Wydarzenia

Nabór do kobiecych drużyn WKS-u | Piłka Kobiet

2023-07-31 18:00:00
W niedzielę - 13 sierpnia - odbędzie się kolejna edycja naborów do dziewczęcych zespołów Śląska Wrocław.
Sekcja piłki nożnej kobiet w Śląsku Wrocław to sześć drużyn - najstarsza (seniorki) rywalizują w najwyższej klasie rozgrywkowej, mamy swoje drużyny w Centralnej Lidze Juniorek U18+ i U16, a także zespoły U13, U11 i U9. I właśnie to tych trzech najmłodszych prowadzone są nabory.
 
- Nasze drużyny stale się rozwijają, czego dowodem mogą być wyniki, ale również progres poszczególnych zawodniczek. Nasz zespół jest aktualnym mistrzem Polski do lat 17, a część mistrzyń Polski rozpoczęła już treningi z pierwszą drużyną. Zapraszamy wszystkie dziewczynki do dołączenia do naszego klubu - mówi Maciej Bączyk, koordynator sekcji piłki nożnej kobiet w Śląsku Wrocław.

Młode piłkarki mogą liczyć na zajęcia z wykwalifikowaną kadrą trenerską, stałą opiekę fizjoterapeutów czy treningi motoryczne, a także udział w dodatkowych aktywnościach, takich jak eskorta podczas meczów Ekstraligi Kobiet.

Zachęcamy do wzięcia udziału wszystkie dziewczynki, które marzą o karierze piłkarki. Co istotne, zajęcia w grupach młodzieżowych prowadzone są przez zawodniczki Śląska. Grupą do lat 13 opiekuje się Julia Maskiewicz, zespołem U11 Kamila Czudecka, a najmłodsze adeptki piłkarskiego rzemiosła uczy Aleksandra Żurek.

Trening naborowy odbędzie się w godzinach od 16 do 18 na boisku przy hotelu GEM, które mieści się przy ulicy Mianowskiego.Zapisy:
drużyna U13 - mail: jmaskiewicz@slaskwroclaw.pl, tel. 665 175 278
drużyna U11 - mail: kczudecka@slaskwroclaw.pl, tel. 663 279 715
drużyna U9 i młodsze - mail: azurek@slaskwroclaw.pl, tel. 533 804 999
Autor: Paweł Prochowski, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również