1. kolejka |
|
Hutnik Kraków |
|
Lech II Poznań |
16.07.2022, godz 17:00:00 |
3:2
(1:0)
|
|
Zagłębie II Lubin |
|
Pogoń Siedlce |
16.07.2022, godz 13:00:00 |
1:0
(0:0)
|
|
Polonia Warszawa |
|
KKS Kalisz |
14.09.2022, godz 18:30:00 |
3:2
(1:0)
|
|
Garbarnia Kraków |
|
Motor Lublin |
17.07.2022, godz 13:00:00 |
2:2
(1:2)
|
|
Olimpia Elbląg |
|
Górnik Polkowice |
17.07.2022, godz 17:00:00 |
0:1
(0:1)
|
|
Siarka Tarnobrzeg |
|
Znicz Pruszków |
16.07.2022, godz 17:00:00 |
4:0
(2:0)
|
|
Kotwica Kołobrzeg |
|
Stomil Olsztyn |
17.07.2022, godz 17:00:00 |
0:0
|
|
Radunia Stężyca |
|
Śląsk II Wrocław |
16.07.2022, godz 18:00:00 |
3:3
(1:2)
|
|
Wisła Puławy |
|
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) |
16.07.2022, godz 18:00:00 |
0:1
(0:0)
|
2. kolejka |
|
Pogoń Siedlce |
|
Polonia Warszawa |
23.07.2022, godz 17:00:00 |
2:1
(2:0)
|
|
Stomil Olsztyn |
|
Zagłębie II Lubin |
24.07.2022, godz 16:00:00 |
6:2
(1:1)
|
|
Znicz Pruszków |
|
Radunia Stężyca |
22.07.2022, godz 17:00:00 |
3:1
(0:0)
|
|
Wisła Puławy |
|
Hutnik Kraków |
23.07.2022, godz 18:00:00 |
3:1
(3:0)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Kotwica Kołobrzeg |
23.07.2022, godz 13:00:00 |
0:2
(0:1)
|
|
Lech II Poznań |
|
Siarka Tarnobrzeg |
24.07.2022, godz 16:00:00 |
1:1
(1:1)
|
|
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) |
|
Górnik Polkowice |
24.07.2022, godz 19:45:00 |
0:2
(0:2)
|
|
Motor Lublin |
|
Olimpia Elbląg |
23.07.2022, godz 19:00:00 |
1:1
(0:0)
|
|
KKS Kalisz |
|
Garbarnia Kraków |
23.07.2022, godz 17:00:00 |
3:1
(1:0)
|
3. kolejka |
|
Olimpia Elbląg |
|
KKS Kalisz |
31.07.2022, godz 17:00:00 |
2:2
(1:0)
|
|
Górnik Polkowice |
|
Motor Lublin |
30.07.2022, godz 18:00:00 |
2:0
(1:0)
|
|
Siarka Tarnobrzeg |
|
Wisła Puławy |
30.07.2022, godz 17:00:00 |
2:4
(2:2)
|
|
Kotwica Kołobrzeg |
|
Znicz Pruszków |
30.07.2022, godz 18:00:00 |
2:1
(1:1)
|
|
Hutnik Kraków |
|
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) |
31.07.2022, godz 17:00:00 |
0:0
|
|
Radunia Stężyca |
|
Lech II Poznań |
31.07.2022, godz 15:00:00 |
3:3
(1:2)
|
|
Zagłębie II Lubin |
|
Śląsk II Wrocław |
30.07.2022, godz 13:00:00 |
3:4
(2:2)
|
|
Polonia Warszawa |
|
Stomil Olsztyn |
01.08.2022, godz 13:15:00 |
1:1
(0:1)
|
|
Garbarnia Kraków |
|
Pogoń Siedlce |
31.07.2022, godz 16:00:00 |
3:2
(3:1)
|
4. kolejka |
|
Hutnik Kraków |
|
Siarka Tarnobrzeg |
07.08.2022, godz 16:00:00 |
6:0
(4:0)
|
|
Lech II Poznań |
|
Kotwica Kołobrzeg |
07.08.2022, godz 16:00:00 |
2:3
(2:0)
|
|
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) |
|
Motor Lublin |
06.08.2022, godz 18:00:00 |
2:1
(1:1)
|
|
KKS Kalisz |
|
Górnik Polkowice |
06.08.2022, godz 17:00:00 |
2:2
(2:0)
|
|
Pogoń Siedlce |
|
Olimpia Elbląg |
06.08.2022, godz 17:00:00 |
0:1
(0:0)
|
|
Stomil Olsztyn |
|
Garbarnia Kraków |
06.08.2022, godz 17:00:00 |
2:2
(1:1)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Polonia Warszawa |
07.08.2022, godz 13:00:00 |
1:1
(0:0)
|
|
Znicz Pruszków |
|
Zagłębie II Lubin |
06.08.2022, godz 17:00:00 |
2:0
(0:0)
|
|
Wisła Puławy |
|
Radunia Stężyca |
06.08.2022, godz 18:00:00 |
1:0
(1:0)
|
5. kolejka |
|
Kotwica Kołobrzeg |
|
Wisła Puławy |
10.08.2022, godz 18:00:00 |
2:1
(1:1)
|
|
Radunia Stężyca |
|
Hutnik Kraków |
10.08.2022, godz 18:00:00 |
2:1
(2:0)
|
|
Zagłębie II Lubin |
|
Lech II Poznań |
10.08.2022, godz 17:00:00 |
1:0
(0:0)
|
|
Polonia Warszawa |
|
Znicz Pruszków |
11.08.2022, godz 19:30:00 |
1:1
(0:0)
|
|
Garbarnia Kraków |
|
Śląsk II Wrocław |
10.08.2022, godz 17:00:00 |
3:1
(0:0)
|
|
Olimpia Elbląg |
|
Stomil Olsztyn |
10.08.2022, godz 19:00:00 |
4:0
(1:0)
|
|
Górnik Polkowice |
|
Pogoń Siedlce |
10.08.2022, godz 18:00:00 |
1:2
(0:2)
|
|
Motor Lublin |
|
KKS Kalisz |
10.08.2022, godz 19:00:00 |
0:3
(2:0)
|
|
Siarka Tarnobrzeg |
|
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) |
10.08.2022, godz 17:00:00 |
0:0
|
6. kolejka |
|
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) |
|
KKS Kalisz |
14.08.2022, godz 17:30:00 |
1:1
(0:0)
|
|
Pogoń Siedlce |
|
Motor Lublin |
14.08.2022, godz 17:00:00 |
2:1
(0:1)
|
|
Stomil Olsztyn |
|
Górnik Polkowice |
13.08.2022, godz 16:30:00 |
2:1
(1:1)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Olimpia Elbląg |
13.08.2022, godz 13:00:00 |
1:1
(1:1)
|
|
Znicz Pruszków |
|
Garbarnia Kraków |
14.08.2022, godz 12:00:00 |
2:1
(2:0)
|
|
Lech II Poznań |
|
Polonia Warszawa |
14.08.2022, godz 16:00:00 |
1:3
(1:1)
|
|
Wisła Puławy |
|
Zagłębie II Lubin |
14.08.2022, godz 18:00:00 |
1:2
(1:1)
|
|
Hutnik Kraków |
|
Kotwica Kołobrzeg |
14.08.2022, godz 16:00:00 |
1:5
(1:4)
|
|
Siarka Tarnobrzeg |
|
Radunia Stężyca |
13.08.2022, godz 17:00:00 |
0:2
(1:0)
|
8. kolejka |
|
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) |
|
Pogoń Siedlce |
26.08.2022, godz 17:00:00 |
3:1
(0:1)
|
|
Stomil Olsztyn |
|
KKS Kalisz |
26.08.2022, godz 19:45:00 |
0:1
(0:1)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Motor Lublin |
27.08.2022, godz 17:00:00 |
1:1
(1:0)
|
|
Znicz Pruszków |
|
Górnik Polkowice |
28.08.2022, godz 15:00:00 |
2:0
(1:0)
|
|
Lech II Poznań |
|
Olimpia Elbląg |
27.08.2022, godz 16:00:00 |
0:0
|
|
Wisła Puławy |
|
Garbarnia Kraków |
26.08.2022, godz 17:00:00 |
3:2
(2:2)
|
|
Hutnik Kraków |
|
Polonia Warszawa |
28.08.2022, godz 16:00:00 |
1:4
(0:2)
|
|
Radunia Stężyca |
|
Kotwica Kołobrzeg |
26.08.2022, godz 17:00:00 |
1:2
(0:1)
|
|
Siarka Tarnobrzeg |
|
Zagłębie II Lubin |
27.08.2022, godz 16:00:00 |
2:3
(1:1)
|
9. kolejka |
|
Zagłębie II Lubin |
|
Radunia Stężyca |
05.09.2022, godz 12:00:00 |
2:1
(1:1)
|
|
Garbarnia Kraków |
|
Hutnik Kraków |
03.09.2022, godz 16:00:00 |
4:2
(3:1)
|
|
Olimpia Elbląg |
|
Wisła Puławy |
03.09.2022, godz 17:00:00 |
2:1
(0:0)
|
|
Górnik Polkowice |
|
Lech II Poznań |
03.09.2022, godz 18:00:00 |
3:3
(2:2)
|
|
Motor Lublin |
|
Znicz Pruszków |
04.09.2022, godz 13:00:00 |
0:0
|
|
KKS Kalisz |
|
Śląsk II Wrocław |
04.09.2022, godz 13:30:00 |
3:0
(2:0)
|
|
Pogoń Siedlce |
|
Stomil Olsztyn |
03.09.2022, godz 16:00:00 |
0:0
|
|
Kotwica Kołobrzeg |
|
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) |
03.09.2022, godz 11:30:00 |
1:0
(0:0)
|
|
Polonia Warszawa |
|
Siarka Tarnobrzeg |
03.09.2022, godz 19:00:00 |
3:1
(0:0)
|
18. kolejka |
|
Stomil Olsztyn |
|
Kotwica Kołobrzeg |
29.11.2022, godz 18:15:00 |
1:0
(0:0)
|
|
Pogoń Siedlce |
|
Zagłębie II Lubin |
05.11.2022, godz 13:00:00 |
1:0
(1:0)
|
|
KKS Kalisz |
|
Polonia Warszawa |
05.11.2022, godz 17:00:00 |
3:0
(2:0)
|
|
Górnik Polkowice |
|
Olimpia Elbląg |
05.11.2022, godz 13:00:00 |
3:4
(1:2)
|
|
Motor Lublin |
|
Garbarnia Kraków |
05.11.2022, godz 17:00:00 |
3:0
(0:0)
|
|
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) |
|
Wisła Puławy |
05.11.2022, godz 13:00:00 |
0:4
(0:2)
|
|
Lech II Poznań |
|
Hutnik Kraków |
05.11.2022, godz 13:00:00 |
1:1
(0:0)
|
|
Znicz Pruszków |
|
Siarka Tarnobrzeg |
05.11.2022, godz 19:00:00 |
0:2
(0:1)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Radunia Stężyca |
05.11.2022, godz 13:00:00 |
0:1
(0:1)
|
19. kolejka |
|
Siarka Tarnobrzeg |
|
Lech II Poznań |
12.11.2022, godz 13:00:00 |
0:1
(0:0)
|
|
Hutnik Kraków |
|
Wisła Puławy |
12.11.2022, godz 13:00:00 |
2:2
(0:1)
|
|
Górnik Polkowice |
|
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) |
12.11.2022, godz 13:00:00 |
4:0
(0:0)
|
|
Olimpia Elbląg |
|
Motor Lublin |
12.11.2022, godz 14:45:00 |
1:1
(1:1)
|
|
Polonia Warszawa |
|
Pogoń Siedlce |
13.11.2022, godz 16:00:00 |
0:1
(0:1)
|
|
Garbarnia Kraków |
|
KKS Kalisz |
11.11.2022, godz 13:00:00 |
3:0
(1:0)
|
|
Zagłębie II Lubin |
|
Stomil Olsztyn |
13.11.2022, godz 14:00:00 |
0:4
(0:1)
|
|
Kotwica Kołobrzeg |
|
Śląsk II Wrocław |
12.11.2022, godz 13:00:00 |
1:1
(0:0)
|
|
Radunia Stężyca |
|
Znicz Pruszków |
13.11.2022, godz 13:00:00 |
0:1
(0:0)
|
21. kolejka |
|
Polonia Warszawa |
|
Śląsk II Wrocław |
04.03.2023, godz 17:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Olimpia Elbląg |
|
Pogoń Siedlce |
04.03.2023, godz 14:30:00 |
1:1
(:)
|
|
Garbarnia Kraków |
|
Stomil Olsztyn |
04.03.2023, godz 14:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Kotwica Kołobrzeg |
|
Lech II Poznań |
04.03.2023, godz 14:00:00 |
3:1
(:)
|
|
Radunia Stężyca |
|
Wisła Puławy |
04.03.2023, godz 15:00:00 |
0:0
|
|
Siarka Tarnobrzeg |
|
Hutnik Kraków |
04.03.2023, godz 14:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Górnik Polkowice |
|
KKS Kalisz |
05.03.2023, godz 12:30:00 |
1:3
(:)
|
|
Motor Lublin |
|
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) |
05.03.2023, godz 17:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Zagłębie II Lubin |
|
Znicz Pruszków |
05.03.2023, godz 12:00:00 |
1:6
(:)
|
22. kolejka |
|
Hutnik Kraków |
|
Radunia Stężyca |
11.03.2023, godz 14:00:00 |
1:3
(:)
|
|
Wisła Puławy |
|
Kotwica Kołobrzeg |
12.03.2023, godz 15:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Lech II Poznań |
|
Zagłębie II Lubin |
12.03.2023, godz 15:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Znicz Pruszków |
|
Polonia Warszawa |
11.03.2023, godz 13:00:00 |
1:0
(:)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Garbarnia Kraków |
11.03.2023, godz 15:00:00 |
2:3
(:)
|
|
Stomil Olsztyn |
|
Olimpia Elbląg |
11.03.2023, godz 19:45:00 |
0:0
|
|
KKS Kalisz |
|
Motor Lublin |
11.03.2023, godz 14:45:00 |
0:1
(:)
|
|
Pogoń Siedlce |
|
Górnik Polkowice |
11.03.2023, godz 14:00:00 |
3:2
(:)
|
|
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) |
|
Siarka Tarnobrzeg |
11.03.2023, godz 14:00:00 |
3:1
(:)
|
23. kolejka |
|
Olimpia Elbląg |
|
Śląsk II Wrocław |
18.03.2023, godz 15:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Garbarnia Kraków |
|
Znicz Pruszków |
18.03.2023, godz 15:00:00 |
2:3
(:)
|
|
Polonia Warszawa |
|
Lech II Poznań |
19.03.2023, godz 16:30:00 |
3:3
(:)
|
|
Zagłębie II Lubin |
|
Wisła Puławy |
19.03.2023, godz 14:00:00 |
3:3
(:)
|
|
Kotwica Kołobrzeg |
|
Hutnik Kraków |
18.03.2023, godz 15:00:00 |
0:0
|
|
Radunia Stężyca |
|
Siarka Tarnobrzeg |
18.03.2023, godz 16:00:00 |
4:0
(:)
|
|
KKS Kalisz |
|
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) |
18.03.2023, godz 15:00:00 |
2:0
(:)
|
|
Motor Lublin |
|
Pogoń Siedlce |
18.03.2023, godz 17:00:00 |
4:1
(:)
|
|
Górnik Polkowice |
|
Stomil Olsztyn |
18.03.2023, godz 13:00:00 |
0:0
|
24. kolejka |
|
Lech II Poznań |
|
Garbarnia Kraków |
05.04.2023, godz 13:00:00 |
3:0
(:)
|
|
Znicz Pruszków |
|
Olimpia Elbląg |
25.03.2023, godz 13:00:00 |
0:1
(:)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Górnik Polkowice |
05.04.2023, godz 12:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Stomil Olsztyn |
|
Motor Lublin |
26.03.2023, godz 15:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Pogoń Siedlce |
|
KKS Kalisz |
12.04.2023, godz 16:00:00 |
2:1
(:)
|
|
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) |
|
Radunia Stężyca |
25.03.2023, godz 15:00:00 |
4:0
(:)
|
|
Siarka Tarnobrzeg |
|
Kotwica Kołobrzeg |
25.03.2023, godz 14:00:00 |
1:2
(:)
|
|
Hutnik Kraków |
|
Zagłębie II Lubin |
25.03.2023, godz 15:00:00 |
1:0
(:)
|
|
Wisła Puławy |
|
Polonia Warszawa |
25.03.2023, godz 15:15:00 |
0:2
(:)
|
25. kolejka |
|
Olimpia Elbląg |
|
Lech II Poznań |
01.04.2023, godz 13:00:00 |
0:1
(:)
|
|
Garbarnia Kraków |
|
Wisła Puławy |
01.04.2023, godz 15:00:00 |
4:1
(:)
|
|
Polonia Warszawa |
|
Hutnik Kraków |
01.04.2023, godz 17:00:00 |
1:0
(:)
|
|
Zagłębie II Lubin |
|
Siarka Tarnobrzeg |
01.04.2023, godz 15:00:00 |
2:1
(:)
|
|
Kotwica Kołobrzeg |
|
Radunia Stężyca |
01.04.2023, godz 15:00:00 |
1:2
(:)
|
|
Pogoń Siedlce |
|
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) |
01.04.2023, godz 15:00:00 |
1:1
(:)
|
|
KKS Kalisz |
|
Stomil Olsztyn |
31.03.2023, godz 18:00:00 |
2:2
(:)
|
|
Motor Lublin |
|
Śląsk II Wrocław |
01.04.2023, godz 17:00:00 |
3:0
(:)
|
|
Górnik Polkowice |
|
Znicz Pruszków |
01.04.2023, godz 13:00:00 |
1:2
(:)
|
26. kolejka |
|
Znicz Pruszków |
|
Motor Lublin |
08.04.2023, godz 14:45:00 |
1:2
(:)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
KKS Kalisz |
08.04.2023, godz 12:00:00 |
2:0
(:)
|
|
Stomil Olsztyn |
|
Pogoń Siedlce |
08.04.2023, godz 15:00:00 |
4:0
(:)
|
|
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) |
|
Kotwica Kołobrzeg |
06.04.2023, godz 16:00:00 |
1:0
(:)
|
|
Radunia Stężyca |
|
Zagłębie II Lubin |
08.04.2023, godz 16:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Siarka Tarnobrzeg |
|
Polonia Warszawa |
08.04.2023, godz 12:00:00 |
1:3
(:)
|
|
Hutnik Kraków |
|
Garbarnia Kraków |
08.04.2023, godz 13:00:00 |
1:0
(:)
|
|
Wisła Puławy |
|
Olimpia Elbląg |
08.04.2023, godz 15:00:00 |
1:0
(:)
|
|
Lech II Poznań |
|
Górnik Polkowice |
08.04.2023, godz 15:00:00 |
2:2
(:)
|
27. kolejka |
|
Zagłębie II Lubin |
|
Kotwica Kołobrzeg |
15.04.2023, godz 13:00:00 |
0:1
(:)
|
|
Stomil Olsztyn |
|
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) |
16.04.2023, godz 15:00:00 |
2:0
(:)
|
|
Pogoń Siedlce |
|
Śląsk II Wrocław |
15.04.2023, godz 16:00:00 |
1:0
(:)
|
|
KKS Kalisz |
|
Znicz Pruszków |
17.04.2023, godz 18:15:00 |
1:3
(:)
|
|
Motor Lublin |
|
Lech II Poznań |
16.04.2023, godz 17:00:00 |
5:1
(:)
|
|
Górnik Polkowice |
|
Wisła Puławy |
15.04.2023, godz 13:00:00 |
1:0
(:)
|
|
Olimpia Elbląg |
|
Hutnik Kraków |
15.04.2023, godz 17:00:00 |
0:1
(:)
|
|
Garbarnia Kraków |
|
Siarka Tarnobrzeg |
15.04.2023, godz 15:00:00 |
0:1
(:)
|
|
Polonia Warszawa |
|
Radunia Stężyca |
15.04.2023, godz 18:00:00 |
3:2
(:)
|
28. kolejka |
|
Zagłębie II Lubin |
|
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) |
23.04.2023, godz 12:00:00 |
1:2
(:)
|
|
Kotwica Kołobrzeg |
|
Polonia Warszawa |
22.04.2023, godz 17:15:00 |
1:2
(:)
|
|
Radunia Stężyca |
|
Garbarnia Kraków |
22.04.2023, godz 17:00:00 |
0:2
(:)
|
|
Siarka Tarnobrzeg |
|
Olimpia Elbląg |
22.04.2023, godz 16:00:00 |
1:0
(:)
|
|
Hutnik Kraków |
|
Górnik Polkowice |
22.04.2023, godz 16:00:00 |
3:1
(:)
|
|
Wisła Puławy |
|
Motor Lublin |
22.04.2023, godz 19:23:00 |
1:0
(:)
|
|
Lech II Poznań |
|
KKS Kalisz |
23.04.2023, godz 13:00:00 |
0:4
(:)
|
|
Znicz Pruszków |
|
Pogoń Siedlce |
23.04.2023, godz 13:00:00 |
0:0
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Stomil Olsztyn |
22.04.2023, godz 13:00:00 |
0:3
(:)
|
29. kolejka |
|
Śląsk II Wrocław |
|
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) |
29.04.2023, godz 13:30:00 |
2:1
(:)
|
|
Stomil Olsztyn |
|
Znicz Pruszków |
29.04.2023, godz 15:00:00 |
0:0
|
|
Pogoń Siedlce |
|
Lech II Poznań |
29.04.2023, godz 17:00:00 |
3:0
(:)
|
|
KKS Kalisz |
|
Wisła Puławy |
29.04.2023, godz 17:00:00 |
0:1
(:)
|
|
Motor Lublin |
|
Hutnik Kraków |
30.04.2023, godz 14:45:00 |
1:1
(:)
|
|
Górnik Polkowice |
|
Siarka Tarnobrzeg |
29.04.2023, godz 13:00:00 |
4:1
(:)
|
|
Olimpia Elbląg |
|
Radunia Stężyca |
29.04.2023, godz 13:00:00 |
3:1
(:)
|
|
Garbarnia Kraków |
|
Kotwica Kołobrzeg |
29.04.2023, godz 15:00:00 |
0:1
(:)
|
|
Polonia Warszawa |
|
Zagłębie II Lubin |
28.04.2023, godz 19:11:00 |
1:1
(:)
|
30. kolejka |
|
Kotwica Kołobrzeg |
|
Olimpia Elbląg |
07.05.2023, godz 17:30:00 |
2:0
(:)
|
|
Radunia Stężyca |
|
Górnik Polkowice |
06.05.2023, godz 17:00:00 |
2:2
(:)
|
|
Siarka Tarnobrzeg |
|
Motor Lublin |
06.05.2023, godz 17:00:00 |
0:2
(:)
|
|
Hutnik Kraków |
|
KKS Kalisz |
06.05.2023, godz 17:00:00 |
0:1
(:)
|
|
Wisła Puławy |
|
Pogoń Siedlce |
06.05.2023, godz 17:00:00 |
1:2
(:)
|
|
Lech II Poznań |
|
Stomil Olsztyn |
07.05.2023, godz 13:00:00 |
0:3
(:)
|
|
Znicz Pruszków |
|
Śląsk II Wrocław |
05.05.2023, godz 18:00:00 |
2:1
(:)
|
|
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) |
|
Polonia Warszawa |
06.05.2023, godz 17:00:00 |
1:2
(:)
|
|
Zagłębie II Lubin |
|
Garbarnia Kraków |
06.05.2023, godz 12:00:00 |
1:0
(:)
|
31. kolejka |
|
Motor Lublin |
|
Radunia Stężyca |
13.05.2023, godz 17:00:00 |
3:1
(:)
|
|
Olimpia Elbląg |
|
Zagłębie II Lubin |
13.05.2023, godz 18:00:00 |
0:1
(:)
|
|
Garbarnia Kraków |
|
Polonia Warszawa |
13.05.2023, godz 16:00:00 |
1:3
(:)
|
|
Znicz Pruszków |
|
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) |
12.05.2023, godz 18:00:00 |
1:2
(:)
|
|
Górnik Polkowice |
|
Kotwica Kołobrzeg |
12.05.2023, godz 17:00:00 |
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Lech II Poznań |
14.05.2023, godz 12:00:00 |
1:2
(:)
|
|
Stomil Olsztyn |
|
Wisła Puławy |
13.05.2023, godz 19:45:00 |
0:3
(:)
|
|
Pogoń Siedlce |
|
Hutnik Kraków |
13.05.2023, godz 17:00:00 |
0:0
|
|
KKS Kalisz |
|
Siarka Tarnobrzeg |
13.05.2023, godz 17:00:00 |
2:2
(:)
|
32. kolejka |
|
Radunia Stężyca |
|
KKS Kalisz |
21.05.2023, godz 17:00:00 |
0:0
|
|
Siarka Tarnobrzeg |
|
Pogoń Siedlce |
20.05.2023, godz 17:00:00 |
1:2
(:)
|
|
Hutnik Kraków |
|
Stomil Olsztyn |
21.05.2023, godz 12:30:00 |
1:1
(:)
|
|
Wisła Puławy |
|
Śląsk II Wrocław |
21.05.2023, godz 18:00:00 |
4:0
(:)
|
|
Lech II Poznań |
|
Znicz Pruszków |
21.05.2023, godz 13:00:00 |
2:2
(:)
|
|
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) |
|
Garbarnia Kraków |
19.05.2023, godz 17:30:00 |
3:1
(:)
|
|
Polonia Warszawa |
|
Olimpia Elbląg |
20.05.2023, godz 19:11:00 |
2:0
(:)
|
|
Zagłębie II Lubin |
|
Górnik Polkowice |
20.05.2023, godz 15:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Kotwica Kołobrzeg |
|
Motor Lublin |
19.05.2023, godz 18:00:00 |
0:0
|
33. kolejka |
|
KKS Kalisz |
|
Kotwica Kołobrzeg |
28.05.2023, godz 17:00:00 |
4:1
(:)
|
|
Motor Lublin |
|
Zagłębie II Lubin |
27.05.2023, godz 17:00:00 |
2:0
(:)
|
|
Górnik Polkowice |
|
Polonia Warszawa |
26.05.2023, godz 17:00:00 |
2:0
(:)
|
|
Olimpia Elbląg |
|
Garbarnia Kraków |
27.05.2023, godz 18:00:00 |
3:2
(:)
|
|
Lech II Poznań |
|
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) |
28.05.2023, godz 13:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Znicz Pruszków |
|
Wisła Puławy |
27.05.2023, godz 20:30:00 |
1:0
(:)
|
|
Śląsk II Wrocław |
|
Hutnik Kraków |
28.05.2023, godz 12:00:00 |
0:0
|
|
Stomil Olsztyn |
|
Siarka Tarnobrzeg |
28.05.2023, godz 15:00:00 |
1:1
(:)
|
|
Pogoń Siedlce |
|
Radunia Stężyca |
27.05.2023, godz 17:00:00 |
0:1
(:)
|
34. kolejka |
|
Hutnik Kraków |
|
Znicz Pruszków |
04.06.2023, godz 18:00:00 |
|
|
Wisła Puławy |
|
Lech II Poznań |
04.06.2023, godz 18:00:00 |
|
|
Olimpia Elbląg |
|
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) |
04.06.2023, godz 18:00:00 |
|
|
Garbarnia Kraków |
|
Górnik Polkowice |
04.06.2023, godz 18:00:00 |
|
|
Polonia Warszawa |
|
Motor Lublin |
04.06.2023, godz 18:00:00 |
|
|
Zagłębie II Lubin |
|
KKS Kalisz |
04.06.2023, godz 18:00:00 |
|
|
Kotwica Kołobrzeg |
|
Pogoń Siedlce |
04.06.2023, godz 18:00:00 |
|
|
Radunia Stężyca |
|
Stomil Olsztyn |
04.06.2023, godz 18:00:00 |
|
|
Siarka Tarnobrzeg |
|
Śląsk II Wrocław |
04.06.2023, godz 18:00:00 |
|