Wydarzenia

Nadal gramy dla Franka! Wyjątkowe koszulki na licytacji

2024-02-08 20:00:00
Tokar Cup za nami, jednak cały czas gramy dla Franka. Na licytacje trafiły wyjątkowe koszulki Mistrzów Polski z 2012 roku, którzy brali udział w rywalizacji w ramach niedawnych zawodów.
- Tokar Cup to wydarzenie, którego realizacja była jednym z większych wyzwań zawodowych w moim życiu. Wszystko jednak w szczytnym celu - na rzecz Franciszka Tokarskiego, zawodnika naszej Akademii, który w grudniu uległ ciężkiemu wypadkowi, a obecnie walczy o powrót do zdrowia - mówi Patryk Kajderowicz, wicedyrektor Akademii Śląska.

Choć Franek w tej chwili przebywa w specjalistycznym ośrodku rehabilitacyjnym, to niewątpliwie był najważniejszą postacią niedzielnego wydarzenia. Podczas zmagań licytowano wiele ciekawych i bezcennych gadżetów, ale nadal gramy dla Tokara. Trwa swoista dogrywka z kolejnymi licytacjami.

Obecnie na aukcjach można wylicytować koszulki Śląska (KLIKNIJ W ZDJĘCIE, BY PRZEJŚĆ DO STRONY Z LICYTACJĄ).

Koszulki z podpisami zawodników I drużyny Śląska Wrocław:

Koszulka Patryka Klimali z autografem (New York Red Bulls, MLS)Koszulki Mistrzów Polski w barwach Śląska Wrocław z sezonu 2011/2012:

Koszulka Mariusza PawelcaKoszulka Piotra CelebanaKoszulka Dariusza SztylkiKoszulka Waldemara SobotyKoszulka Cristiana Omara DiazaKoszulka Krzysztofa WołczkaKoszulka Sebastiana DudkaKoszulka Tadeusza SochyKoszulka Wojciecha Sznajdera

Autor: Paweł Prochowski

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław