Wydarzenia

Total Goalkeeping ramię w ramię ze Śląskiem!

2017-10-18 15:00:00
Akademia Śląska Wrocław rozpoczęła współpracę z Akademią Bramkarską Total Goalkeeping, co będzie stanowić gwarancję najwyższej jakości treningu bramkarskiego we wrocławskim klubie.
Szkoła bramkarska Total Goalkeeping powstała w 2012 roku. Pod jej skrzydłami swoje umiejętności rozwija 150 bramkarzy i bramkarek z regionu. W zgrupowaniach i warsztatach rocznie bierze udział kilkuset zawodników z całego kraju, a najlepsi będą mieli szansę zasilić Śląsk Wrocław. Ponadto na mocy porozumienia trenerzy Total Goalkeeping będą prowadzić zajęcia z bramkarzami  zespołów Akademii. - To przyjemność współpracować z taką marką – mówi Jarosław Muracki, prezes  Total Goalkeeping. – Zdolni zawodnicy, uczestniczący w naszych treningach, będą mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności i podniesienia ich na jeszcze wyższy poziom. Zależy nam, by Śląsk Wrocław dochował się bramkarzy o klasie europejskiej i do tego będziemy systematycznie dążyć.

 
Partnerstwo z Akademią Total Goalkeeping to gwarancja najwyższej jakości treningu bramkarskiego, opartego na autorskiej metodologii, która stworzona została na podstawie własnych doświadczeń, obserwacji, a także wielu odbytych staży w polskich i europejskich klubach. Umowę partnerską podpisano w siedzibie Śląska Wrocław przy ul. Oporowskiej. Parafowali ją prezes Total Goalkeeping Jarosław Muracki, wiceprezes Artur Woźniak oraz dyrektor Akademii Śląska Tadeusz Pawłowski.
 
- Zdecydowanie poszliśmy w kierunku podniesienia jakości treningu bramkarskiego. Koordynatorem bramkarzy w Akademii jest Krzysztof Osiński, który na co dzień pracuje z I zespołem. Ponadto jest Tomasz Hryńczuk, który również ma ogromne doświadczenie. Teraz nawiązaliśmy bardzo ważną współpracę z Akademią Bramkarską Total Goalkeeping, z którą wiążemy wielkie nadzieje. Zyskujemy partnera, który zapewni nam kompleksowe szkolenie bramkarzy naszej Akademii. To w przyszłości ma zaprocentować i mocno liczę, że w niedługiej przyszłości będziemy słynąć z klasowych bramkarzy – zaznacza dyrektor Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław Tadeusz Pawłowski.

 
Total Goalkeeping organizuje co roku pod nazwą Bitwa Bramkarska największy na świecie turniej dla golkiperów. Marzeniem wielu jej uczestników jest gra w Ekstraklasie, a dzięki niniejszemu porozumieniu będą mieli szanse je spełnić.

 
 
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Michał Krzyminski

Zobacz również