Wydarzenia

Piknik rodzinny na Gądowie!

2024-06-04 10:16:00
Piknik "Sąsiadówka" na stałe wpisany jest w kalendarz wydarzeń na wrocławskim Gądowie. W tegorocznej edycji, która odbędzie się 7 czerwca, organizatorów będzie wspierać Fundacja Śląska Wrocław, która w ramach projektu Kibice Razem 2024 i dotacji z Gminy Wrocław, zaplanowała dla Was moc atrakcji.
Już od godziny 15.00 wypatrujcie naszego namiotu w parku przy Kościele Chrześcijan Baptysów przy Kłodnickiej 2. Przygotowaliśmy dla Was sportowy tor przeszkód za którego pokonanie czekać będą drobne upominki. Będziecie także mieli okazję wziąć udział w warsztatach plastycznych, pomalować buzię w śląskowe barwy u naszych animatorek oraz zapoznać się z Orłem Ślązakiem. Naszym stałym (i najbardziej wyczekiwanym) punktem programu będzie wspólne sprejowanie transparentu, który zaprezentowany zostanie podczas meczu WKS-u Śląska Wrocław na Tarczyński Arena. Wykonanie baneru planowane jest na godzinę 17:00.
 
Atrakcje, które przygotował organizator, którym jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, również zapowiadają się ciekawie. Pokazy szermierzy, lacrosse, dmuchańce czy mecz piłki plażowej to tylko niektóre z pozycji w planie. Warto odwiedzać stoiska, aby móc wziąć udział w loterii fantowej z nagrodami.
 
Zapraszamy wszystkich, małych i dużych, do wspólnej zabawy!
 
Piątek, 7 czerwca
Park przy Kościele Chrześcijan Baptystów, ul. Kłodnicka 2, Wrocław
Godz. 15:00-19:00
Organizatorzy pikniku: Fundacja Śląska Wrocław | Projekt KIBICE RAZEM
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław