Wydarzenia

Śląsk Wrocław partnerem strefy kibica w HotSpot Beach Barze

2024-06-14 06:00:00
Dziś w Monachium rozpoczną się piłkarskie Mistrzostwa Europy. Dla fanów, którzy chcieliby poczuć stadionowe emocje, przebywając jednocześnie we Wrocławiu, HotSpot Beach Bar przygotował specjalną strefę kibica, której partnerem jest WKS Śląsk Wrocław.

Od 14 czerwca do 14 lipca kibice będą mogli obejrzeć na plaży miejskiej mecze rozgrywane w ramach EURO 2024, a w tym oczywiście spotkania z udziałem reprezentacji Polski! Na uczestników wydarzenia czekać będą konkursy z nagrodami, a do wygrania między innymi klubowe gadżety oraz wejściówki na mecze Śląska Wrocław. 

 

Przy okazji wszystkich meczów naszej drużyny narodowej HotSpot przygotuje specjalne studio komentatorskie, które poprowadzi nie kto inny jak Andrzej Gliniak — stadionowy spiker WKS-u i sportowy głos Dolnego Śląska! Dodatkowo, w niedzielę (16.06), podczas meczu Polska — Holandia, specjalnym gościem będzie mistrz Polski ze Śląskiem z 2012 roku, czyli Piotr Celeban. 

 

Również na Tarczyński Arenie kibice będą mogli przeżywać niezapomniane piłkarskie emocje związane z Mistrzostwami Europy. Sports Bar także włącza się do kibicowania i stworzy własną strefę kibica, gdzie bawić będą mogli się zarówno starsi, jak i młodsi. Szereg atrakcji, w tym konkursy z nagrodami, rodzinna atmosfera i wiele niezapomnianych wrażeń. Właśnie tego będzie można się spodziewać na Pikniku Otwarcia, który rozpocznie się w niedzielę, 16 czerwca o godzinie 11:00.

Autor: Kacper Karolczyk, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław