Wydarzenia

Wielki mecz na wielkich ekranach!

2024-02-22 12:00:00
Najbliższe spotkanie PKO BP Ekstraklasy Śląsk Wrocław rozegra na wyjeździe - w Poznaniu WKS zmierzy się z Lechem. Wspierać drużynę można podczas specjalnej akcji, w ramach której mecz zostanie wyświetlony na kinowym ekranie!
Spotkanie Śląska z Lechem to absolutny hit 22. kolejki Ekstraklasy. Zmierzy się ze sobą bowiem wicelider z trzecią drużyną tabeli. Własny stadion będzie atutem Lecha, ale ostatnie starcia obu drużyn wskazują na Śląsk - wrocławianie wygrali wszystkie cztery ostatnie spotkania z Kolejorzem.

Ze względu na karę nałożoną na kibiców Śląska przez Komisję Ligi, fani zielono-biało-czerwonych nie będą mogli wziąć udziału w spotkaniu i z trybun wspierać swojej drużyny. Kibice mają jednak przynajmniej dwie możliwości, by wspólnie wspierać WKS w starciu z Lechem.

Specjalne oglądanie meczu Lech vs. Śląsk zorganizowane zostało w sali kinowej kina Helios w Magnolia Park. We współpracy z Canal+ oraz Helios zapraszamy wszystkich kibiców na to wyjątkowe wydarzenie. Bilety można kupić TUTAJ. Spiesz się - liczba miejsc ograniczona, a chętnych naprawdę sporo!

- Dziękujemy kibicom za to, jak mocno wspierają nas w tym sezonie. Bez ich dopingu zawodnikom gra się znacznie trudniej, ale zachęcamy, by we wspólnym gronie dopingować Śląsk również podczas wyjazdowego meczu z Lechem. Możliwość obejrzenia spotkania WKS-u na kinowym ekranie to nie lada gratka. Oczywiście nie równa się to z emocjami przeżywanymi na stadionie. My dla kibiców obecnych na wydarzeniu też przygotujemy pewne niespodzianki... - zapewnia Patryk Załęczny, prezes Śląska Wrocław.

To nie koniec możliwości wspierania WKS we wspólnym, kibicowskim gronie. Spotkanie można oczywiście obejrzeć w Sports Barze Browaru Stu Mostów na Tarczyński Arena. Zabierz znajomych i wpadnij na stadion, wspierać Śląsk!

Mecz Lech vs. Śląsk w sobotę, 24 lutego, o godz. 17:30.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław