Wydarzenia

Patrick Olsen: Spodziewaliśmy się takiego meczu

2023-09-15 21:45:00
Trójkolorowi odnieśli swoje piąte ligowe zwycięstwo z rzędu. Kluczową postacią w wygranym 3:1 meczu z Puszczą Niepołomice był Patrick Olsen. Przedstawiamy jego pomeczową wypowiedź.

Olsen: Wiedzieliśmy, że czeka nas taki mecz. Spodziewaliśmy się długich piłek i ostrej gry ze strony Puszczy. Może pierwsza połowa nie była zbyt dobrym widowiskiem do oglądania, za to w drugiej części wierzyliśmy, że uda nam się odnieść to zwycięstwo i się udało. To jest najważniejsze. 

 

Zawsze dobrze jest widzieć, gdy zawodnik taki jak Burak swoim wejściem z ławki daje nam tyle jakości i odmienia naszą grę. Mamy w zespole wielu piłkarzy. Niektórzy grają w pierwszej jedenastce, niektórzy zaczynają na ławce, ale najważniejsze jest to, że jesteśmy zespołem 25 żołnierzy i każdy z nas, w każdym momencie, może pojawić się na boisku i zmienić losy meczu. Takim zawodnikiem był dziś właśnie Burak.

 

Mamy teraz w zespole świetną atmosferę, bardzo wysokie morale i chcemy kontynuować naszą zwycięską serię. W piłkę zawsze gra się łatwiej, gdy nastawienie jest na odpowiednim poziomie. Teraz właśnie na takim jest, ale jestem świadomy, że przed nami jeszcze ogrom ciężkiej pracy, żeby tę dobrą grę utrzymać. 

Autor: Hubert Mrówczyński, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław