Wydarzenia

Hetel: Byliśmy skoncentrowani

2024-04-20 14:40:00
Drugi zespół Śląska Wrocław w deszczowe popołudnie pokonał rezerwy Górnika Zabrze 2:0. Po spotkaniu swojego komentarza udzielił trener WKS-u Michał Hetel.

Michał Hetel: Górnik II Zabrze to był wymagający rywal, który ma dużo młodych zawodników potrafiących grać w piłkę, potrafiących się przy piłce utrzymać i wykorzystać przestrzenie do grania między liniami. Zespół dużo grający przez środek, ale byliśmy na to przygotowani. Przeciwnicy dobrze sobie radzili, jeśli chodzi o pojedynki 1 na 1, mieli w swoich szeregach sporo młodzieżowych reprezentantów Polski. 

 

Na pewno w pierwszej połowie mieliśmy sporo sytuacji, powinniśmy ten mecz zamknąć w pierwszej części. Górnik również kilkukrotnie nam zagroził w pierwszych 45 minutach. Zdobyliśmy gola, ale ten mecz nie był zakończony. Byliśmy w przerwie bardzo skoncentrowani i gotowi na drugą połowę, żeby nic złego nam się nie przydarzyło i udało nam się ten mecz doprowadzić do końca, wygrywając 2:0.

 

Nic groźnego nie przytrafiło się Kubie Lutostańskiemu. Cieszymy się, że zdobył bramkę. Na pewno jest to dla napastnika ważne, żeby strzelać, ale to, że w dwóch poprzednich meczach nie zdobył bramki, nie jest najważniejsze. Jeśli dobrze grasz i pracujesz dla zespołu i robisz swoją robotę, no to te bramki też przychodzą. 

Autor: Kacper Karolczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław