Wydarzenia

Stawny: Wiedzieliśmy o ich mocnych stronach

2023-11-04 16:45:00
W sobotnie popołudnie na stadionie przy Oporowskiej, rezerwy Śląska Wrocław zremisowały 2:2 z Lechią Zielona Góra. Dubletem popisał się w tym meczu Mateusz Stawny.
Mateusz Stawny: Myślę, że mieliśmy za dużo niewykorzystanych sytuacji w pierwszej połowie. Gdybyśmy je strzelili to na spokojnie mogłoby być do przerwy te 2:1. Mogliśmy też zapobiec tej bramce dla przeciwnika, ale strzał był za bardzo precyzyjny. Szkoda, że przegraliśmy pierwszą połowę, wiedzieliśmy o ich mocnych stronach, że są to wrzutki i stałe fragmenty. 
 
Rzadko strzelam gole, a co dopiero dwa w jednym meczu. Była oczywiście chrapka na hattricka, ale najważniejsza dla mnie zawsze jest gra z tyłu.
 
Musimy na pewno skupić się na kryciu w polu karnym, musimy to przetrenować. Ewidentnie to szwankowało u nas, co poskutkowało stratą drugiej bramki. Do pierwszego gola dla rywali też powinniśmy doskoczyć agresywnie ale no niestety, tylko remis. Szkoda też uderzenia Miłosza Kurowskiego z 40 metrów, pechowo w słupek a mogłabyć przepiękna bramka.
Autor: Hubert Mrówczyński, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław