Wydarzenia

Akademia szkoli

2018-10-16 16:00:00
W poniedziałek w klubowym budynku odbyły się warsztaty dla trenerów partnerskich klubów. Podczas wykładów koordynatorzy sportowi akademii przybliżyli uczestnikom autorski program treningowy Śląska Wrocław w grupach U6-U13.
Na spotkaniu obecni byli dyrektor sportowy Śląska Dariusz Sztylka, który przywitał gości oraz dyrektor akademii WKS-u Tomasz Horwat, który nakreślił cel warsztatów i podziękował za przybycie.
 
- Schlebia nam fakt, że nasze spotkania cieszą się sporym zainteresowaniem. Mamy się czym dzielić i chcemy to robić, gdyż to prowadzi do rozwoju piłki nożnej w regionie - zaznacza Tomasz Horwat. - Chcemy spotykać się regularnie, ale również my będziemy odwiedzać zaprzyjaźnione gminy i kluby sportowe.

 
Część główną przeprowadzili koordynatorzy sportowi akademii Piotr Bartyzel i Kamil Domagalski, którzy skupili się na autorskim programie treningowym w grupach U6-U13 i przedstawili konkretne ćwiczenia, które na co dzień wykorzystują na boisku. Uczestnicy otrzymali również materiały szkoleniowe, które mogą wykorzystywać na własne potrzeby.
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Michał Krzyminski

Zobacz również