1. kolejka

Wisła Puławy Wisła Puławy GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 16.07.2022, godz 18:00:00 0:1 (:)
Hutnik Kraków Hutnik Kraków Lech II Poznań Lech II Poznań 16.07.2022, godz 17:00:00 3:2 (:)
Zagłębie II Lubin Zagłębie II Lubin Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce 16.07.2022, godz 13:00:00 1:0 (:)
Polonia Warszawa Polonia Warszawa KKS Kalisz KKS Kalisz 14.09.2022, godz 18:30:00
Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków Motor Lublin Motor Lublin 17.07.2022, godz 13:00:00 2:2 (:)
Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg Górnik Polkowice Górnik Polkowice 17.07.2022, godz 17:00:00 0:1 (:)
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg Znicz Pruszków Znicz Pruszków 16.07.2022, godz 17:00:00 4:0 (:)
Kotwica Kołobrzeg Kotwica Kołobrzeg Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 17.07.2022, godz 17:00:00 0:0
Radunia Stężyca Radunia Stężyca Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław 16.07.2022, godz 18:00:00 3:3 (:)

2. kolejka

Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce Polonia Warszawa Polonia Warszawa 23.07.2022, godz 17:00:00 2:1 (:)
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn Zagłębie II Lubin Zagłębie II Lubin 24.07.2022, godz 16:00:00 6:2 (:)
Znicz Pruszków Znicz Pruszków Radunia Stężyca Radunia Stężyca 22.07.2022, godz 17:00:00 3:1 (:)
Wisła Puławy Wisła Puławy Hutnik Kraków Hutnik Kraków 23.07.2022, godz 18:00:00 3:1 (:)
Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław Kotwica Kołobrzeg Kotwica Kołobrzeg 23.07.2022, godz 13:00:00 0:2 (:)
Lech II Poznań Lech II Poznań Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg 24.07.2022, godz 16:00:00 1:1 (:)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) Górnik Polkowice Górnik Polkowice 24.07.2022, godz 19:45:00 0:2 (:)
Motor Lublin Motor Lublin Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg 23.07.2022, godz 19:00:00 1:1 (:)
KKS Kalisz KKS Kalisz Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków 23.07.2022, godz 17:00:00 3:1 (:)

3. kolejka

Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce 31.07.2022, godz 16:00:00 3:2 (:)
Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg KKS Kalisz KKS Kalisz 31.07.2022, godz 17:00:00 2:2 (:)
Górnik Polkowice Górnik Polkowice Motor Lublin Motor Lublin 30.07.2022, godz 18:00:00 2:0 (:)
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg Wisła Puławy Wisła Puławy 30.07.2022, godz 17:00:00 2:4 (:)
Kotwica Kołobrzeg Kotwica Kołobrzeg Znicz Pruszków Znicz Pruszków 30.07.2022, godz 18:00:00 2:1 (:)
Hutnik Kraków Hutnik Kraków GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 31.07.2022, godz 17:00:00 0:0
Radunia Stężyca Radunia Stężyca Lech II Poznań Lech II Poznań 31.07.2022, godz 15:00:00 3:3 (:)
Zagłębie II Lubin Zagłębie II Lubin Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław 30.07.2022, godz 13:00:00 3:4 (2:2)
Polonia Warszawa Polonia Warszawa Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 01.08.2022, godz 13:15:00 1:1 (:)

4. kolejka

Wisła Puławy Wisła Puławy Radunia Stężyca Radunia Stężyca 06.08.2022, godz 18:00:00 1:0 (:)
Hutnik Kraków Hutnik Kraków Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg 07.08.2022, godz 16:00:00 6:0 (:)
Lech II Poznań Lech II Poznań Kotwica Kołobrzeg Kotwica Kołobrzeg 07.08.2022, godz 16:00:00 2:3 (:)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) Motor Lublin Motor Lublin 06.08.2022, godz 18:00:00 2:1 (:)
KKS Kalisz KKS Kalisz Górnik Polkowice Górnik Polkowice 06.08.2022, godz 17:00:00 2:2 (:)
Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg 06.08.2022, godz 17:00:00 0:1 (:)
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków 06.08.2022, godz 17:00:00 2:2 (:)
Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław Polonia Warszawa Polonia Warszawa 07.08.2022, godz 13:00:00 1:1 (:)
Znicz Pruszków Znicz Pruszków Zagłębie II Lubin Zagłębie II Lubin 06.08.2022, godz 17:00:00 2:0 (:)

5. kolejka

Kotwica Kołobrzeg Kotwica Kołobrzeg Wisła Puławy Wisła Puławy 10.08.2022, godz 18:00:00 2:1 (:)
Radunia Stężyca Radunia Stężyca Hutnik Kraków Hutnik Kraków 10.08.2022, godz 18:00:00 2:1 (:)
Zagłębie II Lubin Zagłębie II Lubin Lech II Poznań Lech II Poznań 10.08.2022, godz 17:00:00 1:0 (:)
Polonia Warszawa Polonia Warszawa Znicz Pruszków Znicz Pruszków 11.08.2022, godz 19:30:00 1:1 (:)
Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław 10.08.2022, godz 17:00:00 3:1 (:)
Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 10.08.2022, godz 19:00:00 4:0 (:)
Górnik Polkowice Górnik Polkowice Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce 10.08.2022, godz 18:00:00 1:2 (:)
Motor Lublin Motor Lublin KKS Kalisz KKS Kalisz 10.08.2022, godz 19:00:00 0:3 (:)
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 10.08.2022, godz 17:00:00 0:0

6. kolejka

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) KKS Kalisz KKS Kalisz 14.08.2022, godz 17:30:00
Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce Motor Lublin Motor Lublin 14.08.2022, godz 17:00:00
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn Górnik Polkowice Górnik Polkowice 13.08.2022, godz 16:30:00 2:1 (:)
Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg 13.08.2022, godz 13:00:00 1:1 (:)
Znicz Pruszków Znicz Pruszków Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków 14.08.2022, godz 12:00:00 2:1 (:)
Lech II Poznań Lech II Poznań Polonia Warszawa Polonia Warszawa 14.08.2022, godz 16:00:00 1:3 (:)
Wisła Puławy Wisła Puławy Zagłębie II Lubin Zagłębie II Lubin 14.08.2022, godz 18:00:00
Hutnik Kraków Hutnik Kraków Kotwica Kołobrzeg Kotwica Kołobrzeg 14.08.2022, godz 16:00:00 1:5 (:)
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg Radunia Stężyca Radunia Stężyca 13.08.2022, godz 17:00:00 0:2 (:)

7. kolejka

Radunia Stężyca Radunia Stężyca GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 20.08.2022
Zagłębie II Lubin Zagłębie II Lubin Hutnik Kraków Hutnik Kraków 20.08.2022
Polonia Warszawa Polonia Warszawa Wisła Puławy Wisła Puławy 20.08.2022
Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków Lech II Poznań Lech II Poznań 20.08.2022
Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg Znicz Pruszków Znicz Pruszków 20.08.2022
Górnik Polkowice Górnik Polkowice Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław 20.08.2022
Motor Lublin Motor Lublin Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 20.08.2022, godz 19:00:00
KKS Kalisz KKS Kalisz Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce 20.08.2022
Kotwica Kołobrzeg Kotwica Kołobrzeg Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg 20.08.2022

8. kolejka

Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław Motor Lublin Motor Lublin 27.08.2022
Znicz Pruszków Znicz Pruszków Górnik Polkowice Górnik Polkowice 27.08.2022
Lech II Poznań Lech II Poznań Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg 27.08.2022
Wisła Puławy Wisła Puławy Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków 27.08.2022, godz 17:00:00
Hutnik Kraków Hutnik Kraków Polonia Warszawa Polonia Warszawa 27.08.2022
Radunia Stężyca Radunia Stężyca Kotwica Kołobrzeg Kotwica Kołobrzeg 27.08.2022
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg Zagłębie II Lubin Zagłębie II Lubin 27.08.2022, godz 16:00:00
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce 27.08.2022
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn KKS Kalisz KKS Kalisz 27.08.2022

9. kolejka

Górnik Polkowice Górnik Polkowice Lech II Poznań Lech II Poznań 03.09.2022
Motor Lublin Motor Lublin Znicz Pruszków Znicz Pruszków 04.09.2022, godz 19:00:00
KKS Kalisz KKS Kalisz Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław 03.09.2022
Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 04.09.2022, godz 16:00:00
Kotwica Kołobrzeg Kotwica Kołobrzeg GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 03.09.2022
Polonia Warszawa Polonia Warszawa Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg 03.09.2022
Zagłębie II Lubin Zagłębie II Lubin Radunia Stężyca Radunia Stężyca 03.09.2022
Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków Hutnik Kraków Hutnik Kraków 03.09.2022
Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg Wisła Puławy Wisła Puławy 03.09.2022

10. kolejka

Hutnik Kraków Hutnik Kraków Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg 10.09.2022
Radunia Stężyca Radunia Stężyca Polonia Warszawa Polonia Warszawa 10.09.2022
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków 10.09.2022, godz 16:00:00
Kotwica Kołobrzeg Kotwica Kołobrzeg Zagłębie II Lubin Zagłębie II Lubin 10.09.2022
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 10.09.2022
Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce 10.09.2022
Znicz Pruszków Znicz Pruszków KKS Kalisz KKS Kalisz 10.09.2022
Lech II Poznań Lech II Poznań Motor Lublin Motor Lublin 10.09.2022
Wisła Puławy Wisła Puławy Górnik Polkowice Górnik Polkowice 10.09.2022, godz 17:00:00

11. kolejka

Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg 17.09.2022
Polonia Warszawa Polonia Warszawa Kotwica Kołobrzeg Kotwica Kołobrzeg 17.09.2022
Zagłębie II Lubin Zagłębie II Lubin GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 17.09.2022
Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków Radunia Stężyca Radunia Stężyca 17.09.2022
Górnik Polkowice Górnik Polkowice Hutnik Kraków Hutnik Kraków 17.09.2022
Motor Lublin Motor Lublin Wisła Puławy Wisła Puławy 17.09.2022
KKS Kalisz KKS Kalisz Lech II Poznań Lech II Poznań 17.09.2022
Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce Znicz Pruszków Znicz Pruszków 17.09.2022
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław 17.09.2022

12. kolejka

Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg Górnik Polkowice Górnik Polkowice 24.09.2022, godz 16:00:00
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław 24.09.2022
Znicz Pruszków Znicz Pruszków Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 24.09.2022
Lech II Poznań Lech II Poznań Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce 24.09.2022
Wisła Puławy Wisła Puławy KKS Kalisz KKS Kalisz 24.09.2022
Hutnik Kraków Hutnik Kraków Motor Lublin Motor Lublin 24.09.2022
Radunia Stężyca Radunia Stężyca Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg 24.09.2022
Zagłębie II Lubin Zagłębie II Lubin Polonia Warszawa Polonia Warszawa 24.09.2022
Kotwica Kołobrzeg Kotwica Kołobrzeg Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków 24.09.2022

13. kolejka

Polonia Warszawa Polonia Warszawa GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 24.09.2022
Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków Zagłębie II Lubin Zagłębie II Lubin 01.10.2022
Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg Kotwica Kołobrzeg Kotwica Kołobrzeg 01.10.2022
Górnik Polkowice Górnik Polkowice Radunia Stężyca Radunia Stężyca 01.10.2022, godz 18:00:00
Motor Lublin Motor Lublin Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg 01.10.2022, godz 17:00:00
KKS Kalisz KKS Kalisz Hutnik Kraków Hutnik Kraków 01.10.2022, godz 17:00:00
Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce Wisła Puławy Wisła Puławy 01.10.2022, godz 15:00:00
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn Lech II Poznań Lech II Poznań 01.10.2022
Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław Znicz Pruszków Znicz Pruszków 01.10.2022

14. kolejka

Lech II Poznań Lech II Poznań Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław 08.10.2022
Wisła Puławy Wisła Puławy Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 08.10.2022, godz 15:00:00
Hutnik Kraków Hutnik Kraków Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce 08.10.2022
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg KKS Kalisz KKS Kalisz 08.10.2022, godz 16:00:00
Radunia Stężyca Radunia Stężyca Motor Lublin Motor Lublin 08.10.2022
Kotwica Kołobrzeg Kotwica Kołobrzeg Górnik Polkowice Górnik Polkowice 08.10.2022
Zagłębie II Lubin Zagłębie II Lubin Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg 08.10.2022
Polonia Warszawa Polonia Warszawa Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków 08.10.2022
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) Znicz Pruszków Znicz Pruszków 08.10.2022

15. kolejka

Górnik Polkowice Górnik Polkowice Zagłębie II Lubin Zagłębie II Lubin 15.10.2022, godz 18:00:00
Motor Lublin Motor Lublin Kotwica Kołobrzeg Kotwica Kołobrzeg 15.10.2022, godz 17:00:00
KKS Kalisz KKS Kalisz Radunia Stężyca Radunia Stężyca 15.10.2022, godz 17:00:00
Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg 15.10.2022, godz 15:00:00
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn Hutnik Kraków Hutnik Kraków 15.10.2022
Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław Wisła Puławy Wisła Puławy 15.10.2022
Znicz Pruszków Znicz Pruszków Lech II Poznań Lech II Poznań 15.10.2022
Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 15.10.2022
Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg Polonia Warszawa Polonia Warszawa 15.10.2022

16. kolejka

Radunia Stężyca Radunia Stężyca Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce 22.10.2022
Kotwica Kołobrzeg Kotwica Kołobrzeg KKS Kalisz KKS Kalisz 22.10.2022
Zagłębie II Lubin Zagłębie II Lubin Motor Lublin Motor Lublin 22.10.2022
Polonia Warszawa Polonia Warszawa Górnik Polkowice Górnik Polkowice 22.10.2022
Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg 22.10.2022
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) Lech II Poznań Lech II Poznań 22.10.2022
Wisła Puławy Wisła Puławy Znicz Pruszków Znicz Pruszków 22.10.2022, godz 15:00:00
Hutnik Kraków Hutnik Kraków Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław 22.10.2022
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 22.10.2022, godz 14:00:00

17. kolejka

Znicz Pruszków Znicz Pruszków Hutnik Kraków Hutnik Kraków 29.10.2022
Lech II Poznań Lech II Poznań Wisła Puławy Wisła Puławy 29.10.2022
Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce Kotwica Kołobrzeg Kotwica Kołobrzeg 29.10.2022, godz 14:00:00
Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 29.10.2022
Górnik Polkowice Górnik Polkowice Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków 29.10.2022, godz 18:00:00
Motor Lublin Motor Lublin Polonia Warszawa Polonia Warszawa 29.10.2022, godz 17:00:00
KKS Kalisz KKS Kalisz Zagłębie II Lubin Zagłębie II Lubin 29.10.2022, godz 17:00:00
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn Radunia Stężyca Radunia Stężyca 29.10.2022
Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg 29.10.2022

18. kolejka

Górnik Polkowice Górnik Polkowice Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg 05.11.2022
Motor Lublin Motor Lublin Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków 05.11.2022, godz 17:00:00
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) Wisła Puławy Wisła Puławy 05.11.2022
Lech II Poznań Lech II Poznań Hutnik Kraków Hutnik Kraków 05.11.2022
Znicz Pruszków Znicz Pruszków Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg 05.11.2022
Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław Radunia Stężyca Radunia Stężyca 05.11.2022
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn Kotwica Kołobrzeg Kotwica Kołobrzeg 29.11.2022
Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce Zagłębie II Lubin Zagłębie II Lubin 05.11.2022, godz 13:00:00
KKS Kalisz KKS Kalisz Polonia Warszawa Polonia Warszawa 05.11.2022, godz 17:00:00

19. kolejka

Górnik Polkowice Górnik Polkowice GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 12.11.2022
Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg Motor Lublin Motor Lublin 12.11.2022
Garbarnia Kraków Garbarnia Kraków KKS Kalisz KKS Kalisz 12.11.2022
Polonia Warszawa Polonia Warszawa Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce 12.11.2022
Zagłębie II Lubin Zagłębie II Lubin Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 12.11.2022
Kotwica Kołobrzeg Kotwica Kołobrzeg Śląsk II Wrocław Śląsk II Wrocław 12.11.2022
Radunia Stężyca Radunia Stężyca Znicz Pruszków Znicz Pruszków 12.11.2022
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg Lech II Poznań Lech II Poznań 12.11.2022
Hutnik Kraków Hutnik Kraków Wisła Puławy Wisła Puławy 12.11.2022