Wydarzenia

Hetel: Zabrakło skuteczności

2023-11-04 16:25:00
Druga drużyna Śląska Wrocław podzieliła się punktami z Lechią Zielona Góra. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2. Jak przebieg spotkania ocenił trener Śląska II Michał Hetel?

Michał Hetel: Na pewno pierwsza połowa, którą przegraliśmy 1:0 była na bardzo wysokim poziomie, jeśli chodzi o grę. Stworzyliśmy bardzo dużo sytuacji, które powinniśmy zamienić na bramki. Zabrakło nam tej skuteczności i po jednym wyjątkowym strzale zawodnika Lechii przegrywaliśmy jednym golem do przerwy.

 

Z pewnością niełatwo było zespołowi podnieść się przy takim wyniku, szczególnie przy tak dobrej grze w pierwszej połowie. Nasi zawodnicy pokazali, że jest to dla nich wyzwanie i wyprowadziliśmy ten wynik na 2:1. Niestety po drugim golu za bardzo się cofnęliśmy i sama Lechia również w kilku fragmentach spychała nas do niższej obrony, ostatecznie straciliśmy gola na 2:2.

 

Żałujemy tego wyniku, szczególnie biorąc pod uwagę przebieg spotkania. Żałujemy również straty punktów. Zostaje nam teraz tylko pracować dalej i wygrywać kolejne mecze.

 

Bramki, które padały po rzutach rożnych to ćwiczony schemat. Trener Mariusz Pawelec odpowiada za stałe fragmenty i to przygotowanie trenera z zawodnikami dało nam efekt. Cieszymy się, że coś, co ćwiczymy na treningach, daje nam właśnie efekty w postaci bramek.

Autor: Kacper Karolczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław