Wydarzenia

Piotr Jagieła: Stać nas na więcej | Piłka Kobiet

2022-08-27 22:00:00
Śląsk Wrocław pokonał Sportis Bydgoszcz 3:2 w meczu 3. kolejki Ekstraligi Kobiet. Z sobotniego spotkania nie do końca zadowolony był trener WKS-u, Piotr Jagieła.
Piotr Jagieła: To był nasz najgorszy mecz w tym sezonie. Cieszą trzy punkty, ale to jedyny pozytywny aspekt. Utrudnialiśmy sobie sami sprawę, powinniśmy to wygrać bez większych kłopotów, ale piłkarki z Bydgoszczy nie odpuszczały, a my pokazaliśmy się z nie najlepszej strony.

Przerwa na kadrę nam pomoże. Musimy wiele przeanalizować, szukać alternatyw i być może rozejrzeć się za nowymi rozwiązaniami. Ten sobotni mecz to było 15% naszych możliwości i nie możemy sobie pozwolić, by taka sytuacja się powtórzyła. Musimy jeszcze ciężej pracować.

Ja oczekuję od tej drużyny czegoś więcej. Znam ten zespół, jest w nas ogromny potencjał, który na razie nie jest wykorzystywany.
Jeśli chcemy zbudować coś większego, to nie możemy pozwalać sobie na tak słabe występy, jak ten sobotni. Przed nami dwa mecze z beniaminkami, ale w tej lidze każdy może wygrać z każdym. Byliśmy faworytem przed pierwszym gwizdkiem ze Sportisem, ale w trakcie spotkania nikt by się nie zdziwił, gdybyśmy to my schodzili po meczu na tarczy. Nie można absolutnie nikogo zlekceważyć.
Autor: Paweł Prochowski, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również