Wydarzenia

Samiec-Talar: Stęskniliśmy się za grą

2024-06-17 14:45:00
Piłkarze WKS-u wrócili do treningów! Dziś na podopiecznych Jacka Magiery czekał test wydolnościowy, który miał sprawdzić gotowość zawodników przed nadchodzącym sezonem. Powrót po przerwie skomentował Piotr Samiec-Talar.

Piotr Samiec-Talar: Jesteśmy po testach wydolnościowych, które na pewno nie należą do czegoś bardzo przyjemnego, ale też bez zbędnej przesady, daliśmy radę. Troszkę zdrowia na pewno trzeba było zostawić, zmęczyć się i w kilkanacie minut jest po teście. Do tego dziś siłownia, więc mocny początek. Wszystko po to, aby jak najlepiej przygotować się do nowego sezonu.

 

Stęskniliśmy się za grą. Mieliśmy trzy tygodnie wolnego i można powiedzieć, że trochę brakowało tej piłki, gry, rywalizacji. Dlatego właśnie do naszych treningów wracamy z uśmiechem na ustach.

 

Myślę, że jesteśmy gotowi na europejską przygodę. Przed nami okres przygotowawczy i mam nadzieję, że jak najlepiej przygotujemy się pod grę w europejskich pucharach. Niezależnie na kogo trafimy, będziemy gotowi.

 

Nie patrzymy na to, z kim będziemy się mierzyć na początku sezonu Ekstraklasy. Ostatecznie w każdym meczu, niezależnie od rywala, będziemy walczyć o trzy punkty. Oczywiście dla kibiców spotkanie z Lechią jest wyjątkowe, ale my podchodzimy do niego tylko z myślą o wygranej.

Autor: Bartosz Rabenda, Kacper Karolczyk

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław