Wydarzenia

U12: Śląsk lepszy w hicie

2018-09-28 14:00:00
W I Wojewódzkiej Lidze Młodzików zawodnicy trenera Blecharza zmierzyli się z rówieśnikami z Lubina. Konfrontacje tych drużyn to gwarancja wysokiego poziomu i nie inaczej było tym razem.
Mecz z pewnością mógł się podobać wszystkim obecnym. Drużyny prezentowały szybkie tempo i wysoki poziom piłkarski. Minimalnie lepszy okazał się Śląsk, który po bramce Oskara Zabrzeskiego, wygrał 1:0. 
 
- Jestem bardzo zadowolony z postawy moich zawodników. Pokazaliśmy że potrafimy przełożyć trening na mecz i wszelkie elementy, nad którymi pracujemy, funkcjonowały bardzo dobrze - chwali swój zespół trener Mariusz Blecharz. - Potrafiliśmy narzucić nasz styl i warunki gry przez większą część spotkania, utrzymywalismy się przy piłce na połowie rywala, tworząc sobie sytuacje bramkowe. Cieszy także fakt, że wytrzymalismy szybkie tempo meczu, które obie drużyny stworzyły. Chcemy grać na europejskim poziomie i ten mecz taki był.
 
Śląsk: Kluba, Skrzypczyński, Samołyk, Markowski, Pawlik, Mirga, Adamkiewicz, Madej, Cesarz, Gerstenstein, Zabrzeski, Kwieciński, Sztylka, Cyrek
Autor: Michał Krzyminski

Zobacz również