Wydarzenia

Pobierz aplikację mobilną Śląska Wrocław!

2018-02-22 15:01:00
Oficjalna aplikacja mobilna Śląska Wrocław jest już dostępna! Teraz każdy kibic WKS-u może mieć najświeższe wiadomości o ulubionej drużynie w zasięgu swojego smartfona. Dzięki możliwości odbierania powiadomień nic ważnego nie umknie Waszej uwadze! Pobranie aplikacji jest zupełnie darmowe.
Nowa platforma stwarza możliwość nieustannego dostarczania multimedialnych treści, szczególnie w dzień meczowy, co obecnie jest wyrazem oczekiwań kibiców. Aplikacja uruchomiona została w wersji podstawowej, na urządzenia pracujące na systemie Android – z badań wynika, że to dominujący system operacyjny wśród naszych odbiorców. W pierwszej kolejności chcemy ocenić jej potencjał (liczbę pobrań, aktywnych użytkowników), a także ukierunkować dalszy rozwój, obserwując trendy oraz uwzględniając życzenia kibiców. Kolejna odsłona (przygotowana także z myślą o platformie iOS) sprzyjać będzie interakcjom podczas dnia meczowego i umożliwi większe zaangażowanie fanów.
 
Aplikację stworzyła młoda, wrocławska firma CoDream Studio, co wpisuje się w naszą strategię działań marketingowych opartych o partnerstwa z lokalnymi firmami, którą tym samym uczyniliśmy partnerem technologicznym.
 
- Współpraca ze Śląskiem Wrocław była jednym z najciekawszych wyzwań dla naszej firmy. Dała nam niesamowite doświadczenie, a także rozwinęła CoDream Studio pod kątem tworzenia rozwiązań dla sportu. Dodatkowo otwartość WKS-u na pomysły naszej firmy pozwoliła nam na zrealizowanie ciekawej i innowacyjnej aplikacji. Widzimy duży potencjał w pracy ze Śląskiem i chcemy dążyć do dalszego rozwoju projektu. Tego typu aplikacje pozwalają na szerszą interakcję z kibicami, a podczas oglądania widowiska na żywo wzbogacają tzw. „match day experience” – mówi Mikołaj Makowski z CoDream Studio.
 
CoDream Studio od początku istnienia stawia na współpracę zarówno z większymi kontrahentami, lokalnymi firmami, jak i startupami. Właściciele firmy zamierzają rozwijać działalność w kierunku tworzenia rozwiązań logistycznych, do obsługi systemów magazynowych oraz aplikacji sportowych.
 
 
 

Aplikacja opiera się na intuicyjnym menu, w którym znajduje się m.in. kategoria aktualności, terminarz meczów, tabela Lotto Ekstraklasy, statystyki zawodników czy skrót do materiałów Śląsk Wrocław TV. Istotną funkcją będzie możliwość otrzymywania powiadomień o nowościach, ponadto użytkownicy aplikacji o części z nich zostaną poinformowani jako pierwsi!

- Od początku tworzenia najważniejsze było dla nas zastosowanie nowoczesnych rozwiązań. Pozwoliły one stworzyć aplikację stabilną w pracy oraz zwiększyć szybkość działania oprogramowania. Jesteśmy przekonani, że oddajemy fanom Śląska aplikację która jest na bardzo wysokim poziomie. Mamy nadzieję, że będą oni zadowoleni ze sposobu jej działania, jak również liczymy na ich pomoc przy opracowywaniu kolejnych wersji oraz wprowadzaniu ewentualnych poprawek – dodaje Piotr Wodzyński z CoDream Studio. 
 
Prosimy o zgłaszanie nam pomysłów, nowych rozwiązań, które mogłyby usprawnić działanie aplikacji czy też ewentualnych błędów - wszystkie z nich zostaną wyeliminowane.

Aplikację możecie pobrać ze Sklepu Play, klikając TUTAJ.

 

 
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również