Wydarzenia

Wyjątkowa promocja dla kibiców Śląska!

2024-02-08 15:58:00
Pomogłeś zapełnić stadion w ramach akcji #KompletNaŚląsk i #KompletNaŚląsk2 na meczach z Legią i Raków? Kup bilet na mecz z Pogonią, a otrzymasz voucher na darmowy bilet na Śląsk vs. Stal!
To będzie bardzo mocny start wiosny na Tarczyński Arena! W niedzielę, 11 lutego, WKS podejmie Pogoń Szczecin (godz. 17:30), a już kilka dni później, w piątek 16 lutego, spotkanie ze Stalą Mielec (20:30). Lider rozgrywek i wicelider tabeli frekwencyjnej, Śląsk Wrocław, liczy na ogromne wsparcie kibiców z trybun!
 
Starcie z Pogonią może być trzecim pod względem największej liczby widzów na Tarczyński Arena w tym sezonie. Do tej pory najwyższy wynik - poza kompletami w meczach z Legią i Rakowem - to 22 081 kibiców na spotkaniu Śląska z ŁKS-em. Trwa sprzedaż biletów na mecz z Portowcami - wejściówki kupisz TUTAJ.
 
Dla kibiców, którzy wspierali Śląsk zarówno w spotkaniach z Legią, Rakowem, jak i Pogonią, klub przygotował specjalną nagrodę - voucher na darmowy bilet na mecz ze Stalą Mielec! Jeśli więc wspierałeś zespół Jacka Magiery podczas akcji #KompletNaŚląsk oraz #KompletNaŚląsk2 koniecznie kup bilet na #ŚLĄPOG! Dzięki temu kolejne spotkanie Trójkolorowych obejrzysz za darmo! Vocuher możesz też przekazać innej osobie, którą przy okazji namówisz do przyjścia na stadion.
 
Vouchery dla osób towarzyszących na mecz ze Stalą otrzymają również karnetowicze Śląska Wrocław!

Promocja dotyczy jedynie osób, które kupiły pełnopłatne bilety oraz przyszły na mecze z Legią Warszawa, Rakowem Częstochowa i Pogonią Szczecin. 

Sprzedaż wejściówek na spotkanie ze Stalą Mielec rusza już 7 lutego. Vouchery będą pojawiać się na koncie biletowym w systemie na bilety.slaskwroclaw.pl na początku przyszłego tygodnia, to znaczy od 12 lutego (tak, by nagrodzić osoby, które rzeczywiście pojawiły się na trybunach).

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt: kasy@slaskwroclaw.pl
 
Autor: Jędrzej Rybak

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław