Wydarzenia

Hetel: Pokazaliśmy dojrzałość

2024-05-19 14:55:00
Drugi zespół Śląska w końcu zwycięski! Podopieczni trenera Hetela wygrali z Rakowem II 3:0 i powrócili na fotel lidera. Po spotkaniu swojego komentarza udzielił szkoleniowiec WKS-u.

Michał Hetel: Bardzo cieszymy się ze zwycięstwa. Po ostatnich meczach na pewno byliśmy źli, zawiedzeni, ale też skoncentrowani na tym, żeby teraz wygrać, bo ostatnio straciliśmy punkty. Tak jak w ostatnim meczu z Pniówkiem, gdzie prowadziliśmy 2:0 i mieliśmy dużo sytuacji, żeby ten mecz zamknąć. Dzisiaj pokazaliśmy dużą dojrzałość i nie daliśmy żadnej szansy rywalowi na to, żeby coś tutaj mogło się wydarzyć. Kontrola meczu i ta dojrzałość spowodowały, że mamy 3 punkty.

 

Mamy tyle samo punktów co Rekord Bielsko-Biała, ale ze względu na bilans bezpośrednich pojedynków jesteśmy liderem. Musimy się skupić na tych trzech ‘’krokach’’, a zwłaszcza na tym najbliższym i tą konsekwencją po prostu iść do przodu.

 

Bardzo ważne gole zdobył dziś Aleksander Wołczek. Cieszymy się, że strzelił, a oprócz tego zagrał dobry mecz. Wszyscy pracowali na ten wynik, nie jest ważne czy strzeli napastnik, czy skrzydłowy, liczy się praca zespołowa i dziś zespół był zespołem. Nikt nie patrzy na siebie, na swoje ego, tylko na to, co jest dobre dla drużyny i dlatego wygraliśmy. 

Autor: Hubert Mrówczyński, Kacper Karolczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław