Wydarzenia

Zostań trenerem kobiecego zespołu U16

2023-08-12 12:15:00
Zostań trenerem kobiecego zespołu U16 Śląska Wrocław! Poszukujemy kandydatki lub kandydata, który dołączy do Akademii WKS-u i obejmie drużynę juniorek młodszych w nadchodzącym sezonie.
Drużyna U16 Śląska Wrocław przygotowuje się do nowego sezonu, a rozgrywki w Centralnej Lidze Juniorów U16 rozpocznie za dwa tygodnie. Drużynę obecnie prowadzi koordynatorka żeńskich grup młodzieżowych, Monika Koziarska-Gomola, która zastąpiła Gabrielę Siwak, ale jest to rozwiązanie tymczasowe.

- Szukamy nowej trenerki, bo choć mieliśmy kandydatkę na to stanowisko, to ostatecznie nie doszło do angażu. Dlatego zapraszamy do współpracy - mówi koordynator sekcji piłki kobiet w Śląsku, Maciej Bączyk. Kandydatki i kandydaci na opiekuna kobiecego zespołu U16 WKS-u mogą kierować swoją aplikację na adres mkoziarska@slaskwroclaw.pl. Tam też można dowiedzieć się więcej informacji na temat oferty.

Zespół U16 Śląska Wrocław trzeci sezon będzie występował w CLJ U16. W poprzednim sezonie wrocławianki zajęły czwarte miejsce w swojej grupie, a rok wcześniej wyszły z grupy z pierwszego miejsca i zakończyły rywalizację na etapie ćwierćfinałów. W kadrze drużyny nie brakuje reprezentantek Dolnego Śląska i Polski w swojej kategorii wiekowej.
Autor: Paweł Prochowski, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również