Wydarzenia

Hetel: Rozczarowująca porażka

2024-05-11 14:30:00
Druga drużyna Śląska Wrocław poległa z goniącym ich w tabeli MKS-em Kluczbork. Po spotkaniu swojego komentarza udzielił trener gospodarzy, Michał Hetel.

Michał Hetel: Porażka na pewno jest rozczarowująca. Oczekiwaliśmy zwycięstwa, które byłoby dla nas bardzo ważne. Nie zdobyliśmy bramek, a bez tego bardzo trudno wygrać mecz. Kluczbork dobrze wykorzystał swój stały fragment gry. Musimy patrzeć do przodu i robić to, na co mamy wpływ. 

 

Nie chcemy szukać usprawiedliwień pod kątem skuteczności, ale na pewno kontuzja Kuby Lutostańskiego, który jest naszym najlepszym strzelcem, ma na to wpływ. Oczywiście, są też inni zawodnicy. Dzisiaj szansę dostali Kacper Zaborski i Patryk Bednarczyk z ławki. Oni muszą wziąć teraz odpowiedzialność, dopóki Kuby nie będzie i pokazać, że się pomyliłem. 

 

Na pewno był to ostry mecz, ale tego się spodziewaliśmy. Jeśli chce się coś zrobić, chce się wygrać ligę, no to w meczach z tymi najlepszymi zespołami trzeba liczyć się z tym, że każdy chce zwyciężyć. Każdy walczy i trzeba sobie z tym po prostu poradzić.

Autor: Kacper Karolczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław