Wydarzenia

Dominik Kleczewski: Zespół U15 także chce zdobyć mistrzostwo

2024-06-13 09:50:00
Drużyna Śląska U15 pokonała w środę w półfinałowym meczu CLJ U15 Stal Rzeszów 1:0, tym samym wywalczając awans do wielkiego finału. Jeden z wyróżniających się zawodników WKS-u, Dominik Kleczewski, przyznaje, że młodzi wrocławianie chcą pójść w ślady starszych kolegów i także wywalczyć złote medale.
Dominik Kleczewski: Pierwszy mecz wygraliśmy pięcioma bramkami (7:2), ale przed rewanżem w Rzeszowie nie miało to dla nas żadnego znaczenia. Po prostu założyliśmy sobie, że chcemy to spotkanie ze Stalą wygrać i nie patrzymy na to, co działo się we Wrocławiu.

W finale zagramy z Legią Warszawa, będziemy chcieli powtórzyć sukces starszych kolegów i także zdobyć mistrzostwo. Oczywiście to finał, więc na pewno gdzieś może pojawić się presja, ale to normalne. Jestem jednak spokojny, mamy dużą jakość w zespole i jesteśmy pewni siebie. Znamy swoją wartość.

Między meczami półfinałowymi mieliśmy trzy dni przerwy, ale nie sprawiło nam to problemu. Mieliśmy może trochę mniej czasu na odpoczynek, ale byliśmy gotowi na mecz w Rzeszowie w stu procentach i pokazaliśmy to na boisku.
Autor: Paweł Prochowski, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław