Wydarzenia

Uroczyste podziękowanie sponsorom w SportsBarze [FOTO]

2024-05-24 19:00:00
We wtorkowe popołudnie w SportsBarze Browaru Stu Mostów na Tarczyński Arenie odbyła się impreza, podczas której uroczyście podziękowano sponsorom klubu za ich wkład w ostatnich miesiącach. Najważniejsze osoby w klubie wielokrotnie podkreślały, że osiągnięty sukces, jakim jest co najmniej wicemistrzostwo Polski, to również zasługa mecenasów Śląska i jego partnerów biznesowych.
Ze strony klubu w spotkaniu wzięli udział prezes Patryk Załęczny, dyrektor sportowy David Balda oraz przedstawiciele drużyny - trener Jacek Magiera i piłkarze - Erik Exposito, Piotr Samiec-Talar, Rafał Leszczyński, Aleks Petkov i Jakub Jezierski. Całość poprowadził Andrzej Gliniak, na co dzień spiker na meczach WKS-u na Tarczyński Arenie.- Cały czas do samego końca wierzymy, że panowie wygrają w Częstochowie, a w Białymstoku padnie korzystny dla nas wynik i wrócą do Wrocławia ze złotymi medalami. Taki jest cel. Oczywiście już teraz osiągnęliśmy sukces i nie byłoby tego sukcesu bez Was, naszych sponsorów i Waszego wkładu - zwrócił się do zebranych gości prezes zarzadu WKS-u, Patryk Załęczny. - Dziękujemy, że jesteście z nami już od dłuższego czasu, kłaniamy się nisko i raz jeszcze - dziękujemy. Śląsk to jedna, wielka rodzina, a Państwo jesteście jej częścią - dodał.Wyjaśnijmy, że wrocławianie przywiozą złoto, jeśli zdobędą więcej punktów niż Jagiellonia Białystok w ostatniej kolejce (wygrana przy porażce lub remisie białostoczan albo remis przy porażce Jagiellonii), która zaplanowana jest na najbliższą sobotę, 25 maja.

GALERIA: Śląsk podziękował sponsorom i partnerom biznesowym klubu


- Postawiliśmy sobie za cel wygrać w Częstochowie, a co nam to da, to zobaczymy. Głęboko wierzę, że osiągniemy znakomity wynik, choć już osiągnęliśmy dużo i powinniśmy to doceniać. Ostatni rok pokazał, jak duży potencjał jest w mieście i w klubie, jak można stworzyć atmosferę na Tarczyński Arenie, można mieć publikę od noworodków po 90-latków. Kibice znakomicie się bawią, trzeba to kontynuować. Doceniamy też, co nasi sponsorzy robią dla klubu - podkreślił szkoleniowiec WKS-u, Jacek Magiera.

- Bardzo dziękuję za wsparcie. W ostatnich miesiącach ten klub się rozwinął, walczy o mistrzostwo Polski, zespół kobiet wystąpił w finale Pucharu Polski, rezerwy walczą o awans, a drużyny młodzieżowe o mistrzostwo Polski w swoich kategoriach wiekowych. Dziękujemy i zapewniam, że będziemy walczyć, jak do tej pory - przyznał David Balda, dyrektor sportowy WKS-u.Po części oficjalnej i wręczeniu pamiątkowych upominków przyszła ta mniej formalna, podczas której każdy mógł zamienić kilka słów z piłkarzami, trenerem oraz władzami Śląska.

Wszystkim sponsorom i partnerom biznesowym Śląska Wrocław składamy raz jeszcze ogromne podziękowania. Cieszymy się, że jesteście z nami!GALERIA: Śląsk podziękował sponsorom i partnerom biznesowym klubu


Sponsor Główny
Zakłady Bukmacherskie LV Bet

Sponsor Strategiczny
Jaxan

Sponsor klubu
Acana

Sponsor Techniczny
11TeamSports

Partner Motoryzacyjny
Nawrot

Właściciele Loży Biznesowej
Trakcja System
Votum S.A.

Partnerzy Klubu
Browar Stu Mostów
MPWiK Wrocław
Wrocławski Park Wodny
Port Lotniczy Wrocław
ZOO Wrocław
MPK Wrocław
Stadion Wrocław
Dolnośląski Związek Piłki Nożnej
Ramdecor

Partner Akademii Śląska
Silesia STC
 
Klienci Biznesowi
ATM Grupa S.A.
AWM Budownictwo
Bank Spółdzielczy w Oławie
Elasbud K.B.
Galess
Hubergroup Polska
Jan-Sped
JP Weber
Miłosław Matejko
Mariusz Klepacz
Palart Spółdzielnia Pracy
Si-eCommerce
Witt
Państwo Nielipińscy
Wago Elwag
Autor: Paweł Prochowski, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław