Wydarzenia

Wróblewska: Chcemy postawić kropkę nad i | Piłka Kobiet

2023-11-19 01:00:00
Piłkarki Śląska Wrocław przegrały 1:2 z Czarnymi Sosnowiec w meczu 11. kolejki Orlen Ekstraligi. Jedyna bramka dla WKS-u padła po zagraniu Joanny Wróblewskiej, po którym bramkarka Czarnych skierowała piłkę do własnej siatki. - Zabrakło nam czasu na wyrównującego gola - skomentowała po spotkaniu kapitan wrocławskiego zespołu.
Joanna Wróblewska: Dwa kluczowe błędy zaważyły o tym, że straciłyśmy dwie bramki. Starałyśmy się dążyć do złapania kontaktu, to się udało, ale zabrakło nam już czasu na kolejne bramki. Uważam, że z perspektywy gry możemy być zadowoleni z drugiej połowy, ale na pewno nie z pierwszej i nie z wyniku.

Przy moim rzucie wolnym zabrakło dosłownie milimetrów, piłka uderzyła w poprzeczkę. Z kolei przy tym rzucie rożnym, gdyby bramkarka nie wbiła piłki do własnej bramki, to i tak jestem przekonana, że jedna z naszych zawodniczek zamknęłaby to zagranie. Dzisiaj się nie udało, ale jestem przekonana, że na wiosnę bramki będą jeszcze padać.

Chcemy postawić kropkę nad i w tej rundzie. Przed nami mecz w Radomiu i absolutnie nie lekceważymy przeciwnika. HydroTruck Radom jeszcze w poprzednim sezonie grał w Orlen Ekstralidze, zatem na pewno nie będzie to łatwy mecz. Bez wątpienia nas interesuje tylko awans i właśnie po to tam jedziemy.
Autor: Paweł Prochowski, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również