Wydarzenia

KUP BILETY NA ŚLĄSK VS. STAL | #TRÓJKOLOROWI

2024-02-12 15:01:00
Runda wiosenna PKO BP Ekstraklasy rusza na pełnej! Już 16 lutego, w piątek, o godzinie 20:30 Śląsk Wrocław zagra na Tarczyński Arena ze Stalą Mielec. Trójkolorowi, nie może Was Zabraknąć


Długie wyczekiwanie na powrót Waszej ulubionej drużyny w końcu dobiegło końca! Poprzednia runda była dla Śląska niesamowicie udana i drużyna nie zamierza zwalniać tempa. W ramach 21. kolejki PKO BP Ekstraklasy zmierzymy się ze Stalą Mielec. Zespół Jacka Magiera bez wątpienia ma coś do udowdonienia - oprócz koniecznych trzech punktów trzeba również pomścić nieudany i niestety przegrany mecz w Mielce podczas jesieni. Liczymy na Wasze wsparcie! Spotkanie zostanie rozegrane w piątek 16 lutego o godzinie 20:30. 

INFORMACJA!

Dla kibiców, którzy wspierali Śląsk zarówno w spotkaniach z Legią, Rakowem, jak i Pogonią, klub przygotował specjalną nagrodę - voucher na darmowy bilet na mecz ze Stalą Mielec! Jeśli więc wspierałeś zespół Jacka Magiery podczas akcji #KompletNaŚląsk oraz #KompletNaŚląsk2 koniecznie kup bilet na #ŚLĄPOG! Dzięki temu kolejne spotkanie Trójkolorowych obejrzysz za darmo! Vocuher możesz też przekazać innej osobie, którą przy okazji namówisz do przyjścia na stadion. Vouchery będą pojawiać się na konicie w systemie biletowym od 12 lutego. Otrzymają je również karnetowicze Śląska Wrocław. WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW PO KLIKNIĘCIU TUTAJ.

BILETY

Bilety na mecz można kupować tradycyjnie - za pośrednictwem systemu on-line na stronie bilety.slaskwroclaw.pl (KLIKNIJ TUTAJ) - w punktach stacjonarnych (lista poniżej) oraz w kasach przy ul. Oporowskiej 62. Sprzedaż odbywać się będzie w dni robocze (poniedziałek-piątek), w godz. 10-17.
 
Jak kupić bilety na Śląsk vs. Stal?
 
- najlepiej, najwygodniej i NAJTANIEJ zrobić to on-line TUTAJ
- w jednym z kilkunastu punków sprzedaży stacjonarnej, ich lista TUTAJ
- w dniu meczu wejściówki można kupić w kasach przy Oporowskiej 62 (otwarte do 3 godzin przed rozpoczęciem meczu), kasach przy Tarczyński Arena lub w innych stacjonarnych punktach (zgodnie z powyższą listą). Rekomendujemy jednak najkorzystniejsze rozwiązanie i kupno on-line.

CENNIK

VOUCHERY PREZENTOWE
 
W systemie biletowym dostępne są również vouchery prezentowe, które można wymieniać na wejściówki na dowolne trybuny Tarczyński Arena. Szukając pomysłu na prezent, często decydujemy się na karty upominkowe lub vouchery, które zasilone daną kwotą stanowią idealny sposób na wywołanie uśmiechu u najbliższych. Teraz taką okazję będą mieli również kibice wrocławskiej drużyny. Wszystkie informacje oraz możliwość kupna vouchera dostępne po kliknięciu w poniższą grafikę:


SPRZEDAŻ STACJONARNA
 
Bilety można nabywać również w salonach Kolportera, gdzie jest prowadzona sprzedaż za pośrednictwem strony internetowej bilety.slaskwroclaw.pl. Poniżej lista punktów, w których można w ten sposób kupić bilety:
 
1. Kasy stadionu przy ul. Oporowskiej, czynne w dni powszednie w godz. 10-17 i w dniu meczu do 3 godzin przed pierwszym gwizdkiem.
 
2. Kolporter Galeria Wnętrz Domar, ul. Braniborska 14, czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 10-20, w niedziele handlowe 10-16.
 
3. Kolporter, ul. Nowowiejska 31, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7-18, w soboty 8-18, w niedziele w godz. 10-14.
 
4. Kolporter Pasaż Grunwaldzki, czynne poniedziałek- czwartek 9-21, piątek- sobota 9-22, niedziele handlowe 10-20.
 
5. Kolporter, Galeria Handlowa Sky Tower, poziom 0, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21, w niedziele w godz. 10-20.
 
6. Kolporter, ul. Hubska 102/118 (supermarket Auchan), czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 7-21, w piątki i soboty w godz. 7-22, w niedziele w godz. 9-20.
 
7. Kolporter, Galeria Sylwia, ul. Krakowska 1, czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-19:30, w soboty w godz. 7:30-18.
 
8. Kolporter, Centrum Handlowe Borek, Hallera 52, Wrocław, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21
 
9. Kolporter, Galeria Magnolia Park, ul. Legnicka 58, czynne od poniedziałku do niedzieli w godz. 9-21.
 
11. Kolporter, Oleśnica Kilińskiego 4B, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7-19, w soboty 7-16.
 
12. Sklep Fan-Sport, ul. Milickiej 18, Trzebnica, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10-16, w soboty w godz. 10-13.
 
13. Canal+ Salon Premium, Centrum Handlowe Astra, ul. Horbaczewskiego 4/6, Wrocław, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-20.
 
14. Centrum Handlowe Marino, Salon Canal+, ul. Paprotna 7, Wrocław, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21.
 
15. FanShop #NaStadionie, ul. Królewiecka, Wrocław, czynny zgodnie z godzinami podanymi na stronie sklep.slaskwroclaw.pl.
 
16. CANAL+ Aleja Bielany, Bielany Wrocławskie, ul. Czekoladowa 5-22, 55-040 Kobierzyce. Czynny od poniedziałku do soboty w godz. 10-21 i w niedziele w godz. 10-20.


PARKING
 
Przypominamy o zasadach parkowania samochodów podczas meczów. Firma Vector Software wydzierżawia od Tarczyński Arena Wrocław część parkingu i nim zarządza. Zasady dot. parkingu w czasie spotkań Śląska:
 
- otwarty jest ogólnodostępny dla kibiców parking w Stefie B – Broadcast
- opłaty za bilet są uiszczane po zaparkowaniu pojazdu w parkomacie PAYSTATION lub u mobilnych osób wyznaczonych przez operatora parkingów. Przy opłacie obowiązkowo należy podać numer tablic rejestracyjnych. Płatność może zostać zrealizowana wyłącznie kartą płatniczą!
 
Mapka parkingów poniżej:


Uwaga! Bilet do strefy VIP oraz bilet na trybunę A NIE UPRAWNIA do darmowego parkowania na obiekcie. Bilet należy zakupić po zaparkowaniu w parkometrze (płatność tylko kartą!). W przypadku zainteresowania zakupem karnetów parkingowych na cały sezon, gwarantujących dostępność miejsca, prośba o kontakt na adres parkingwroclaw@vectorsoft.pl.

Zachęcamy również do kupna oficjalnych produktów Śląska Wrocław, w tym nowych koszulek meczowych, dostępnych na stronie sklep.slaskwroclaw.pl. Wspieraj swój klub!

 
W razie wątpliwości czy problemów prosimy o kontakt:
Tel.: (71) 750-00-83
Kom.: 881-094-686
E-mail: kasy@slaskwroclaw.pl
 
Punkt Obsługi Klienta w kasach przy ul. Oporowskiej 62 oraz FanShop #NaStadionie.
 
Autor: Marek Wadas

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław