Wydarzenia

Silesia Sport Therapy Center partnerem Akademii Śląska

2024-02-09 20:00:00
Silesia STC została oficjalnym partnerem Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław. Placówka świadczyć będzie usługi rehabilitacyjne dla zawodników Akademii, a logo partnera znajdzie się na strojach meczowych piłkarzy drużyn U19, U17, U16 i U15.
Właścicielem Silesia STC jest doskonale znany w Śląsku Wrocław Dawid Gołąbek, który w przeszłości pracował w sztabie medycznym pierwszego zespołu WKS-u, kiedy ten zdobywał medale mistrzostw Polski (złoty - 2012, srebrny - 2011 oraz brązowy - 2013).- Kiedyś wspierałem i byłem częścią pierwszej drużyny, a teraz cieszę się, że z całym zespołem Silesia Sport Therapy Center zaopiekujemy się i przyspieszymy powrót do zdrowia młodych piłkarzy Akademii Śląska - mówi Dawid Gołąbek.

Młodzi piłkarze powracający po kontuzjach do gry i znajdujący się w trakcie rehabilitacji będą korzystać z profesjonalnych zabiegów w placówce mieszczącej się przy ulicy Hallera.- Cieszymy się, że pozyskaliśmy takiego partnera. Dawid Gołąbek oraz zespół Silesia Sport Therapy Center są profesjonalistami i mają ogromne doświadczenie. Jestem przekonany, że nasi sportowcy, którzy będą potrzebowali pomocy w powrocie do zdrowia, otrzymają profesjonalną opiekę - zaznacza dyrektor Akademii WKS-u, Janusz Góra.

Logotyp Silesia STC pojawi się na strojach meczowych zespołów U19 (liga makroregionalna), U17 (Centralna Liga Juniorów), U16 (liga wojewódzka) i U15 (Centralna Liga Juniorów), a także podczas graficznej oprawy drużyn w social mediach.Witamy w rodzinie Śląska!
Autor: Paweł Prochowski, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław