Wydarzenia

Wołczek: Potrzebowaliśmy tego zwycięstwa

2024-05-19 15:00:00
Śląsk II wygrywa i wraca na fotel lidera! Niekwestionowanym bohaterem dzisiejszego starcia był Aleksander Wołczek, który zdobył dwie bramki. Po meczu porozmawialiśmy z pomocnikiem WKS-u.

Aleksander Wołczek: Zdecydowanie potrzebowaliśmy dziś tego zwycięstwa. Długo na nie czekaliśmy i w tym sezonie nie byliśmy przyzwyczajeni do takich sytuacji, ale dzisiaj pokazaliśmy, że to nie jest przypadek, że cały sezon dobrze graliśmy, a teraz wróciliśmy do tego i cieszę się, że wygraliśmy.

 

Wróciliśmy na fotel lidera. Cały czas śledzimy wyniki rywali, bo jednak musimy patrzeć też na inne zespoły, ale teraz na szczęście po tym zwycięstwie możemy skupić się tylko na sobie, bo wiemy, że mamy wszystko w swoich rękach. Mam nadzieję, że uda nam się to utrzymać do końca.

 

Dwie strzelone bramki to zdecydowanie coś pięknego. Od kilku kolejek nie udawało mi się znaleźć w sytuacjach strzeleckich i nie mogłem mieć takiej klarownej sytuacji na gola, ale dzisiaj, kiedy takowe otrzymałem, wiedziałem, co chcę zrobić z piłką i gdzie chcę ją skierować i z tego się cieszę. 

Autor: Kacper Karolczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław