Wydarzenia

Akademia Śląska z wizytą w Żywcu

2024-01-10 19:00:00
Tuż przed zakończeniem pracy szkoleniowej w ubiegłym roku delegacja Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław udała się do Żywca, aby odwiedzić z wizytą nasz klub partnerski - TS Stal Śrubiarnia Żywiec oraz współpracujący z nim SMS.
Przedstawicielem naszej Akademii był jej wicedyrektor - Patryk Kajderowicz, który miał okazję poprowadzić szkolenie dla trenerów dotyczące zasad tworzenia środowiska treningu w Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław.Następnie odbyły się treningi pokazowe grup szkoleniowych TS Stal Śrubiarnia Żywiec oraz otwarty test mecz realizowany w ramach testów piłkarskich do wyżej wymienionego klubu. Była więc okazja do poznania zawodników, którzy na dziś trenują w Żywcu, a w przyszłości będą mieli okazję dołączyć do WKS-u. Pierwsi z nich otrzymali już zaproszenia na treningi do naszych drużyn.- Całą wizytą zakończyła specjalna gala podsumowująca działania szkoły w minionym roku. Oprócz wręczenia nagród dla laureatów mieliśmy okazję wygłosić prelekcję dotyczącą specyfiki współpracy z klubami partnerskimi na przykładzie Żywieckiego Klubu. Pragniemy raz jeszcze pogratulować wszystkim zarówno wszystkim nominowanym, jak i ostatecznie nagrodzonym laureatom - mówi wicedyrektor Akademii WKS-u, Patryk Kajderowicz.Osobne podziękowania kierujemy w stronę organizatorów - za zaproszenie, miłą atmosferę i wartościowo spędzony czas w Żywcu.

Autor: Paweł Prochowski, Fot. SMS Żywiec / Paweł Kupczak / TS Stal Śrubiarnia Żywiec

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław