
(1:1)
|
|
Wigry Suwałki |
|
Olimpia Elbląg |
13.08.2021, godz 19:47:00 |
1:0
(1:0)
|
|
Sokół Ostróda |
|
KKS Kalisz |
14.08.2021, godz 17:00:00 |
0:2
(0:2)
|
|
Stal Rzeszów |
|
Chojniczanka Chojnice |
14.08.2021, godz 19:00:00 |
2:0
(1:0)
|
|
Radunia Stężyca |
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
15.08.2021, godz 15:00:00 |
2:1
(2:1)
|
|
Wisła Puławy |
|
Garbarnia Kraków |
14.08.2021, godz 18:00:00 |
2:2
(1:0)
|
|
Znicz Pruszków |
|
Lech II Poznań |
13.08.2021, godz 19:00:00 |
0:1
(0:1)
|
|
Ruch Chorzów |
|
GKS Bełchatów |
14.08.2021, godz 13:20:00 |
4:0
(3:0)
|
|
Hutnik Kraków |
|
Pogoń Siedlce |
14.08.2021, godz 17:00:00 |
1:3
(1:0)
|
4. kolejka |
|
Olimpia Elbląg |
|
Pogoń Siedlce |
18.08.2021, godz 19:00:00 |
2:1
(0:0)
|
|
Motor Lublin |
|
Hutnik Kraków |
18.08.2021, godz 17:15:00 |
3:0
(0:0)
|
|
GKS Bełchatów |
|
Śląsk II Wrocław |
18.08.2021, godz 17:00:00 |
1:1
(0:1)
|
|
Lech II Poznań |
|
Ruch Chorzów |
18.08.2021, godz 16:00:00 |
0:1
(0:0)
|
|
Garbarnia Kraków |
|
Znicz Pruszków |
18.08.2021, godz 17:00:00 |
1:2
(1:1)
|
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
Wisła Puławy |
18.08.2021, godz 17:00:00 |
0:2
(0:0)
|
|
Chojniczanka Chojnice |
|
Radunia Stężyca |
18.08.2021, godz 19:30:00 |
5:1
(4:1)
|
|
KKS Kalisz |
|
Stal Rzeszów |
18.08.2021, godz 18:00:00 |
0:2
(0:0)
|
|
Wigry Suwałki |
|
Sokół Ostróda |
18.08.2021, godz 18:00:00 |
1:0
(0:0)
|
5. kolejka |
|
Sokół Ostróda |
|
Olimpia Elbląg |
21.08.2021, godz 17:00:00 |
0:1
(0:1)
|
|
Stal Rzeszów |
|
Wigry Suwałki |
22.08.2021, godz 19:00:00 |
2:1
(1:1)
|
|
Radunia Stężyca |
|
KKS Kalisz |
22.08.2021, godz 15:00:00 |
1:0
(0:0)
|
|
Wisła Puławy |
|
Chojniczanka Chojnice |
22.08.2021, godz 17:00:00 |
1:2
(1:0)
|
|
Znicz Pruszków |
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
22.08.2021, godz 12:00:00 |
1:1
(0:0)
|
|
Ruch Chorzów |
|
Garbarnia Kraków |
21.08.2021, godz 18:00:00 |
0:0
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Lech II Poznań |
22.08.2021, godz 12:00:00 |
2:0
(0:0)
|
|
Hutnik Kraków |
|
GKS Bełchatów |
21.08.2021, godz 17:00:00 |
0:1
(0:1)
|
|
Pogoń Siedlce |
|
Motor Lublin |
22.08.2021, godz 17:00:00 |
4:2
(1:1)
|
6. kolejka |
|
Lech II Poznań |
|
Hutnik Kraków |
29.08.2021, godz 16:00:00 |
2:0
(0:0)
|
|
Garbarnia Kraków |
|
Śląsk II Wrocław |
28.08.2021, godz 17:00:00 |
6:1
(1:1)
|
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
Ruch Chorzów |
28.08.2021, godz 17:00:00 |
1:1
(0:0)
|
|
Chojniczanka Chojnice |
|
Znicz Pruszków |
28.08.2021, godz 19:30:00 |
1:2
(1:0)
|
|
KKS Kalisz |
|
Wisła Puławy |
28.08.2021, godz 18:00:00 |
3:1
(1:0)
|
|
Wigry Suwałki |
|
Radunia Stężyca |
27.08.2021, godz 19:47:00 |
3:2
(2:1)
|
|
Sokół Ostróda |
|
Stal Rzeszów |
28.08.2021, godz 16:00:00 |
0:3
(0:2)
|
|
Olimpia Elbląg |
|
Motor Lublin |
30.08.2021, godz 18:15:00 |
0:0
|
|
GKS Bełchatów |
|
Pogoń Siedlce |
28.08.2021, godz 16:00:00 |
2:0
(0:0)
|
7. kolejka |
|
Radunia Stężyca |
|
Sokół Ostróda |
05.09.2021, godz 15:00:00 |
2:0
(1:0)
|
|
Wisła Puławy |
|
Wigry Suwałki |
04.09.2021, godz 17:00:00 |
0:0
|
|
Znicz Pruszków |
|
KKS Kalisz |
04.09.2021, godz 16:00:00 |
0:1
(0:1)
|
|
Ruch Chorzów |
|
Chojniczanka Chojnice |
03.09.2021, godz 20:00:00 |
2:1
(1:1)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
04.09.2021, godz 12:00:00 |
2:2
(0:1)
|
|
Stal Rzeszów |
|
Olimpia Elbląg |
04.09.2021, godz 19:00:00 |
0:0
|
|
Hutnik Kraków |
|
Garbarnia Kraków |
15.09.2021, godz 16:00:00 |
1:1
(1:0)
|
|
Pogoń Siedlce |
|
Lech II Poznań |
15.09.2021, godz 16:00:00 |
2:0
(1:0)
|
|
Motor Lublin |
|
GKS Bełchatów |
04.09.2021, godz 17:00:00 |
4:0
(1:0)
|
8. kolejka |
|
Olimpia Elbląg |
|
GKS Bełchatów |
11.09.2021, godz 19:00:00 |
2:1
(0:0)
|
|
Lech II Poznań |
|
Motor Lublin |
11.09.2021, godz 13:00:00 |
0:3
(0:1)
|
|
Garbarnia Kraków |
|
Pogoń Siedlce |
10.09.2021, godz 16:00:00 |
2:2
(1:1)
|
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
Hutnik Kraków |
11.09.2021, godz 16:30:00 |
2:1
(0:1)
|
|
Chojniczanka Chojnice |
|
Śląsk II Wrocław |
11.09.2021, godz 17:00:00 |
2:1
(1:0)
|
|
KKS Kalisz |
|
Ruch Chorzów |
11.09.2021, godz 18:00:00 |
1:2
(0:1)
|
|
Wigry Suwałki |
|
Znicz Pruszków |
11.09.2021, godz 16:00:00 |
1:1
(0:0)
|
|
Sokół Ostróda |
|
Wisła Puławy |
11.09.2021, godz 16:00:00 |
0:4
(0:1)
|
|
Stal Rzeszów |
|
Radunia Stężyca |
12.09.2021, godz 12:20:00 |
1:0
(1:0)
|
9. kolejka |
|
Ruch Chorzów |
|
Wigry Suwałki |
18.09.2021, godz 18:00:00 |
1:0
(0:0)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
KKS Kalisz |
17.09.2021, godz 14:30:00 |
2:0
(0:0)
|
|
Hutnik Kraków |
|
Chojniczanka Chojnice |
19.09.2021, godz 16:00:00 |
1:0
(0:0)
|
|
Pogoń Siedlce |
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
19.09.2021, godz 14:00:00 |
1:2
(1:2)
|
|
Motor Lublin |
|
Garbarnia Kraków |
18.09.2021, godz 17:00:00 |
3:0
(1:0)
|
|
GKS Bełchatów |
|
Lech II Poznań |
18.09.2021, godz 12:30:00 |
0:1
(0:0)
|
|
Wisła Puławy |
|
Stal Rzeszów |
18.09.2021, godz 16:00:00 |
3:1
(1:0)
|
|
Radunia Stężyca |
|
Olimpia Elbląg |
19.09.2021, godz 15:00:00 |
3:0
(1:0)
|
|
Znicz Pruszków |
|
Sokół Ostróda |
18.09.2021, godz 16:00:00 |
3:2
(2:0)
|
10. kolejka |
|
KKS Kalisz |
|
Hutnik Kraków |
25.09.2021, godz 18:00:00 |
2:0
(1:0)
|
|
Wigry Suwałki |
|
Śląsk II Wrocław |
26.09.2021, godz 15:00:00 |
1:0
(1:0)
|
|
Sokół Ostróda |
|
Ruch Chorzów |
25.09.2021, godz 16:00:00 |
1:3
(0:1)
|
|
Stal Rzeszów |
|
Znicz Pruszków |
26.09.2021, godz 19:00:00 |
3:1
(2:0)
|
|
Radunia Stężyca |
|
Wisła Puławy |
26.09.2021, godz 15:00:00 |
2:2
(2:0)
|
|
Olimpia Elbląg |
|
Lech II Poznań |
26.09.2021, godz 18:15:00 |
1:2
(1:0)
|
|
Garbarnia Kraków |
|
GKS Bełchatów |
24.09.2021, godz 15:00:00 |
1:0
(1:0)
|
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
Motor Lublin |
25.09.2021, godz 13:00:00 |
1:1
(1:0)
|
|
Chojniczanka Chojnice |
|
Pogoń Siedlce |
26.09.2021, godz 16:00:00 |
3:0
(2:0)
|
11. kolejka |
|
Pogoń Siedlce |
|
KKS Kalisz |
02.10.2021, godz 15:00:00 |
1:0
(0:0)
|
|
Motor Lublin |
|
Chojniczanka Chojnice |
02.10.2021, godz 17:00:00 |
0:0
|
|
GKS Bełchatów |
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
02.10.2021 |
0:0
|
|
Lech II Poznań |
|
Garbarnia Kraków |
03.10.2021, godz 13:00:00 |
1:1
(0:0)
|
|
Wisła Puławy |
|
Olimpia Elbląg |
02.10.2021, godz 16:00:00 |
2:3
(0:1)
|
|
Znicz Pruszków |
|
Radunia Stężyca |
02.10.2021 |
2:2
(1:0)
|
|
Ruch Chorzów |
|
Stal Rzeszów |
03.10.2021, godz 14:45:00 |
0:0
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Sokół Ostróda |
03.10.2021, godz 12:00:00 |
0:0
|
|
Hutnik Kraków |
|
Wigry Suwałki |
02.10.2021, godz 15:00:00 |
2:1
(1:0)
|
12. kolejka |
|
Radunia Stężyca |
|
Ruch Chorzów |
10.10.2021, godz 15:00:00 |
1:2
(0:1)
|
|
Wisła Puławy |
|
Znicz Pruszków |
09.10.2021, godz 16:00:00 |
1:1
(1:1)
|
|
Olimpia Elbląg |
|
Garbarnia Kraków |
09.10.2021, godz 15:00:00 |
1:0
(0:0)
|
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
Lech II Poznań |
20.10.2021, godz 15:30:00 |
0:0
|
|
Chojniczanka Chojnice |
|
GKS Bełchatów |
09.10.2021, godz 16:00:00 |
5:0
(1:0)
|
|
KKS Kalisz |
|
Motor Lublin |
09.10.2021, godz 18:00:00 |
0:0
|
|
Wigry Suwałki |
|
Pogoń Siedlce |
09.10.2021, godz 15:00:00 |
5:0
(2:0)
|
|
Sokół Ostróda |
|
Hutnik Kraków |
09.10.2021, godz 15:00:00 |
2:1
(1:1)
|
|
Stal Rzeszów |
|
Śląsk II Wrocław |
09.10.2021, godz 19:00:00 |
4:3
(2:1)
|
13. kolejka |
|
Śląsk II Wrocław |
|
Radunia Stężyca |
17.10.2021, godz 15:00:00 |
2:5
(2:1)
|
|
Znicz Pruszków |
|
Olimpia Elbląg |
15.10.2021, godz 18:00:00 |
1:1
(1:0)
|
|
Hutnik Kraków |
|
Stal Rzeszów |
16.10.2021, godz 15:00:00 |
1:2
(0:1)
|
|
Ruch Chorzów |
|
Wisła Puławy |
16.10.2021, godz 17:15:00 |
2:4
(0:2)
|
|
Pogoń Siedlce |
|
Sokół Ostróda |
16.10.2021, godz 15:00:00 |
3:0
(2:0)
|
|
Motor Lublin |
|
Wigry Suwałki |
16.10.2021, godz 18:00:00 |
1:1
(0:1)
|
|
GKS Bełchatów |
|
KKS Kalisz |
16.10.2021, godz 15:00:00 |
2:1
(2:0)
|
|
Lech II Poznań |
|
Chojniczanka Chojnice |
16.10.2021, godz 13:00:00 |
3:2
(2:1)
|
|
Garbarnia Kraków |
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
16.10.2021, godz 14:00:00 |
2:1
(0:0)
|
14. kolejka |
|
Wigry Suwałki |
|
GKS Bełchatów |
23.10.2021, godz 14:00:00 |
2:1
(1:0)
|
|
Sokół Ostróda |
|
Motor Lublin |
23.10.2021, godz 15:00:00 |
1:1
(1:0)
|
|
Stal Rzeszów |
|
Pogoń Siedlce |
23.10.2021, godz 18:00:00 |
3:0
(0:0)
|
|
Radunia Stężyca |
|
Hutnik Kraków |
24.10.2021, godz 14:00:00 |
5:2
(4:1)
|
|
Wisła Puławy |
|
Śląsk II Wrocław |
23.10.2021, godz 15:00:00 |
0:1
(0:0)
|
|
Znicz Pruszków |
|
Ruch Chorzów |
23.10.2021, godz 14:00:00 |
2:0
(1:0)
|
|
Olimpia Elbląg |
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
23.10.2021, godz 15:00:00 |
1:0
(1:0)
|
|
Chojniczanka Chojnice |
|
Garbarnia Kraków |
23.10.2021, godz 15:00:00 |
1:3
(0:1)
|
|
KKS Kalisz |
|
Lech II Poznań |
23.10.2021, godz 14:55:00 |
2:2
(1:1)
|
15. kolejka |
|
Motor Lublin |
|
Stal Rzeszów |
31.10.2021, godz 16:00:00 |
0:2
(0:1)
|
|
Lech II Poznań |
|
Wigry Suwałki |
30.10.2021, godz 13:00:00 |
0:0
|
|
Garbarnia Kraków |
|
KKS Kalisz |
29.10.2021, godz 13:00:00 |
3:1
(1:0)
|
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
Chojniczanka Chojnice |
30.10.2021, godz 13:00:00 |
0:3
(0:1)
|
|
GKS Bełchatów |
|
Sokół Ostróda |
30.10.2021, godz 12:30:00 |
2:0
(0:0)
|
|
Ruch Chorzów |
|
Olimpia Elbląg |
30.10.2021, godz 15:00:00 |
1:0
(0:0)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Znicz Pruszków |
30.10.2021, godz 13:00:00 |
3:0
(0:0)
|
|
Hutnik Kraków |
|
Wisła Puławy |
30.10.2021, godz 13:00:00 |
1:3
(1:2)
|
|
Pogoń Siedlce |
|
Radunia Stężyca |
30.10.2021, godz 14:00:00 |
4:1
(2:0)
|
16. kolejka |
|
Wisła Puławy |
|
Pogoń Siedlce |
06.11.2021, godz 13:00:00 |
3:0
(2:0)
|
|
Znicz Pruszków |
|
Hutnik Kraków |
05.11.2021, godz 18:00:00 |
0:0
|
|
Ruch Chorzów |
|
Śląsk II Wrocław |
06.11.2021, godz 18:00:00 |
5:2
(2:0)
|
|
Olimpia Elbląg |
|
Chojniczanka Chojnice |
06.11.2021, godz 18:00:00 |
1:1
(0:0)
|
|
KKS Kalisz |
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
06.11.2021, godz 18:00:00 |
2:0
(1:0)
|
|
Wigry Suwałki |
|
Garbarnia Kraków |
05.11.2021, godz 17:00:00 |
1:0
(0:0)
|
|
Sokół Ostróda |
|
Lech II Poznań |
06.11.2021, godz 13:00:00 |
0:1
(0:1)
|
|
Stal Rzeszów |
|
GKS Bełchatów |
05.11.2021, godz 18:00:00 |
3:0
(0:0)
|
|
Radunia Stężyca |
|
Motor Lublin |
07.11.2021, godz 13:00:00 |
3:0
(2:0)
|
17. kolejka |
|
Chojniczanka Chojnice |
|
KKS Kalisz |
12.11.2021, godz 18:00:00 |
2:1
(2:0)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Olimpia Elbląg |
13.11.2021, godz 13:00:00 |
3:0
(1:0)
|
|
Hutnik Kraków |
|
Ruch Chorzów |
14.11.2021, godz 13:00:00 |
2:0
(1:0)
|
|
Pogoń Siedlce |
|
Znicz Pruszków |
13.11.2021, godz 13:00:00 |
1:2
(1:0)
|
|
Motor Lublin |
|
Wisła Puławy |
13.11.2021, godz 17:30:00 |
4:1
(1:1)
|
|
GKS Bełchatów |
|
Radunia Stężyca |
13.11.2021, godz 16:00:00 |
0:2
(0:0)
|
|
Lech II Poznań |
|
Stal Rzeszów |
13.11.2021, godz 12:00:00 |
0:0
|
|
Garbarnia Kraków |
|
Sokół Ostróda |
13.11.2021, godz 12:00:00 |
0:0
|
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
Wigry Suwałki |
13.11.2021, godz 13:00:00 |
3:1
(1:0)
|
18. kolejka |
|
Olimpia Elbląg |
|
KKS Kalisz |
20.11.2021, godz 13:00:00 |
0:1
(0:1)
|
|
Chojniczanka Chojnice |
|
Wigry Suwałki |
20.11.2021, godz 16:00:00 |
1:0
(1:0)
|
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
Sokół Ostróda |
20.11.2021, godz 13:00:00 |
1:3
(0:2)
|
|
Garbarnia Kraków |
|
Stal Rzeszów |
09.03.2022, godz 13:00:00 |
0:2
(0:0)
|
|
Lech II Poznań |
|
Radunia Stężyca |
21.11.2021, godz 12:00:00 |
1:0
(0:0)
|
|
GKS Bełchatów |
|
Wisła Puławy |
20.11.2021, godz 16:00:00 |
1:1
(0:0)
|
|
Motor Lublin |
|
Znicz Pruszków |
20.11.2021, godz 16:00:00 |
1:1
(1:0)
|
|
Pogoń Siedlce |
|
Ruch Chorzów |
01.12.2021, godz 13:00:00 |
1:1
(0:0)
|
|
Hutnik Kraków |
|
Śląsk II Wrocław |
20.11.2021, godz 13:00:00 |
0:1
(0:1)
|
19. kolejka |
|
Hutnik Kraków |
|
Olimpia Elbląg |
27.11.2021, godz 13:00:00 |
0:3
(0:2)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Pogoń Siedlce |
28.11.2021, godz 13:00:00 |
1:2
(0:1)
|
|
Ruch Chorzów |
|
Motor Lublin |
26.11.2021, godz 18:05:00 |
0:0
|
|
Znicz Pruszków |
|
GKS Bełchatów |
27.11.2021, godz 12:00:00 |
0:0
|
|
Wisła Puławy |
|
Lech II Poznań |
28.11.2021, godz 16:00:00 |
1:2
(1:1)
|
|
Radunia Stężyca |
|
Garbarnia Kraków |
28.11.2021, godz 13:00:00 |
0:2
(0:1)
|
|
Stal Rzeszów |
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
27.11.2021, godz 16:00:00 |
3:1
(1:0)
|
|
Sokół Ostróda |
|
Chojniczanka Chojnice |
27.11.2021, godz 13:00:00 |
1:4
(0:3)
|
|
Wigry Suwałki |
|
KKS Kalisz |
27.11.2021, godz 12:00:00 |
3:0
(1:0)
|
20. kolejka |
|
Chojniczanka Chojnice |
|
Stal Rzeszów |
06.12.2021, godz 18:15:00 |
3:1
(2:0)
|
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
Radunia Stężyca |
04.12.2021, godz 13:00:00 |
1:2
(0:1)
|
|
Garbarnia Kraków |
|
Wisła Puławy |
05.12.2021, godz 12:00:00 |
2:1
(2:0)
|
|
Lech II Poznań |
|
Znicz Pruszków |
09.03.2022, godz 13:00:00 |
2:1
(1:0)
|
|
GKS Bełchatów |
|
Ruch Chorzów |
05.12.2021, godz 18:00:00 |
2:1
(0:0)
|
|
Motor Lublin |
|
Śląsk II Wrocław |
05.12.2021, godz 16:00:00 |
2:0
(2:0)
|
|
Pogoń Siedlce |
|
Hutnik Kraków |
05.12.2021, godz 12:00:00 |
0:3
(0:1)
|
|
Olimpia Elbląg |
|
Wigry Suwałki |
04.12.2021, godz 13:00:00 |
4:1
(2:0)
|
|
KKS Kalisz |
|
Sokół Ostróda |
04.12.2021, godz 16:00:00 |
1:2
(0:2)
|
21. kolejka |
|
Znicz Pruszków |
|
Garbarnia Kraków |
26.02.2022, godz 12:30:00 |
2:0
(0:0)
|
|
Wisła Puławy |
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
27.02.2022, godz 17:00:00 |
4:2
(3:1)
|
|
Radunia Stężyca |
|
Chojniczanka Chojnice |
27.02.2022, godz 13:00:00 |
0:3
(0:1)
|
|
Stal Rzeszów |
|
KKS Kalisz |
27.02.2022, godz 16:00:00 |
4:3
(3:1)
|
|
Sokół Ostróda |
|
Wigry Suwałki |
26.02.2022, godz 13:00:00 |
1:3
(1:2)
|
|
Pogoń Siedlce |
|
Olimpia Elbląg |
26.02.2022, godz 14:00:00 |
1:1
(0:1)
|
|
Hutnik Kraków |
|
Motor Lublin |
26.02.2022, godz 13:00:00 |
1:2
(1:1)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
GKS Bełchatów |
26.02.2022 |
3:0
(:)
|
|
Ruch Chorzów |
|
Lech II Poznań |
27.02.2022, godz 17:15:00 |
2:2
(1:1)
|
22. kolejka |
|
Lech II Poznań |
|
Śląsk II Wrocław |
05.03.2022, godz 13:00:00 |
0:4
(0:3)
|
|
GKS Bełchatów |
|
Hutnik Kraków |
05.03.2022 |
0:3
(:)
|
|
Motor Lublin |
|
Pogoń Siedlce |
05.03.2022, godz 16:00:00 |
1:0
(0:0)
|
|
Olimpia Elbląg |
|
Sokół Ostróda |
05.03.2022, godz 18:00:00 |
1:1
(1:0)
|
|
Wigry Suwałki |
|
Stal Rzeszów |
06.03.2022, godz 17:30:00 |
3:3
(1:2)
|
|
KKS Kalisz |
|
Radunia Stężyca |
06.03.2022, godz 12:00:00 |
2:0
(2:0)
|
|
Chojniczanka Chojnice |
|
Wisła Puławy |
05.03.2022, godz 17:00:00 |
3:1
(1:1)
|
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
Znicz Pruszków |
05.03.2022, godz 14:00:00 |
0:1
(0:1)
|
|
Garbarnia Kraków |
|
Ruch Chorzów |
05.03.2022, godz 12:00:00 |
0:2
(0:1)
|
23. kolejka |
|
Radunia Stężyca |
|
Wigry Suwałki |
13.03.2022, godz 14:00:00 |
1:3
(1:2)
|
|
Stal Rzeszów |
|
Sokół Ostróda |
13.03.2022, godz 16:00:00 |
3:2
(0:1)
|
|
Motor Lublin |
|
Olimpia Elbląg |
12.03.2022, godz 16:00:00 |
1:0
(0:0)
|
|
Pogoń Siedlce |
|
GKS Bełchatów |
12.03.2022 |
3:0
(:)
|
|
Hutnik Kraków |
|
Lech II Poznań |
12.03.2022, godz 14:00:00 |
1:2
(0:1)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Garbarnia Kraków |
12.03.2022, godz 14:00:00 |
0:4
(0:1)
|
|
Ruch Chorzów |
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
12.03.2022, godz 17:00:00 |
4:1
(1:1)
|
|
Znicz Pruszków |
|
Chojniczanka Chojnice |
13.03.2022, godz 12:00:00 |
0:1
(0:1)
|
|
Wisła Puławy |
|
KKS Kalisz |
14.03.2022, godz 18:15:00 |
1:3
(0:1)
|
24. kolejka |
|
Olimpia Elbląg |
|
Stal Rzeszów |
19.03.2022, godz 19:00:00 |
0:1
(0:0)
|
|
Sokół Ostróda |
|
Radunia Stężyca |
19.03.2022, godz 14:00:00 |
2:3
(1:1)
|
|
Wigry Suwałki |
|
Wisła Puławy |
19.03.2022, godz 14:00:00 |
2:0
(1:0)
|
|
KKS Kalisz |
|
Znicz Pruszków |
19.03.2022, godz 15:00:00 |
0:5
(0:3)
|
|
Chojniczanka Chojnice |
|
Ruch Chorzów |
21.03.2022, godz 18:15:00 |
1:1
(0:0)
|
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
Śląsk II Wrocław |
19.03.2022, godz 15:00:00 |
2:1
(1:0)
|
|
Garbarnia Kraków |
|
Hutnik Kraków |
19.03.2022, godz 15:00:00 |
0:0
|
|
Lech II Poznań |
|
Pogoń Siedlce |
20.03.2022, godz 13:00:00 |
0:3
(0:3)
|
|
GKS Bełchatów |
|
Motor Lublin |
19.03.2022 |
0:3
(:)
|
25. kolejka |
|
Znicz Pruszków |
|
Wigry Suwałki |
26.03.2022, godz 12:00:00 |
2:2
(1:2)
|
|
GKS Bełchatów |
|
Olimpia Elbląg |
26.03.2022 |
0:3
(:)
|
|
Wisła Puławy |
|
Sokół Ostróda |
26.03.2022, godz 14:00:00 |
2:0
(1:0)
|
|
Motor Lublin |
|
Lech II Poznań |
26.03.2022, godz 16:00:00 |
2:1
(0:0)
|
|
Radunia Stężyca |
|
Stal Rzeszów |
27.03.2022, godz 15:15:00 |
1:3
(0:2)
|
|
Pogoń Siedlce |
|
Garbarnia Kraków |
26.03.2022, godz 15:00:00 |
0:2
(0:0)
|
|
Hutnik Kraków |
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
26.03.2022, godz 15:00:00 |
1:0
(0:0)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Chojniczanka Chojnice |
26.03.2022, godz 15:00:00 |
1:2
(1:0)
|
|
Ruch Chorzów |
|
KKS Kalisz |
27.03.2022, godz 18:00:00 |
1:0
(1:0)
|
26. kolejka |
|
Lech II Poznań |
|
GKS Bełchatów |
02.04.2022 |
3:0
(:)
|
|
Olimpia Elbląg |
|
Radunia Stężyca |
02.04.2022, godz 16:00:00 |
0:0
|
|
Stal Rzeszów |
|
Wisła Puławy |
02.04.2022, godz 19:00:00 |
2:0
(2:0)
|
|
Sokół Ostróda |
|
Znicz Pruszków |
02.04.2022, godz 16:00:00 |
2:2
(0:1)
|
|
Wigry Suwałki |
|
Ruch Chorzów |
03.04.2022, godz 15:00:00 |
0:2
(0:1)
|
|
KKS Kalisz |
|
Śląsk II Wrocław |
02.04.2022, godz 17:00:00 |
3:1
(1:0)
|
|
Chojniczanka Chojnice |
|
Hutnik Kraków |
02.04.2022, godz 19:30:00 |
3:2
(0:1)
|
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
Pogoń Siedlce |
02.04.2022, godz 16:00:00 |
1:2
(1:1)
|
|
Garbarnia Kraków |
|
Motor Lublin |
02.04.2022, godz 16:00:00 |
0:1
(0:1)
|
27. kolejka |
|
GKS Bełchatów |
|
Garbarnia Kraków |
09.04.2022 |
0:3
(:)
|
|
Motor Lublin |
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
09.04.2022, godz 16:00:00 |
1:0
(1:0)
|
|
Pogoń Siedlce |
|
Chojniczanka Chojnice |
09.04.2022, godz 16:00:00 |
0:0
|
|
Hutnik Kraków |
|
KKS Kalisz |
09.04.2022, godz 16:00:00 |
2:0
(1:0)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Wigry Suwałki |
10.04.2022, godz 12:30:00 |
0:1
(0:1)
|
|
Ruch Chorzów |
|
Sokół Ostróda |
09.04.2022, godz 18:00:00 |
3:0
(0:0)
|
|
Znicz Pruszków |
|
Stal Rzeszów |
09.04.2022, godz 17:00:00 |
1:1
(0:0)
|
|
Wisła Puławy |
|
Radunia Stężyca |
09.04.2022, godz 15:00:00 |
1:1
(0:0)
|
|
Lech II Poznań |
|
Olimpia Elbląg |
10.04.2022, godz 13:00:00 |
0:2
(0:0)
|
28. kolejka |
|
Radunia Stężyca |
|
Znicz Pruszków |
16.04.2022, godz 15:00:00 |
5:0
(1:0)
|
|
Stal Rzeszów |
|
Ruch Chorzów |
16.04.2022, godz 19:45:00 |
1:2
(0:0)
|
|
Sokół Ostróda |
|
Śląsk II Wrocław |
16.04.2022, godz 16:00:00 |
1:1
(1:1)
|
|
Wigry Suwałki |
|
Hutnik Kraków |
16.04.2022, godz 13:00:00 |
5:1
(0:1)
|
|
KKS Kalisz |
|
Pogoń Siedlce |
15.04.2022, godz 19:00:00 |
2:3
(1:2)
|
|
Chojniczanka Chojnice |
|
Motor Lublin |
16.04.2022, godz 17:00:00 |
1:0
(1:0)
|
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
GKS Bełchatów |
16.04.2022 |
3:0
(:)
|
|
Garbarnia Kraków |
|
Lech II Poznań |
16.04.2022, godz 17:00:00 |
1:2
(1:1)
|
|
Olimpia Elbląg |
|
Wisła Puławy |
16.04.2022, godz 14:00:00 |
0:2
(0:1)
|
29. kolejka |
|
GKS Bełchatów |
|
Chojniczanka Chojnice |
23.04.2022 |
0:3
(:)
|
|
Motor Lublin |
|
KKS Kalisz |
23.04.2022, godz 17:00:00 |
1:0
(0:0)
|
|
Pogoń Siedlce |
|
Wigry Suwałki |
23.04.2022, godz 17:00:00 |
3:2
(0:0)
|
|
Hutnik Kraków |
|
Sokół Ostróda |
23.04.2022, godz 16:00:00 |
2:0
(0:0)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Stal Rzeszów |
22.04.2022, godz 17:00:00 |
1:2
(1:1)
|
|
Ruch Chorzów |
|
Radunia Stężyca |
23.04.2022, godz 18:20:00 |
0:1
(0:0)
|
|
Znicz Pruszków |
|
Wisła Puławy |
22.04.2022, godz 18:00:00 |
2:0
(0:0)
|
|
Garbarnia Kraków |
|
Olimpia Elbląg |
22.04.2022, godz 17:00:00 |
0:0
|
|
Lech II Poznań |
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
23.04.2022, godz 13:00:00 |
0:2
(0:1)
|
30. kolejka |
|
Sokół Ostróda |
|
Pogoń Siedlce |
27.04.2022, godz 16:00:00 |
0:0
|
|
Wigry Suwałki |
|
Motor Lublin |
27.04.2022, godz 17:15:00 |
3:2
(1:1)
|
|
KKS Kalisz |
|
GKS Bełchatów |
27.04.2022 |
0:3
(:)
|
|
Chojniczanka Chojnice |
|
Lech II Poznań |
27.04.2022, godz 19:30:00 |
2:0
(2:0)
|
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
Garbarnia Kraków |
27.04.2022, godz 17:30:00 |
2:2
(0:1)
|
|
Olimpia Elbląg |
|
Znicz Pruszków |
27.04.2022, godz 17:00:00 |
2:0
(2:0)
|
|
Wisła Puławy |
|
Ruch Chorzów |
27.04.2022, godz 18:00:00 |
0:0
|
|
Radunia Stężyca |
|
Śląsk II Wrocław |
27.04.2022, godz 17:00:00 |
4:2
(3:0)
|
|
Stal Rzeszów |
|
Hutnik Kraków |
27.04.2022, godz 19:00:00 |
3:3
(2:1)
|
31. kolejka |
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
Olimpia Elbląg |
01.05.2022, godz 17:00:00 |
1:0
(0:0)
|
|
Garbarnia Kraków |
|
Chojniczanka Chojnice |
30.04.2022, godz 17:05:00 |
3:1
(2:0)
|
|
Pogoń Siedlce |
|
Stal Rzeszów |
01.05.2022, godz 17:00:00 |
1:4
(0:1)
|
|
Lech II Poznań |
|
KKS Kalisz |
01.05.2022, godz 16:00:00 |
1:0
(0:0)
|
|
Hutnik Kraków |
|
Radunia Stężyca |
01.05.2022, godz 17:00:00 |
3:2
(2:1)
|
|
GKS Bełchatów |
|
Wigry Suwałki |
30.04.2022 |
0:3
(:)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Wisła Puławy |
01.05.2022, godz 16:00:00 |
3:0
(1:0)
|
|
Motor Lublin |
|
Sokół Ostróda |
01.05.2022, godz 17:00:00 |
5:0
(2:0)
|
|
Ruch Chorzów |
|
Znicz Pruszków |
01.05.2022, godz 15:30:00 |
0:0
|
32. kolejka |
|
Olimpia Elbląg |
|
Ruch Chorzów |
07.05.2022, godz 19:45:00 |
0:0
|
|
Znicz Pruszków |
|
Śląsk II Wrocław |
07.05.2022, godz 18:00:00 |
0:1
(0:0)
|
|
Wisła Puławy |
|
Hutnik Kraków |
07.05.2022, godz 17:00:00 |
4:1
(2:1)
|
|
Radunia Stężyca |
|
Pogoń Siedlce |
08.05.2022, godz 15:00:00 |
2:1
(1:1)
|
|
Stal Rzeszów |
|
Motor Lublin |
07.05.2022, godz 12:15:00 |
1:1
(1:1)
|
|
Sokół Ostróda |
|
GKS Bełchatów |
07.05.2022 |
3:0
(:)
|
|
Wigry Suwałki |
|
Lech II Poznań |
07.05.2022, godz 17:00:00 |
2:0
(0:0)
|
|
KKS Kalisz |
|
Garbarnia Kraków |
07.05.2022, godz 17:00:00 |
2:1
(0:1)
|
|
Chojniczanka Chojnice |
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
07.05.2022, godz 19:30:00 |
1:0
(0:0)
|
33. kolejka |
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
|
KKS Kalisz |
14.05.2022, godz 18:00:00 |
0:2
(0:1)
|
|
Garbarnia Kraków |
|
Wigry Suwałki |
15.05.2022, godz 17:00:00 |
0:2
(0:1)
|
|
Lech II Poznań |
|
Sokół Ostróda |
15.05.2022, godz 16:00:00 |
6:4
(5:3)
|
|
GKS Bełchatów |
|
Stal Rzeszów |
14.05.2022 |
0:3
(:)
|
|
Motor Lublin |
|
Radunia Stężyca |
14.05.2022, godz 17:00:00 |
2:2
(0:2)
|
|
Pogoń Siedlce |
|
Wisła Puławy |
14.05.2022, godz 17:00:00 |
3:3
(0:1)
|
|
Hutnik Kraków |
|
Znicz Pruszków |
14.05.2022, godz 17:00:00 |
1:0
(1:0)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Ruch Chorzów |
14.05.2022, godz 17:00:00 |
1:1
(1:0)
|
|
Chojniczanka Chojnice |
|
Olimpia Elbląg |
15.05.2022, godz 17:15:00 |
4:1
(2:1)
|
34. kolejka |
|
Wisła Puławy |
|
Motor Lublin |
22.05.2022, godz 12:30:00 |
3:0
(2:0)
|
|
Radunia Stężyca |
|
GKS Bełchatów |
21.05.2022 |
3:0
(:)
|
|
Stal Rzeszów |
|
Lech II Poznań |
22.05.2022, godz 12:30:00 |
2:2
(1:1)
|
|
Sokół Ostróda |
|
Garbarnia Kraków |
22.05.2022, godz 12:30:00 |
4:7
(1:2)
|
|
Wigry Suwałki |
|
Pogoń Grodzisk Mazowiecki |
22.05.2022, godz 12:30:00 |
4:0
(2:0)
|
|
KKS Kalisz |
|
Chojniczanka Chojnice |
22.05.2022, godz 12:30:00 |
2:3
(2:2)
|
|
Olimpia Elbląg |
|
Śląsk II Wrocław |
22.05.2022, godz 12:30:00 |
0:1
(0:0)
|
|
Ruch Chorzów |
|
Hutnik Kraków |
22.05.2022, godz 12:30:00 |
1:0
(1:0)
|
|
Znicz Pruszków |
|
Pogoń Siedlce |
22.05.2022, godz 12:30:00 |
0:1
(0:1)
|