Wydarzenia

Polish Football Coaching Academy partnerem WKS-u

2023-12-01 14:00:00
Polish Football Coaching Academy dołącza do grona partnerów Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław. Zakres współpracy obejmował będzie między innymi wsparcie w procesie edukacji kadry szkoleniowej Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław. Firma PFCA zajmuje się profesjonalną realizacją szkoleń online, dotykających specyfiki pracy w piłce dziecięcej, młodzieżowej i seniorskiej.
Im lepsza trenerka, im lepszy trener – tym lepsze zawodniczki, czy też zawodnicy, dlatego też jako Akademia podejmujemy szereg działań szkoleniowych, które w wartościowym stopniu oddziałują na jakość pracy naszej kadry trenerskiej.

W ramach powyższej współpracy nasi pracownicy będą mogli brać udział w szkoleniach dotykający tematyki z obszarów: technicznego, taktycznego, motorycznego, mentalnego, teoretycznego.

- Jesteśmy przekonani, że współpraca z firmą Polish Football Coaching Academy ułatwi naszym trenerkom i trenerom drogę w celu zdobycia niezbędnej, efektywnej wiedzy i doświadczeń w celu realizacji procesu na możliwie najwyższym poziomie - mówi Patryk Kajderowicz, wicedyrektor Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław.


- Wyposażenie naszych zawodniczek i zawodników w "narzędzia" pozwalające na rywalizację sportową na wysokim poziomie to jeden – obok rozwoju osobistego – z naszych głównych celów, którym to każdego dnia stawiamy czoła. Dlatego też, tego typu współprace stanowią dla nas bardzo istotną wartość. Witamy na "pokładzie", liczymy na owocną współpracę - dodaje.

Zapraszamy na stronę naszego nowego partnera. Szczegóły dotyczące najbliższego szkolenia organizowanego przez PFCA znajdziecie tutaj.
Autor: Paweł Prochowski, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław