Wydarzenia

Fotograficzne podsumowanie roku w piłce kobiet

2023-12-31 14:00:00
2023 rok powoli dobiega końca. Ostatnie dwanaście miesięcy to czas pełen emocji - nie zabrakło fantastycznych wzlotów, ale również i bolesnych upadków. Postaraliśmy się zebrać najciekawsze ujęcia z minionego roku, by przypomnieć sobie, jak nam minął ten czas.
Oprócz pojedynczych meczów, nierzadko mających niesamowitą dramaturgię, po stronie sukcesów należy zdecydowanie zapisać mistrzostwo Polski w kategorii wiekowej do lat 17. Warto zaznaczyć, że w minionym roku padły najwyższe ligowe zwycięstwa WKS-u - domowe (6:0 z HydroTruckiem Radom) i wyjazdowe (6:1 z Medykiem Konin). W Koninie wrocławiankom zresztą w tym roku udało się dwukrotnie okazale wygrać, wiosną 6:1, a jesienią 5:2.Piątka!Niestraszne nam były żadne warunki atmosferyczne - ani śnieg...

...ani deszcz.Tradycyjnie już na Dzień Kobiet na treningu drużyny kobiet pojawili się piłkarze, by złożyć życzenia i wręczyć symboliczne upominki.A na wsparcie kibiców mogliśmy liczyć cały czas! Dziękujemy!

W całym roku były chwile radości...

...ale i smutku, przykładowo kiedy pucharowa przygoda tym razem w Łodzi dobiegła końca.W połowie roku po długich przerwach spowodowanych kontuzjami wróciły Ola Dudziak i Karola Iwaśko.A drużyna w ostatnim tegorocznym spotkaniu pamiętała o tych zawodniczkach, które wracają do zdrowia.
Czasami trzeba spróbować nowych profesji.

W minionym roku zespół Śląska miał okazję grać na pięknych i klimatycznych stadionach.

Rok 2023 to również czas bolesnych pożegań......ale i przedłużeń kontraktów oraz nowych (i powracających) twarzy w drużunie.

Z całego roku chcemy zapamiętać głównie te radosne chwile.

Dużo działo się w naszych młodzieżowych zespołach - a to mistrzostwo Polski, a to drużynowe urodziny z okazałym tortem, a to zwycięstwo w prestiżowych turniejach pod egidą PKO BP Ekstraklasy.Na koniec tradycyjnie już mamy dla wszystkich naszych kibiców oraz fanów noworoczne życzenia:

- radości i pozytywnej energii!- sukcesów- odpoczynku

- żeby nic Was nie ograniczało- spojrzenia na niektóre sprawy z dystansu- żebyście nie byli sami, a jeśli już, to chociaż w dobrych humorach- i żebyście nie mieli zbyt dużo na głowie :)Wszystkiego dobrego w nowym roku!

Autor: Paweł Prochowski, Fot. Adriana Ficek, Krystyna Pączkowska

Zobacz również