Wydarzenia

Wrocławianki powołane do kadry | Piłka Kobiet

2023-06-05 18:00:00
Cztery piłkarki Śląska otrzymały w ostatnich dniach powołania do reprezentacji Polski.
Aleksandra Dudziak i Klaudia Adamek wezmą udział w zgrupowaniu kadry U23, nastomiast Magdalena Półrolniczak i Dominika Szkwarek dostały zaproszenie na zgrupowanie kadry U19.

Zgrupowanie selekcyjne kadry U23 odbędze się w dniach od 16 do 19 czerwca w Pruszkowie, a jego podsumowaniem będzie towarzyskie starcie z reprezentacją Wietnamu (19 czerwca, godzina 11:00). Z kolei kadra U19 będzie również trenowac w Pruszkowie, w dniach od 20 do 23 czerwca.

Warto również zaznaczyć, że kilka zawodniczek WKS-u otrzymało powołania do kadry wojewódzkiej. W dniach 10-11 czerwca w Dzierżoniowie odbędzie się zgrupowanie kadry Dolnego Śląska U13, na które zaproszenie otrzymały Weronika Podemska, Milena Skuła, Laura Skrzypczyńska.

Tydzień później, również w Dzierżoniowie, zaplanowano zgrupowanie dolnośląskiej reprezentacji U15, w którym wezmą udział Kinga Klimczak, Maria Ostopinka, Teresa Szadzińska i Pola Solarska. Będzie to ostatnie zgrupowanie przed finałami Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży kadr wojewódzkich trampkarek U15.

Dziewczyny, gratulujemy i trzymamy kciuki!
Autor: Paweł Prochowski, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również