Wydarzenia

CLJ U17: Plan wykonany

2018-04-27 17:30:00
Zespół U17 trenera Pietraszewskiego pewnie wygrał w Gorzowie Wielkopolskim z tamtejszym Stilonem 3:0 w Centralnej Lidze Juniorów U17.
Trójkolorowi byli zdecydowanym faworytem spotkania, gdyż mierzyli się z ostatnią drużyną w tabeli. Śląsk sprostał oczekiwaniom i od samego początku narzucił rywalom swój styl gry, choć nie najlepiej przygotowane boisko uniemożliwiało płynną grę. Dominacja wrocławian była jednak widoczna i kwestią czasu była pierwsza bramka. Ta w końcu wpadła w ostatniej minucie pierwszej połowie, gdy Łokietek strzelił gola po dobrej centrze z rzutu rożnego.
 
Po zmianie stron WKS wciąż przeważał na boisku. Zespół trenera Pietraszewskiego nie spuścił z tonu, grając ofensywnie i chcąc podwyższyć prowadzenie. Na listę strzelców jeszcze dwukrotnie wpisał się Samiec-Talar, ustalając wynik na 3:0. 
 
- Zagraliśmy dobry mecz, mając kontrolę nad nim od pierwszej do ostatniej minuty. Rywale praktycznie nam nie zagrozili, co świadczy, że nieźle wyglądaliśmy w defensywie – ocenia trener Pietraszewski. – Trzy punkty bardzo cieszą, tym bardziej że czołówka straci punkty, gdyż lider gra z wiceliderem.
 
Stilon Gorzów Wielkopolski -  Śląsk Wrocław 0:3 (0:1)
Bramki: Łokietek 40', Samiec -Talar 59', 70'
 
Śląsk: Mocarski, Bończa-Pióro (Ciszewski 72'), Paluszek, Łokietek, Hawryło, Wypart (Modrzejewski 70'), Szpakowski (Gadecki 72'), Jarzębowski (Bąk 58'), Samiec-Talar (Burkowski 75'), Skrzypek, Poniedziałek.
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Śląsk Wrocław

Zobacz również