Wydarzenia

U17: Śląsk z awansem do CLJ!

2017-11-27 14:00:00
Zespół Piotra Jawnego awansował do Centralnej Ligi Juniorów U17! W barażach w dwumeczu z Czarnymi Żagań Trójkolorowi wygrali 11:0!
Śląsk został mistrzem Dolnośląskiej Ligi Juniorów Młodszych, co dało mu możliwość udziału w barażach o awans do CLJ. Wrocławianie jak burza przeszli przez rozgrywki DLJM, w której mogą pochwalić się kompletem zwycięstw i bilansem bramek: 138-3!
 
W barażach WKS trafił na Czarnych Żagań, mistrzów województwa Lubuskiego. Jak się okazało zespół trenera Jawnego nie dał szans rywalom, wygrywając w dwumeczu aż 11:0!
 
Śląsk następny sezon rozpocznie w Centralnej Lidze Juniorów, w grupie „C”, w której występują drużyny z województw: Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie. 

Baraże:

I mecz
Śląsk Wrocław - Czarni Żagań 8:0
Bramki: 2x Poniedziałek, 3x Osiecki, 2x Samiec-Talar, Szymański

Skład: Korytkowski, Boncza-Pioro (60' Burkowski), Paluszek, Buksa, Hawrylo  (70'Koziol), Lokietek (70' Szymanski), Skrzypek (50' Samiec-Talar), Szpakowski, Poniedzialek, Telatynski (55' Gadecki), Osiecki (60' Wypart). 

II mecz
Czarni Żagan - Śląsk Wrocław 0:3
Bramki: Szymanski, Samiec-Talar, Skrzypek
            
Sklad: Korytkowski, Koziol (50' Leonczyk), Paluszek, Buksa, Burkowski, Hawrylo (55' Wypart), Lokietek (50' Szymanski), Skrzypek, Szpakowski (50' Gadecki), Poniedzialek, Samiec-Talar.
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również