Wydarzenia

Exposito: Jestem dumny z zespołu

2024-05-10 23:50:00
Śląsk w kapitalnym stylu pokonał Cracovię 4:0. Jedną bramek dla WKS-u zdobył Erik Exposito, z którym porozmawialiśmy po meczu.

Erik Exposito: Jestem bardzo dumny z zespołu. Za każdym razem powtarzam, że mam wielką wiarę w tą drużynę. Dziś pokazaliśmy, że wciąż możemy marzyć i pokazywać naszą jakość. W każdym meczu jestem przekonany, że stać nas na takie spotkanie jak dziś. I właśnie dzisiaj to pokazaliśmy.

 

To nie ma znaczenia, w jakim stylu odnosimy zwycięstwa. W piłce nożnej nie zawsze potrzebujesz przeważać, żeby wygrać. Dziś pokazaliśmy jednak mnóstwo jakości i musimy to kontynuować. Pozostały nam tylko dwa mecze i wiemy, że to jeszcze nie koniec. Trzeba już zacząć myśleć o meczach z Radomiakiem i Rakowem. Teraz potrzebujemy odpoczynku, ponieważ za nami bardzo wymagający mecz. 

 

Przed nami dwa ostatnie mecze. Będziemy walczyć do końca, ponieważ walczymy o nasze marzenie, którym jest zdobycie mistrzostwa Polski. W pozostałych spotkaniach musimy tylko potwierdzić naszą jakość i zdobyć 3 punkty w każdym z nich. 

 

Nic mi nie dolega, jestem tylko zmęczony. Jestem gotowy na nadchodzące mecze.

Autor: Kacper Karolczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław