Wydarzenia

Bejger: Chcemy iść po kolejne zwycięstwa

2024-05-11 10:00:00
Śląsk Wrocław rozegrał kapitalne spotkanie z Cracovią. Podopieczni Jacka Magiery zwyciężyli 4:0 i pokazali, że chcą walczyć o mistrzostwo Polski. Głos po świetnym spotkaniu w wykonaniu swoim i drużyny zabrał Łukasz Bejger.

Łukasz Bejger: My już od jakiegoś czasu otwarcie mówimy, że chcemy zagrać o tego mistrza. To są nasze największe marzenia. Większość chłopaków takiego tytułu nie ma. Ja również, więc będziemy robić wszystko, żeby zdobyć mistrzostwo.

Taki sam plan mieliśmy na obie połowy. Nic nie zmienialiśmy. W drugiej graliśmy to samo. Chcieliśmy złapać Cracovię na kontratak i się udało. Bardzo się cieszę, że to właśnie Mateusz strzelił czwartą bramkę. Skuteczność cieszy, ale ja jako obrońca zawsze będę się radował z czystego konta. Podobnie jak Rafał Leszczyński.

Mieliśmy trzy mecze do końca, teraz są dwa. Chcemy iść po kolejne zwycięstwa. Mamy nadzieje, że nas to zaprowadzi do mistrzostwa. Myślę, że nie był to najlepszy mecz w tym sezonie. Największą radość czuliśmy po tym jak w dziewiątkę dowieźliśmy wygraną z Cracovią w poprzedniej rundzie. Dzisiejszy mecz zaliczyłbym do jednego z najlepszych.

Autor: Bartosz Rabenda, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław