Wydarzenia

Pietraszewski: Oby tak dalej

2018-08-04 14:30:00
Trener juniorów starszych Ryszard Pietraszewski skomentował wygraną z Cracovią 3:1 w 1. kolejce Centralnej Ligi Juniorów U18.
Ryszard Pietraszewski: Pierwszy ligowy mecz zawsze jest niewiadomą, tym bardziej że tak naprawdę nie znaliśmy dobrze rywali. Spodziewałem się, że będzie to zespół dobrze grający w defensywie z nastawieniem na szybkie kontry i stałe fragmenty. To się potwierdziło. Tak grała Cracovia, ale byliśmy lepszym zespołem.

Zasłużenie wygraliśmy, choć przez długi czas nic nie wynikało z naszej przewagi. Straciliśmy bramkę właśnie po stałym fragmencie gry, ale zespół cały czas realizował założenia przedmeczowe. To się opłaciło i udało nam się wbić rywalom jeszcze trzy gole. Oczywiście, martwi troszkę brak skuteczności, bo powinniśmy już po pierwszej połowie prowadzić, ale podchodzimy do tego tematu spokojnie. Jesteśmy tak naprawdę cały czas w okresie przygotowawczym, teraz mamy dwa tygodnie przerwy i będziemy nad tym również pracować.

Podsumowując mecz, wszyscy zawodnicy, którzy dziś wystąpili, spełnili swoją funkcję i jestem naprawdę zadowolony z postawy mojej drużyny. Oby tak w kolejnych spotkaniach.
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również