Wydarzenia

Trener Gomola: Dobrze weszliśmy w drugą połowę

2023-09-16 19:30:00
Nie zatrzymuje się pierwszy zespół, świetną piłkę grają także rezerwy. To kolejny dobry weekend dla Śląska Wrocław. Drugi zespół Wojskowych zaliczył piątą wygraną z rzędu i zdecydowanie pokonał Wartę Gorzów Wielkopolski 5:0. Tuż po meczu głos zabrał opiekun Trójkolorowych - Dawid Gomola.

Dawid Gomola: Mieliśmy gorszy moment tylko pod koniec pierwszej połowy. To było ostatnie 10-15 minut. Byliśmy wtedy za mało aktywni w niskiej obronie. Za słabo przesuwaliśmy w poziomie i dlatego przeciwnik stworzył jedną groźną sytuację. To był jedyny minusik tego spotkania.

Zaliczyliśmy bardzo dobre wejście w drugą połowę. To spowodowało, że właśnie tak ten mecz wyglądał w drugiej części. Od razu bramka, było 2:0 i przeciwnik coraz mniej wierzył. Potwierdziliśmy zwycięstwo kolejnymi dobrymi akcjami.

W pierwszym i drugim zespole są inne cele. Oczywiście, że chcemy wygrywać, ale zależy nam też na pokazywaniu dobrej organizacji całego zespołu i coraz lepszej gry. Wynik dla samego wyniku nie jest celem. Najważniejsze to przygotowywać zawodników do gry w pierwsze zespole. Tam zwycięstwa są już najważniejsze.

Autor: Bartosz Rabenda, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław