Wydarzenia

Karolina Iwaśko: Najlepszy mecz na powrót | Piłka Kobiet

2023-05-19 18:00:00
W przedostatnim meczu w tym sezonie piłkarki Śląska pokonały na wyjeździe GKS Katowice 2:0. Spotkanie to było wyjątkowe nie tylko ze względu na wynik, ale także z uwagi na powroty we wrocławskim zespole. Po kontuzjach na murawę powróciły Aleksandra Dudziak i Karolina Iwaśko. - Powrót w takich warunkach to wielkie przeżycie - mówi napastniczka WKS-u.
Karolina Iwaśko: Wejście na boisko w takich warunkach przy pełnej trybunie i mocnym dopingu, to w "zwykłych" warunkach jest spore przeżycie. Trafił mi się mecz z najlepszych możliwych do powrotu i na pewno będę to długo wspominać. Co do stanu zdrowia - czuję się gotowa do gry, już długo nie mogłam się doczekać tego momentu i mam nadzieję, że teraz obędzie się bez kontuzji. Bardzo się cieszę z powrotu, bardzo się cieszę z naszego wyniku.

Wszyscy nas skreślili i właściwie nikt na nas nie stawiał, a my całe spotkanie po prostu robiłyśmy swoje. Czasami nie warto zakładać medal na szyję przed meczem. Dokładnie przeanalizowaliśmy grę naszych rywalek, wiedziałyśmy, jak mogą zachowywać się na boisku i to było kluczem do sukcesu.

Oczywiście cieszymy się z wyniku w Katowicach, ale teraz chcemy pójść za ciosem i wygrać także mecz z Pogonią Szczecin, dlatego teraz pełna koncentracja na tym spotkaniu.
Autor: Paweł Prochowski, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również