Wydarzenia

Kolejne czyste konto duetu Petkov&Petrov!

2024-06-05 12:30:00
Mimo skończonego sezonu w PKO BP Ekstraklasie, forma naszych stoperów dalej jest wysoka. Aleks Petkov rozegrał całe spotkanie przeciwko reprezentacji Rumunii i zachował czyste konto. Na końcówkę meczu na boisku zameldował się Simeon Petrov, który również nie pozwolił na stratę bramki.
Bułgaria powoli przestaje słynąć ze Złotych Piasków. Dzięki Wrocławskim kibicom coraz większą popularność zyskują srebrni stoperzy. Mecz towarzyski Rumunia - Bułgaria zakończył się bezbramkowym remisem. Natomiast to gospodarze mieli świetną szansę na strzelenie bramki. W 51' minucie spotkanie reprezentacja miała rzut karny, który zmarnowała. Resztę spotkania Petkov i spółka nie pozwoliła napastnikom Rumunii powąchać własnego pola bramkowego. Na końcówkę spotkania selekcjoner reprezentacji Bułgarii postanowił wzmocnić blok defensywny wpuszczając na murawę Simeona Petrova.
Aleks Petkov zagrał pełne 90 minut z numerem 5 na plecach. Dla niego to już dziewiąte spotkanie w narodowych barwach. Dla Simeona Petrova było to czwarty mecz w kadrze narodowej, zameldował się na boisku z numerem 15.

Aleks, Simeon, brawo za czyste konto i czekamy na następny mecz w barwach narodowych!

Następny mecz naszych bułgarskich filarów defensywy:
Słowenia - Bułgaria 08.06.2024, 15:00
Autor: Hubert Mrówczyński, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław